KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse (8 343)

Ministerstwo Finansów RP*****

W tym serwisie można znaleźć absolutnie wszystko, co związane jest z polską gospodarką i jej reformami, strukturę i personel ministerstwa, akty prawne resortu. Opracowano go w polskiej i angielskiej wersji językowej. Dostępne jest również archiwum

http://www.mofnet.gov.pl/ - 17 Maj 2000

MojeRachunki.pl - pierwszy w Polsce serwis EBPP.*****

MojeRachunki.pl - Z nami szybko i bezpiecznie zapłacisz wszystkie swoje rachunki i zrobisz bezpieczne zakupy w Internecie.

http://www.mojerachunki.pl/ - 26 Mar 2001

Nieruchomości i Finanse*****

Nieruchomości i Finanse. Obszerny serwis nieruchomości w polskim internecie.

http://www.nif.pl/ - 18 Paź 2000

Nordea*****

Serwis korporacyjny, jednego z największych koncernów finansowych w Skandynawii, zajmujący silną pozycję w sektorze usług bankowych i ubezpieczeniowych w Finlandii, Danii, Norwegii i Szwecji. Na stronie znaleźć można informacje o grupie Nordea, centrum prasowe, skandynawskie idee, artykuły prasowe.

http://www.nordea.pl/ - 23 Mar 2001

Nowoczesna Firma*****

Portal dla osób z kadry kierowniczej, zainteresowanych rozwojem firmy i własnych umiejętności. Zawiera kilkanaście serwisów m.in. szkolenia, oprogramowanie, marketing. Służy menedżerom z różnych działów w firmie: HRM/kadry, sprzedaż, strategie, finanse, marketing, sekterariat, technologie.

http://www.nf.pl/ - 27 Lip 2006

Nowy-biznes.pl*****

Nowy-biznes.pl to miejsce w którym znajduje się wszystko to, co powinieneś wiedzieć o rynku kapitałowym i podstawowej strategii inwestycyjnej. W serwisie znajdziesz artykuły na temat funduszy rynku pieniężnego i zasad ich funkcjonowania oraz dowiesz się, jakie są elementy strategii inwestycyjnej. Dzięki temu z łatwością wybierzesz odpowiedni fundusz. Co więcej, poznasz także różne rodzaje funduszy jak m.in. fundusze agresywne, inwestycyjne czy obligacji długoterminowych. Ponadto, dowiesz się, co warto wiedzieć przed wyborem funduszu inwestycyjnego oraz zaznajomisz się ze strategią uśredniania ceny.

http://www.nowy-biznes.pl/ - 19 Wrz 2016

Obrotpieniadza *****

ObrotPieniadza.pl to doskonałe miejsce dla osób mniej bądź bardziej zainteresowanych gospodarką, ekonomią oraz finansami. Szczególnie w dzisiejszych czasach warto wiedzieć więcej o bankowości, przemyśle, inwestowaniu, Forexie, etc. Po prostu taka wiedza jest bardzo przydatna, dzięki niej najzwyczajniej w świecie można poradzić sobie lepiej, a co chyba najbardziej istotne, zarabiać większe pieniądze i zabezpieczyć swoją przyszłość. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że tematy związane z pieniędzmi nie należą do prostych, toteż staramy się o to, aby umieszczać takie treści, które są napisane w jasny sposób.

http://obrotpieniadza.pl/ - 19 Wrz 2016

Oddłużanie osób fizycznych - KCOD*****

Krajowe Centrum Ochrony Dłużnika ma na celu rozłożenie długów klienta tak, aby instytucje windykacyjne ściągające długi również były usatysfakcjonowane. Dodatkowo na życzenie klienta sprawdzamy historię i zdolność kredytową, oraz pomagamy w zawieraniu kredytu na korzystnych warunkach

http://www.kcod.pl/ - 13 Sty 2015

Open Finance - Doradcy Finansowi*****

Open Finance - Doradcy Finansowi - najkorzystniejsze produkty inwestycyjne, lokaty, kredyty, pożyczki, refinansowanie, konsolidacja kredytów.

http://www.openfinance.com.pl/ - 17 Gru 2004

Open Finance - Inwestowanie & Kredyty*****

Open Finance - doradcy finansowi - najkorzystniejsze inwestycje, lokaty, kredyty mieszkaniowe, kredyty refinansowe, kredyty konsolidacyjne, plany oszczędzania.

http://www.open.pl/ - 30 Lis 2004