KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > doradztwo finansowe - consulting (1 063)

BACHALSKI & DRWIĘGA biuro rachunkowe gorzów wielkopolski****

Centrum Obsługi Biznesu powstało kilka lat temu w Poznaniu. Teraz posiada własny oddział też w Gorzowie Wielkopolskim. Obsługuje branżę małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zajmuje się rozwiązywaniem problemów finansowych przedsiębiorstw, szeroko rozumianą obsługą prawną i usługami z zakresu księgowości oraz rachunkowości. Udziela opinii i porad w obszarze polskiego prawa podatkowego. Doradza w kwestiach podatku dochodowego od osób fizycznych czy podatku dochodowego od osób prawnych, a także podatku od czynności cywilnoprawnych. Przygotowuje odwołania oraz skargi od decyzji podatkowych. Szczegółowa oferta firmy jest dostępna na witrynie internetowej.

http://www.cob.info.pl/ - 16 Sty 2014

Badania marketingowe****

Stratega to agencja badań rynku oferująca swoje usługi w kraju i za granicą. Nasze badania marketingowe obejmują obszary rynku farmaceutycznego, motoryzacyjnego, nieruchomości czy finansów i ubezpieczeń. Specjalizujemy się w badaniach jakościowych i ilościowych.

http://strategaresearch.pl/ - 23 Maj 2014

BANK****

Serwis informacyjny dotyczący finansów. Bankowość przez Internet

http://bankowy.wp.pl/ - 14 Wrz 2001

Bank Inteligo - kredyty i internetowe konta bankowe****

Inteligo - oferty i wnioski do aktywowania internetowego konta bankowego. Rachunki bankowe, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm, kredyty mieszkaniowe, samochodowe, karty kredytowe oraz rachunki inwestycyjne.

http://inteligo.org.pl/ - 22 Lut 2006

Banki hipoteczne :: Mega oferta banków :: kredyty hipoteczne****

Wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z naszego porównania online i zamów go przez internet. Tylko u nas mega oferta banków oferujących kredyty hipoteczne, gotówkowe i samochodowe. Banki z nami współpracujące udzielają kredytów na niezłych warunkach.

http://www.banki24.com/ - 6 Lut 2009

Bankowe kredyty****

Kredyty bankowe - oferty kredytowe banków. Kredyty hipoteczne, samochodowe, gotówkowe. Karty kredytowe, leasing.

http://www.kredyt-i-pozyczka.pl/ - 26 Mar 2008

Bankowośc i finanse, doradztwo - FNC****

Strona firmy konsultingowej, na niej oferta usług doradczych w dziedzinach: zarządzanie i technologia przetwarzania informacji, e-biznes dla sektora finansowo-bankowego.

http://www.fnc.pl/ - 2 Gru 2001

Bankowy24.pl - Produkty finansowe****

Serwis Bankowy24.pl zawiera informacje i aktualności o najbardziej popularnych produktach finansowych dostępnych na polskim rynku.

http://www.bankowy24.pl/ - 6 Lut 2009

BCG Polska****

Specjaliści w finansowaniu przedsiębiorstw. Opracowywanie dokumentacji kredytowej zgodnie z wymogami polskich i zagranicznych instytucji finansowych. Biznes plany, studia wykonalności, analizy finansowe.

http://www.bcgpolska.pl/ - 3 Gru 2003

Beata Gessel & Wspólnicy****

Strona kancelarii prawniczej "Beata Gessel & Wspólnicy". Znajdziesz tu szeroką ofertę, informacje o firmie oraz dane adresowe.

http://www.gessel.com.pl/ - 6 Paź 2001