KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse (8 326)

Twój Biznes*****

Główna strona portalu INFOR.PL - dostawcy informacji w wielu dziedzinach między innymi prawa i gospodarki. Najświeższe regulacje prawne, porady, komentarze i orzeczenia.

http://www.twojbiznes.infor.pl/ - 14 Lip 2001

W Money.pl konta, konta osobiste, konta dla firm, konta bankowe*****

W portalu finansowym Money.pl: praktyczne informacje o kontach bankowych, porównania, zestawienia oraz bezpłatna pomoc konsultantów. Szukasz konta? Sprawdź!

http://konta.money.pl/ - 27 Kwi 2005

W money.pl urzędy skarbowe, dziennik ustaw, umowy, ustawy, kodeks pracy*****

Portal przedsiębiorców. Szukasz dotacji? Potrzebujesz porady? Tu poradniki, narzędzia, akty prawne, katalog firm, wzory umów, pisma, formularze i inne

http://www.msp.money.pl/ - 27 Kwi 2005

Witrualny Serwis Ekonomiczny*****

Na stronach Wirtualnego Serwisu Ekonomicznego znajdują się informacje na temat rynków kapitałowego, pieniężnego, towarowego. Dostępny jest również wirtualny katalog firm oraz ciekawostki i linki.

http://www.prorexim.com.pl/wse.htm - 14 Lut 2000

2 filar - ofe, fundusze emerytalne****

2 (drugi) filar emerytalny - ofe. Informacje, porady, porównania, zapisy on-line: ING, Commercial, Nationale, AIG , Generali, Nordea, Aegon. Ranking, zestawienia oraz lista OFE.

http://2-filar.pl/ - 9 Gru 2008

2S - Finansowanie Firm, Windykacja Należności i zakup wierzytelności****

2S Katowice - Finansowanie Firm, Windykacja Należności i zakup wierzytelności. Giełda wierzytelności. Finansowanie firm, kredyty i pożyczki, faktoring i leasing

http://www.windykacja.2s.pl/ - 17 Kwi 2013

360money.pl****

Jeżeli wejdziesz na stronę internetową 360money, masz sposobność bezproblemowego zgłębiania szerokiej tematyki przedsiębiorczości, jaka opiera się na kilku kategoriach tematycznych, w tym na działach, takich jak zarabianie, oszczędzanie, praca czy inwestycja. Nasz portal to branżowa strona www. Zachęcamy do kontaktu.

http://www.360money.pl/ - 25 Lip 2017

Abak - biuro rachunkowe w Lublinie****

Biuro rachunkowe Abak zajmuje się kompleksową obsługą firm lubelskich w zakresie obsługi księgowej firm, obsługi kadr i płac, spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz usług doradztwa podatkowego. Oferujemy pełną obsługę podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Prowadzimy księgi podatkowe, kadry, rozliczenia ZUS, sprawozdania finansowe. Nasz zespół składa się z kompetentnych, stale rozwijających się i doświadczonych specjalistów. Biuro Rachunkowe Abak działa przede wszystkim na terenie Lublina.Poziom świadczonych przez nas usług, dzięki przyjętej filozofii działania skoncentrowanej na indywidualnym wsparciu przedsiębiorcy, wyznacza standardy dla innych biur rachunkowych. Zakres czynności wykonywanych przez Biuro w ramach współpracy obejmuje m.in.: - obliczanie należnych zaliczek na podatek dochodowy; - sporządzanie rocznych zeznań podatkowych; - sporządzanie deklaracji dla podatku od towarów i usług; - prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;

http://abak.consult.pl/ - 24 Gru 2015

ABAK SYSTEM Sp. z o. o.****

ABAK SYSTEM Sp. z o.o. to firma, która wspiera osoby prowadzące lub chcące założyć własną działalność gospodarczą. To biuro rachunkowe działające w Lublinie obejmuje swoim zasięgiem firmy z całego województwa lubelskiego. Swoim klientom oferuje usługi księgowe, porady prawne oraz doradztwo podatkowe. Prowadzenie księgowości rozpoczyna już od pomocy w wybraniu odpowiedniej formy opodatkowania oraz załatwieniu wszelkich innych formalności związanych z otwarciem firmy. ABAK SYSTEM Sp. z o.o. zadba w oparciu o przepisy prawne o to, żeby podatki, które płaci firma korzystająca z jej usług, były jak najniższe. Wszystkie niezbędne dokumenty odbiera od klientów we własnym zakresie i reprezentuje ich przed instytucjami oraz urzędami.

http://www.abaksystem.com/ - 5 Kwi 2017

Abakus... unikalna oferta z Rheinhyp-BRE Bankiem Hipotecznym, G. A. Smoktunowicz - inwestycje****

Inwestorzy, fundusze, kredyty i leasing. Doradztwo budowlane, finansowe, inwestycyjne i handlowe. Usługi budowlane, chemia budowlana, kosztorysy. Oferty banków.

http://www.abakus.xu.pl/ - 28 Kwi 2004