KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > doradztwo finansowe - consulting (1 063)

ArchiDoc - digitalizacja i archiwizacja dokumentów w Warszawie****

Strona internetowa firmy mieszczącej się również w Warszawie, prowadzącej obsługę kancelarii, outsourcing kadr i płac, a także digitalizację zbiorów. Naszą specjalnością jest zarządzanie, elektroniczny obieg, przechowywanie, skanowanie oraz archiwizacja dokumentów.

http://www.archidoc.pl/ - 5 Sie 2015

Architektura i Konsulting****

Nasz zespół tworzą doświadczenia Projektanci z wymaganymi uprawnieniami w branżach: architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, drogowej, kolejowej i ochrony środowiska jak również ekonomiści oraz prawnicy. Przygotowywaliśmy projekty inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego, w szerokim przekroju branż i gałęzi gospodarki. Pozyskaliśmy dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3.000.000.000 złotych.

http://www.archice.eu/ - 27 Mar 2017

Ardevi sp. z o.o. - Biura rachunkowe w Warszawie, doradztwo finansowe i podatkowe****

Specjaliści w zakresie doradztwa finansowego oraz podatkowego. W biurach rachunkowych Ardevi w Warszawie możecie skorzystać w pomocy konsultantów biznesowych oraz głównego księgowego.

http://www.ardevi.pl/ - 2 Paź 2015

ARMADA****

Serwis prowadzony przez firmę konsultingową ARMADA. Na jej stronie znajdują się: opis działalności oraz oferty grupy konsultingowej.

http://www.armada.pl/ - 20 Mar 2000

Audyt finansowy w ABC****

ABC Group to rozwiązanie na długie lata. Podstawowym obszarem naszej działalności jest badanie sprawozdań finansowych. Nasze usługi wykonują osoby które mają duże doświadczenie nabyte podczas pracy w największych firmach audytorskich. Audyt wewnętrzny, finansowy czy usługa księgowości to usługi firmy ABC Group. Jeśli poszukujesz firmy, która podatki we firmie trafiłeś w 10. Zobacz koniecznie naszą stronę by poznać pełną ofertę naszych usług.

http://www.abcgroupce.com/ - 11 Kwi 2012

AUTO-LEASING - minimum formalności, minimum kosztów****

Specjalizuje się w leasingu samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych wszystkich marek.

http://autoleasing.waw.pl/ - 30 Lis 2004

Avallon private equity, MBO****

Fundusz Private Equity. Pionier rynku wykupów menedżerskich w Polsce.

http://www.avallon.pl/ - 20 Paź 2009

Aviva****

Firma specjalizuje się w: Zabezpieczaniu płynności finansowej firm, spółek, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą przed sytuacją nagłej utraty możliwości funkcjonowania firmy. Dotyczy to sytuacji, które niosą za sobą poważne konsekwencje prawne i finansowe w najmniej oczekiwanym momencie, zabezpieczaniu majątku właściciela/li firm przed wysokimi w różnych sytuacjach należnościami dla US, Prawo cywilne, Kodeks Spółek Handlowych, umowy spółek, Doradztwo finansowe, Fundusze i dotacje z Unii Europejskiej, Kredyty i pożyczki (również duże i trudne), Inwestycje i lokaty, Ubezpieczenia.

http://www.aviva.net.pl/ - 3 Cze 2004

AXIAINVEST Optymalizacja źródeł finansowania inwestycji****

Pośredniczymy przy zawieraniu umów kredytowych dla osób fizycznych i firm również posiadających problemy z BIK i RNK. Charakteryzuje nas szybkość działania i profesjonalizm obsługi. Opracowujemy biznes plany oraz wnioski unijne i analizy.

http://www.axiainvest.pl/ - 29 Lip 2005

Axon Group - rachunkowość****

Biuro rachunkowe Axon Group znajduje się w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem działu kadr i płac oraz kontrolą dokumentów firmowych. Świadczy również usługi związane ze sporządzaniem rozliczeń podatkowych.

http://www.superbiurorachunkowe.com.pl/ - 20 Lip 2017