KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > doradztwo finansowe - consulting (1 054)

FPA-Group: usługi księgowe, outsourcing, doradztwo*****

Firma świadczy usługi księgowe, doradztwo z zakresu kadry i płace, audyt hr, outsourcing oraz payroll. Outsourcing oraz nasze usługi i doradztwo kadrowe płacowe pozwalają na znaczne obniżanie kosztów prowadzenia firmy i utrzymanie jej na wysokim poziomie.

http://www.fpa-group.pl/ - 9 Maj 2006

Gospodarki.com.pl *****

Serwis gospodarki.com.pl to portal, gdzie znajdziesz aktualne informacje gospodarcze. Na stronie, do Twojej dyspozycji są liczne artykuły z zakresu turystyki, biznesu, pracy, ekologii, gospodarki, finansów, infrastruktury, inwestycji oraz społeczeństwa. Wszystkie teksty zostały rzetelnie opracowane i przygotowane. Artykuły poruszają aktualne kwestie społeczne, jak bezrobocie, zasiłki, miejsca w żłobku, zdrowa żywność a produkty GMO oraz gospodarcze np. wzrost płac, fundusze inwestycyjne, fundusze akcyjne, wsparcie finansowe dla różnych obiektów czy zwiększony udział biopaliwa na rynku i walka z globalnym ociepleniem.

http://www.gospodarki.com.pl - 19 Wrz 2016

IMAR*****

Firma Imar specjalizuje się w usługach outsourcingu personalnego. Ponadto prowadzi rekrutację i selekcję pracowników na stanowiska wszystkich szczebli przedsiębiorstwa.

http://www.imar.com.pl/ - 17 Wrz 2001

Jan Sandner Marketing Konsulting*****

Firma specjalizuje się w realizacji: audytów marketingowych oraz informatycznych przedsiębiorstw wraz z doradztwem w wyborze oraz strategii wdrożenia systemu informatycznego do wspomagania zarządzania produkcją i dystrybucją MRPII/ERP, a także aplikacji do wspomagania zarządzania sprzedażą CRM wraz z analizami funkcjonalnymi oraz organizacyjnymi. Więcej ofert związanych z działalnością firmy na stronie.

http://www.sandner.com.pl/ - 23 Sty 2001

kredyty*****

Najlepsze oferty Banków w jednym miejscu - serwis http://Kredyt24h.info to tanie i dobre kredyty przez internet - wniosek on-line. Najlepsze kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne oraz karty kredytowe i konta osobiste. Duży wybór produktów finansowych takich jak Private Banking, leasing, factoring oraz doradztwo kredytowe i inwestycyjne. Nasi eksperci piszą tylko w naszym serwisie, najlepsze opracowania i analizy rynku, przydatne poradniki oraz prezentują i komentują aktualności i bieżące informacje. Zapraszamy do serwisu http://Kredyt24h.info

http://kredyt24h.info/ - 6 Sty 2009

KW Consulting - pozyskiwanie funuszy unijnych*****

KW Consulting zajmuje się pozyskiwaniem środków na działalność z funduszy europejskich i doradztwem finansowym.

http://www.kwc.pl/ - 3 Mar 2005

Manufaktura - usługi finansowo-prawne.*****

Manufaktura to kameralna spółka, która za cel stawia sobie budowanie każdego dnia zaufania wśród swoich Klientów. Oferujemy klientom wyjątkowe doświadczenie praktyczne i teoretyczne w zakresie prawa i finansów, a w szczególności: windykacji należności, obsługi prawnej, kredytów kupieckich, wywiadu gospodarczego, konsultingu podatkowego, księgowości, kadr.

http://www.manu-faktura.pl/ - 19 Lut 2009

Master Plan*****

Największe polskojęzyczne zasoby internetowe dotyczące telemarketingu (publikacje, listy agencji telemarketingowych, dostawcy wyposażenia, itd.) i marketingu bezpośredniego. Także doradztwo, szkolenia, publikacje w zakresie sprzedaży i telemarketingu.

http://masterplan.com.pl/ - 17 Lut 2000

Najnowsze informacje ze świata pieniędzy i biznesu*****

Finanse, biznes, eksport, podatki, emerytury w informacyjnym wydaniu. Tylko u nas znajdziesz wartościowe informacje przeznaczone dla inwestorów, biznesmenów i emerytów przekazane w telegraficznym skrócie.

http://www.srodki-pieniezne.com/ - 4 Wrz 2013

Partnerstwo Publiczno-Prywatne Fundusze unijne Fundusze strukturalne Dotacje UE - AWIL S.A*****

AWIL S.A. oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i pozyskiwania dotacji z funduszy strukturalnych i funduszu spójności Unii Europejskiej. Przygotowuje dla jednostek samorządu terytorialnego Strategie Rozwoju Lokalnego, Wieloletnie Plany Inwestycyjne, Programy Rozwoju Lokalnego, Program Pozyskiwania Środków (montaż finansowy), Studium Wykonalności, Wpływu Inwestycji na Ochronę Środowiska. Oferuje także firmom kompleksową obsługę w zakresie pozyskania bezzwrotnych dotacji z funduszy Unii Europejskiej, przygotowania koncepcji przedsięwzięcia i jego finansowania, wniosku oraz dokumentacji okołownioskowej.

http://www.awil.pl/ - 6 Kwi 2009