KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > doradztwo finansowe - consulting (1 054)

Agent-transfer****

Agent Transfer to wyspecjalizowany redystrybutor rozwiązań ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Nordea. Oferta współpracy z Agent Transfer, jako partnera T.U. Nordea skierowana jest do agencji, multiagencji oraz firm Doradztwa Finansowego.

http://www.agent-transfer.pl/ - 15 Lip 2010

Agro Navi - Dotacje unijne na rozwój firmy, paszport do eksportu****

Zespół doradców pomagający uzyskać dotacje unijne na rozwój małych firm, a także średnich i dużych podmiotów gospodarczych. W zakres jego działań wchodzi m.in. przygotowanie paszportu do eksportu.

http://www.argonavi.pl/ - 8 Kwi 2015

AITECH Artificial Intelligence Laboratory****

Aitech jest pierwszą polską firmą specjalizującą się w rozwoju oprogramowania z zakresu sztucznej inteligencji (SI), w tym systemów ekspertowych i sieci neuronowych. Została założona w 1990 roky przez dr. Krzysztofa Michalika. Oprogramowanie i aplikacje firmy stosowane są na uczelniach (w dydaktyce i badaniach), bankowości i przedsiębiorstwach.

http://www.aitech.pl/ - 30 Sie 2007

Akita Finance - kredyt na samochód****

AKITA FINANCE jest firmą specjalizującą się w profesjonalnym doradztwie instrumentów finansowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w zakresie kredytów na samochód i inne pojazdy, leasingów samochodowych oraz lesingów maszyn i urządzeń. Oferujemy elastyczny leasing samochodowy oraz atrakcyjny kredyt na samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe – nowe i używane, motocykle, skutery, quady, ciągniki rolnicze, pojazdy specjalistyczne typu przyczepy campingowe, wywrotki, autobusy, karetki itp. Dzięki współpracy z czołowymi bankami i kilkoma Firmami Leasingowymi, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa potrzeb.

http://www.akitafinance.pl/ - 3 Lis 2010

Akord Inkaso. Windykacja wierzytelności.****

Firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w pozasądowej i sądowej windykacji wierzytelności, poszukiwaniu majątku dłużników oraz usługach w zakresie wywiadowni gospodarczej. Na stronie znajdziecie informacje o firmie oraz jej ofercie.

http://www.akordinkaso.pl/ - 22 Lip 2002

Aktualne informacje dla wymagających przedsiębiorców****

Informacje dla ludzi pragnących odnosić sukcesy na giełdzie i w biznesie. Aktualności oraz ciekawostki ze świata inwestycji. Chcesz być na bieżąco z światem finansów, zaglądaj codziennie na naszą stronę.

http://slownik-finansowy.pl/ - 28 Wrz 2013

Alister Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe - Prowadzenie płac i usługi księgowe****

Strona biura rachunkowego Alister Sp. z o.o. Prowadzenie płac, usługi księgowe, outsourcing płac i księgowy, prowadzenie ksiąg, badanie sprawozdań finansowych ( audyt ), usługi biegłych rewidentów, prowadzenie płac kadry zarządzającej i kierowniczej.

http://www.alister.pl/ - 30 Paź 2002

ALPINA Leasing****

ALPINA Leasing to załoga doświadczonych i niezależnych specjalistów do spraw leasingu. Proponujemy najkorzystniejsze oferty leasingu maszyn rolniczych i leśnych, nowych i używanych samochodów a także nieruchomości. Dzięki współpracy z wieloma prestiżowymi bankami i firmami leasingowymi, jesteśmy w stanie zapewnić klientowi optymalny wybór finansowania. Przeliczyć ratę można używając kalkulator leasingowy dostępny na naszej stronie www. ALPINA Leasing działa w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Gdynia, Opole, Gdańsk, Bydgoszcz, Białystok, Rzeszów, Kraków, Łódź i Poznań.

http://alpinaleasing.pl/ - 27 Kwi 2016

Anita Momot Consulting****

AMC oferuje kompleksową obsługę księgową firm krajowych i zagranicznych a także prowadzenie spraw kadrowo - płacowych oraz rozliczeń z ZUS.

http://www.momot.com.pl/ - 9 Lis 2004

Apartamenty w Polsce i na świecie, www.inwestycje-wroclaw.pl****

Serwis poświęcony tematyce nieruchomości i związanych z nimi tematów. Znajdziesz w nim najciekawsze oferty sprzedaż apartamentów z Dolnego Śląska i okolic. Na rynku działamy od 2009 roku. Zajmujemy się obsługą klientów z Polski i zagranicy w zakresie obrotu nieruchomościami oraz finansowania przedsięwzięć biznesowych. Serwis zawiera również praktyczny blog związany z nieruchomościami.

http://www.inwestycje-wroclaw.pl/ - 24 Paź 2014