KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > doradztwo finansowe - consulting (1 062)

Centrum Finansowe w INTERIA.PL*****

Centrum Finansowe INTERIA.PL to najciekawsze oferty finansowe w polskim Internecie. Kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, samochodowe, konta i lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia. Zdobędziesz wszystkie informacje i zostaniesz obsłużony nie wychodząc z domu.

http://cf.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

4pi Analyst*****

4pi Sp. z o.o.- polska, niezależna firma doradcza działająca w obszarze zastosowań technologii informacyjnych. w biznesie. W sferze działalności znajdują się: konsulting, audyt bezpieczeństwa systemów IT, analiza informacyjna organizacji, projekt informatyczny a organizacja i zarządzanie, szkolenia, budowa systemów e-biznes, proces biznesowy a system IT, wymagania systemów informacyjnych, przetarg w IT, informatyka w przedsiębiorstwie, itd. Strona zawiera informację o firmie, ofertę produktów z zakresu konsultingu, audytu i szkoleń, oraz odnośniki do źródeł wiedzy z dziedzin będących w sferze zainteresowań.

http://www.fourpi.com.pl/ - 21 Mar 2002

ATF - zarządzanie ryzykiem, weryfikacja, sporządzanie biznesplanów *****

Celem ATF Consulting jest ułatwienie dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu rynków kapitałowych - zarządzanie ryzykiem. Serwis oferuje też usługi z zakresu: sporządzanie wycen i analiz, prognozy finansowe, sporządzanie i weryfikacja biznesplanów, analiza fundamentalna.

http://www.atfconsulting.eu/ - 6 Lis 2007

Audytor MW Rafin*****

Strona firmy oferującej usługi z zakresu rachunkowości, finansów i podatków, a także wyceny majątku. Na stronie znajdują się informacje szczegółowe dotyczące zakresu świadczonych usług, mapa dojazdu oraz dane kontaktowe.

http://www.rafin.com.pl/ - 28 Lip 2006

Badanie sprawozdań finansowych, konsulting i analizy finansowe*****

Grupa spółek Morison Finansista, Poznań - konsulting, analizy finansowe, doradztwo gospodarcze oraz doradztwo inwestycyjne - inwestycje kapitałowe, audyt finansowy i badanie sprawozdań finansowych, outsourcing usług rachunkowych i analizy rachunkowe firm.

http://www.finansista.pl/ - 31 Lip 2006

Biuro Maklerskie REFLEX*****

Witryna internetowa Biura Maklerskiego ”Reflex” specjalizujacego się w handlu produktami naftowymi i zajmującego się monitoringiem rynku paliw płynnych w Polsce.

http://www.reflex.com.pl/ - 22 Lip 2001

Biuro rachunkowe - księgowość, rachunkowość Poznań - FINGlob*****

FINGlob Sp. z. o.o. - biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi księgowe. Księgowość i rachunkowość to nasza specjalność. Cechuje nas duże doświadczenie. Staramy się aktywnie wspierać rozwój naszych klientów. Biuro księgowe - Poznań, zapraszamy!

http://www.finglob.pl/ - 21 Paź 2010

Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu - Rzeszów woj. podkarpackie*****

Biuro Rachunkowe Księgowy24.eu w Rzeszowie świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS dla przedsiębiorców. Kompleksowa pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej. Oferujemy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.

http://ksiegowy24.eu/ - 26 Lip 2010

Biznes-wpolsce*****

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony biznes-wpolsce.pl wszystkich tych, których interesują ciekawe i wartościowe artykuły biznesowe. Znaleźć można tu nie tylko aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata, ale także napisane przystępnym językiem analizy z rynku akcji i walut oraz prognozy ekonomiczne, dzięki którym prowadzenie biznesu staje się efektywniejsze. Tematyka witryny obejmuje pomysły na dochodowe inwestycje, do których należy np. numizmatyka, czyli zbieranie kolekcjonerskich monet. Ciekawe treści czekają także na osoby śledzące rynek pracy oraz analizujące problematykę bezrobocia.

http://www.biznes-wpolsce.pl/ - 19 Wrz 2016

Business Service*****

Biuro Doradztwa Gospodarczego "Business Service" wchodzi w skład holdingu, którego spektrum działania obejmuje także działalność audytorską i doradztwo podatkowe. Strony zawierają informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.business-service.com.pl/ - 7 Mar 2000