KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse (8 326)

PIT 2010*****

Program PIT 2010 umożliwia rozliczenie rocznych formularzy PIT za 2010 rok: PIT 28, PIT 28A, PIT 28B, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT B, PIT D, PIT O, PIT 2K, PIT M, PIT ZG, PIT Z, NIP 1, NIP 3, NIP B, NIP C

http://biznes.interia.pl/podatki/program-pit/ - 20 Sty 2011

Plus-biznes.pl*****

W Plusie Biznesu możecie znaleźć Państwo bardzo dużo informacji o biznesie, energetyce, finansach, gastronomii, gospodarce, nieruchomościach oraz inwestycjach. Jest to serwis skierowany zarówno do takich osób, które już mają pieniądze, ale chcą mieć ich więcej, ale równie dobrze do takich ludzi, którzy dopiero myślą o tym co zrobić z własnym życiem, aby najzwyczajniej w świecie lepiej radzić sobie pod względem finansowym. Mamy całkowitą pewność, że dzięki codziennej i bardzo wnikliwej lekturze serwisu www.Plus-Biznes.pl, będziecie mogli Państwo spełnić praktycznie wszystkie swoje cele finansowe.

http://plus-biznes.pl/ - 19 Wrz 2016

Porady-Finansowe.pl*****

Porady-finansowe to największe w sieci forum finansowe. Grupy dyskusyjne o bankach, kredytach, pożyczkach gotówkowych, lokatach, kontach i kredytach hipotecznych. Możesz tu zasięgnąć wiedzy na jakikolwiek temat powiązany z finansami. Znajdziesz też porady prawne, finansowe, inwestycyjne, ubezpieczeniowe i podatkowe.

http://porady-finansowe.pl/ - 28 Sie 2013

Porównywarka finansowa - finansowarka.pl*****

Nasza strona w sposób rzetelny prezentuje porównania ofert finansowych, kredytowych oraz ubezpieczeniowych. Dodatkowo w ramach serwisu oferujemy wiedzę z zakresu planowania finansowego. Wszystko w celu uświadamiania naszych użytkowników w kwestiach związanych z finansami osobistymi.

http://www.finansowarka.pl/ - 24 Lip 2014

Portal Finansowy dla każdego*****

Portal Finansowy Inbank.pl jest przeznaczony dla osób zarówno bez znajomości tematyki finansowej jak również dla bardziej zaawansowanych. Prezentujemy w prosty i przyjazny sposób podstawowe zaganienia z zakresu bankowości i finansów. Możesz także skorzystać z pomocy eksperta.

http://www.inbank.pl/ - 19 Gru 2007

Portalbiznesowy.com.pl*****

Na Portalu Biznesowym piszemy przede wszystkim o biznesie - odbiorcami naszych artykułów są biznesmeni, drobni przedsiębiorcy, ale także takie osoby, które najzwyczajniej w świecie dopiero rozpoczynają swoją przygodę z robieniem interesów, a więc siłą rzeczy bardzo zależy im na tym, aby uzyskać bardzo dużą wiedzę. Taką wiedzę, dzięki której otwieranie i rozkręcanie biznesu, inwestowanie na giełdzie czy chociażby kupowanie nieruchomości komercyjnych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, a po prostu będzie generowało bardzo duże profity. PortalBiznesowy.com.pl to naprawdę świetne miejsce!

http://portalbiznesowy.com.pl/ - 19 Wrz 2016

Sandius-Lex Sp. z o.o. - Odszkodowania i Windykacj*****

Kancelaria Prawna Sandius-LEX Sp. z o.o. to dwa niezależnie funkcjonujące podmioty zajmujące się w Polsce i krajach Unii Europejskiej Windykacją Należności oraz Odzyskiwaniem Odszkodowań.

http://www.sandius-lex.pl/ - 19 Mar 2009

Serwis Finansowy*****

Kasal jest jedynym w swoim rodzaju serwisem finansowym nastawionym w szczególności na użytkowników zainteresowanych tematyką pożyczek, kredytów oraz porad podatkowych. Przyszli kredytobiorcy mogą znaleźć tu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Do dyspozycji użytkowników są specjaliści z dziedziny finansów osobistych, ofert bankowych, oraz doradcy podatkowi i księgowi. Młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się gdzie najlepiej teraz otrzymać bezpłatne porady prawne i podatkowe, oraz jak starać się o dotację z wykorzystaniem środków unijnych.

http://www.kasal.pl/ - 19 Paź 2010

Studenckie Koło Naukowe Integracji Europejskiej*****

Wortal Studenckiego Koła Naukowego Integracji Europejskiej. Oprócz informacji na temat działalności Koła w serwisie znajduje się wiele artykułów na temat integracji europejskiej i integracji z Unią Europejską. Strona aktualizowana jest przynajmniej raz w tygodniu.

http://www.sknie.wship.edu.pl/ - 22 Sty 2003

Twoja Gazeta Podatkowa*****

Internetowe wydanie "Twojej Gazety Podatkowej". Serwis dla pracowników, pracodawców, księgowych, ekonomistów, prawników, menedżerów. Wydawca: Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

http://www.gazetapodatkowa.pl/ - 9 Mar 2004