KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > doradztwo finansowe - consulting (1 049)

Plaut Polska*****

Grupa doradcza światowego rynku konsultingowego. Strona zawiera historię firmy, opis jej działalności, ofertę i in. informacje.

http://www.plaut.pl/ - 16 Sty 2003

Polski Fundusz Kapitałowy*****

Strona firmy zajmującej się doradztwem gospodarczym głównie na rynku energii elektrycznej w Polsce.Znajdziemy tu informacje o spółce,rynki działania,katalog usług oraz oferty nieruchomości.

http://www.pfk.com.pl/ - 5 Sie 2001

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej - PIKW*****

PIKW to wiodąca organizacja szkoleniowa i doradcza w Polsce do spraw systemów kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, edukacji audytorów wewnętrznych zatrudnionych we wszystkich organizacjach gospodarki jak i administracji państwowej w Polsce. Ponadto Instytu zajmuje się również: procesami zarządzania ryzykiem, "Compliance" i "Corporate Governance".

http://www.pikw.pl/ - 9 Cze 2003

POMORSKI INSTYTUT ZARZĄDZANIA*****

Pozyskiwanie funduszy unijnych dla mikroprzedsiebiorców, malych i średnich fiirm, organizacji pozarządowych, j.s.t.; obsluga prawna i finansowa w zakresie podejmowania i prowadzenia dzialalności gospodarczej; specjalistyczne szkolenia dla MSP.

http://www.piz.gdi.pl/ - 1 Kwi 2005

Porady-Finansowe.pl*****

Porady-finansowe to największe w sieci forum finansowe. Grupy dyskusyjne o bankach, kredytach, pożyczkach gotówkowych, lokatach, kontach i kredytach hipotecznych. Możesz tu zasięgnąć wiedzy na jakikolwiek temat powiązany z finansami. Znajdziesz też porady prawne, finansowe, inwestycyjne, ubezpieczeniowe i podatkowe.

http://porady-finansowe.pl/ - 28 Sie 2013

Porównywarka finansowa - finansowarka.pl*****

Nasza strona w sposób rzetelny prezentuje porównania ofert finansowych, kredytowych oraz ubezpieczeniowych. Dodatkowo w ramach serwisu oferujemy wiedzę z zakresu planowania finansowego. Wszystko w celu uświadamiania naszych użytkowników w kwestiach związanych z finansami osobistymi.

http://www.finansowarka.pl/ - 24 Lip 2014

Portfel.pl - Twój przewodnik po świecie finansów*****

Serwis prezentuje usługi i produkty oferowane przez wszystkie dzialajace w kraju instytucje kapitałowe, finansowe i ubezpieczeniowe. Pełna, stale aktualizowana i łatwo dostępna baza danych nt. znajdujacych się w publicznym obrocie akcji, obligacji, rachunków i lokat bankowych, kupna i sprzedaży walut, funduszy inwestycyjnych, powierniczych i emerytalnych, kredytów, ubezpieczeń, leasingu i innych usług finansowych.

http://www.portfel.pl/ - 5 Cze 2000

Profesja Consulting*****

PROFESJA CONSULTING jest polską prywatną firmą doradczą. Oferuj usługi z zakresu tworzenia i realizacji polityki personalnej oraz Public Relations: Szkolenia, Rekrutacja i selekcja, Tworzenie efektywnych systemów zarządzania kadrami, Kształtowanie postaw, wywieranie wpływu społecznego.

http://www.profesja.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Projekt X - doradca finansowy - kredyt mieszkaniowy, hipoteczny, samochodowy, pożyczka hipoteczna*****

Nasza specjalność to: kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna, kredyt samochodowy, karta kredytowa, leasing, lokata, konto, ROR, finanse.

http://www.projekt-x.pl/ - 27 Paź 2004

RB EXPERT SA ? kredyty, ubezpieczenia, inwestycje*****

Mobilne doradztwo i pośrednictwo finansowe: kredyty, ubezpieczenia życiowe i majątkowe oraz inwestycje (TFI, OFE). Oferta dla klientów indywidualnych oraz firm.

http://www.rbexpert.pl/ - 28 Sie 2006