KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > faktoring (50)

FINANSOWANIE.gda.pl - Twoi Niezależni Doradcy Finansowi****

Ponad 25 najlepszych banków w jednym miejscu: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty dla firmy, kredyt na start, kredyt na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne, leasing, faktoring, dofinansowania z UE dla MŚP, finansowanie pozabankowe, ubezpieczenia. Kredyt z nami to szybkość, pewność i bezpieczeństwo.

http://www.finansowanie.gda.pl/ - 15 Lut 2017

Grupa Finansowa Premium - Faktoring z Regresem, Pełny Faktoring, Pożyczki dla Firm - Katowice,Śląsk****

Grupa Finansowa Premium to profesjonalna instytucja finansowa mająca w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i usług finansowych m.in. faktoring pełny, faktoring z regresem, pożyczki dla firm oraz najwyższej klasy usługi windykacyjne. Siedziba naszej firmy to Katowice (Śląsk) - ul. Mieczyków 14 - Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

http://www.grupafinansowa.pl/ - 16 Wrz 2010

Idea Money - windykacja należności i faktoring****

Działająca w Warszawie firma zajmuje się faktoringiem oraz windykacją należności: miękką, polubowną i terenową. Idea Money wystawia również pieczęć prewencyjną i zajmuje się monitorowaniem zobowiązań.

http://ideamoney.pl/ - 3 Sty 2017

Inwentaryzacje****

Inwentaryzacje, remanenty, spisy z natury sieci detalicznych czołowych marek.

http://www.inventorysolutions.pl/ - 20 Sie 2008

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A.****

Od 1995 roku świadczymy kompleksową obsługę wierzytelności począwszy od weryfikacji kontrahenta i monitoringu płatności, po windykację na każdym etapie postępowania. Jesteśmy jedną z wiodących firm windykacyjnych w sektorze b2b w naszym kraju. Wszystkie czynności windykacyjne wykonuje nasze własne biuro prawne – nie korzystamy z pomocy firm zewnętrznych.

http://www.kancelariawec.eu/ - 7 Paź 2014

Krajowe Towarzystwo Finansowe****

Serwis firmy specjalizującej się w usługach finansowych: leasingu, faktoringu, konsultingu, itp. Można tu znaleźć informacje o firmie oraz jej dokładną ofertę.

http://www.ktf.pl/ - 4 Wrz 2001

KUKE Finance****

KUKE Finance jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą faktoringową powołaną przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych w marcu 2014 roku. Usługi firmy KUKE Finance skierowane są do małych i średnich przedsiębiorstw mających problemy z nierzetelnymi kontrahentami, bądź trudności z zachowaniem biegłości finansowej. Więcej informacji oraz pełną ofertę firmy znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

http://www.kuke-finance.pl/ - 27 Lip 2018

LEASING, KREDYTY, FAKTORING - FINANCIAL CONSULTING GROUP****

Prowadzimy doradztwo finansowe w zakresie: leasingu, kredytów, faktoringu i innych produktów bankowych. Pomagamy osobom i podmiotom gospodarczym, które są zainteresowane wyborem najlepszej oferty na rynku usług finansowych. Na stronie dokładne opisy usług.

http://www.fcg.net.pl/ - 23 Lut 2004

M-Faktor.pl****

M-Faktor to profesjonalna firma z dziesięcioletnim doświadczeniem, która zajmuje się finansowaniem przedsiębiorstw typu mikro. Firmy te świadczą usługi lub dostarczają towary dla polskich odbiorców. Finansowanie odbywa się poprzez dyskontowy skup faktur. To co wyróżnia firmę M-Faktor to proste zasady, uczciwe podejście, szybkie działanie oraz przyjazny kontakt z klientem. W nagłych sytuacjach zawsze można na nich liczyć. M-Faktor zapewni bezpieczeństwo płynnościowe Twojej firmie na wypadek nieprzewidzianych wydatków, kosztów lub strat. Wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci terminowo wywiązać się ze swoich zobowiązań w każdych okolicznościach. Pamiętaj, M-Faktor działa szybko, pewnie i niedrogo. Posiadają tysiące obsłużonych faktur. Ich działania cechuje znajomość rzeczy, kultura biznesowej i konsekwencja. M-Faktor to dobry wybór, ponieważ to najlepsza oferta na rynku skierowana do niedużych przedsiębiorstw.

http://m-faktor.pl/ - 8 Gru 2016

Płynność finansowa - Akcept Finance****

AKCEPT Finance S.A. prowadzi działalność od 2009 roku. W ofercie świadczonych usług znajduje się faktoring pełny oraz niepełny, pożyczki krótkoterminowe, a także dyskonto weksli. Firma oferuje usługi kompleksowego zarządzania należnościami firmy. Oferta w całości poprawia płynność finansową firm. Spółkę tworzą doświadczeni ludzie, którzy oprócz profesjonalnych usług, zapewniają też fachowe doradztwo. Spółka należy do Grupy AKCEPT.

http://akceptfinance.pl/ - 20 Kwi 2014