KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > faktoring (50)

Forin sp. z o.o.***

Na stronie oferta FAKTORINGU, czyli pozyskanie finansowania bieżącej działalności, a także w administrowanie, inkasowanie i dochodzenie wierzytelności.

http://www.forin.pl/ - 4 Paź 2000

Incasso - Reform Sp. z o.o.***

Firma, której głównym profilem działalności jest obrót i windykacja wierzytelności. Ponadto na stronie informacje ogólne o firmie, oferta, faktoring, nagrody i wyróżnienia.

http://www.inkasso-reform.pl/ - 11 Lut 2002

INDOS WARSZAWA S.A. : Firma faktoringowa***

Strona firmy, której działalność opiera się w głównej mierze na faktoringu z bądź bez regresu. Indos zajmuje się ponadto windykacją, a także skupem wierzytelności firm z sektora B2B. Jej oddziały znaleźć można w Warszawie i Katowicach.

http://www.indos.com.pl/ - 9 Maj 2015

Leasing Partners***

Firma oferuje usługi leasingu ruchomości, nieruchomości i praw majątkowych, prowadzi doradztwo w zakresie najmu, dzierżawy, leasingu, organizuje obrót wierzytelnościami, faktoring, forfaiting oraz zajmuje się obsługą najmu, dzierżawy, sprzedaży ratalnej i leasingu. Wiadomości na stronach poświęcone są leasingowi.

http://www.leasing-partners.com.pl/ - 21 Sty 2000

Pekao Faktoring Sp. z o.o.***

Oferuje wykup wierzytelności na zasadzie faktoringu niepełnego (z regresem) i faktoringu pełnego (bez regresu). Informacje o tym co to jest faktoring, na czym polega, jak działa i jakie daje korzyści. Ponadto na stronie znajduje się kalkulator umożliwiający obliczenie kosztów faktoringu.

http://www.pekaofaktoring.com.pl/ - 28 Sty 2002

Refaktura***

Refaktura w serwisie o tematyce biznesowej - Biznes-Firma.pl. Sprawdź czym jest refaktura!

http://www.biznes-firma.pl/Czym_jest_refaktura_,14353.html - 19 Cze 2013

Strona "RHL" Biura Doradztwa Podatkowego i Księgowości Radosław Lekki. Kraków***

Strona biura "RHL" Radosław Lekki specjalizującego się w prowadzeniu księgowości, doradztwie podatkoweym, obsłudze kadrowo - płacowej, doradztwie ekonomicznym dla małych i średnich przedsiębiorstw.

http://rhltax.pl/ - 30 Sty 2006

Windykacja długów, aukcja wierzytelności, wywiad gospodarczy***

Kompendium wiedzy na temat windykacji oraz obrotu wierzytelnościami. Skup i sprzedaż wierzytelności. Rodzaje zabezpieczeń stosowane w obrocie gospodarczym, unikalne kalkulatory.

http://animatek.w.interia.pl/ - 4 Sie 2004

Faktoring HANDLOWY-HELLER SA**

Pełna oferta faktoringu. Kompleksowa obsługa wierzytelności. Faktoring pełny i niepełny. Faktoring eksportowy. 7 lat doświadczeń w obsłudze faktoringu.

http://www.heller.pl/ - 26 Mar 2004

Koszty skup-sprzedaż*

Koszty skup-sprzedaż.

http://www.koszty-vat.webpark.pl/ - 15 Kwi 2004