KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > franchising (27)

Franczyza w Polsce*****

Profesjonalny portal tematyczny o franczyzie. Prezentacja wszystkich systemów franczyzowych w Polsce. Bogata baza wiedzy praktycznej o franczyzie.Aktualne informacje o wydarzeniach w kraju i na świecie.

http://www.franczyzawpolsce.pl/ - 19 Lip 2007

Mixer, franszyza - ubrania damskie*****

Polsko-duńska firma tworząca sieć sklepów własnych i franszyzowanych. Hurtownia odzieży oferuje ubrania damskie - odzież damska duńskich i angielskich marek. Duży wybór kolekcji, ubrania w dobrych cenach. Odzież młodzieżowa - w sezonie 500 modeli odzieży.

http://www.mixer.com.pl/ - 3 Lip 2006

Affinage Polska - innowacyjne pomysły na biznes****

Marka profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich przedstawia innowacyjne pomysły na biznes w ramach korzystnej umowy franczyzowej. Affinage Polska zapewnia bardzo silne wsparcie oraz przejrzyste warunki współpracy wszystkim osobom decydującym się na nawiązanie współpracy i sprzedaż produktów firmy.

http://www.biznes-affinage.pl/ - 22 Sie 2013

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych****

Doradztwo i szkolenia w zakresie franchisingu, franczyzie, dystrybucji i licencji. Doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, badania marketingowe, zarządzanie operacyjne.

http://www.arss.com.pl/ - 19 Lip 2007

FRANCHISING.WAW.PL - Sposób na własny biznes - franczyza****

Polski Portal Franchising'owy, katalog firm działających w sieciach franczyzowych, interaktywne forum dla inwestorów, porady prawne i gospodarcze, franczyza, franchising

http://franchising.waw.pl/ - 11 Paź 2006

Franczyza w kraju i na świecie, Franchising news****

Franchise-net.pl to jedyny w swoim rodzaju portal międzynarodowy specjalizujący się we franchisingu i doradztwie z zakresu franczyzy, podatków, prawa franczyzowego, rozwoju sieci franczyzowych w kraju i za granicą oraz przystosowywaniem firm do działania w systemie franczyzy. Oferujemy usługi dla franczyzobiorców, franczyzodawców, początkujących biznesmenów oraz wszystkich zainteresowanych biznesem franchisingowym.

http://www.franchise-net.pl/pl/index.html - 28 Gru 2005

I Międzynarodowa Konferencja ENTIME 2004****

Na stronie można znaleźć informacje dotyczące Międzynarodowej Konferencji ENTIME 2004. Tematyka konferencji obejmuje problematykę małych i średnich przedsębiorstw, upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz franchisingu.

http://www.zie.pg.gda.pl/~konferencja/ - 23 Mar 2004

Nowa firma****

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.

http://nowa-firma.com.pl/ - 22 Lis 2014

Pomysły na biznes****

W naszym portalu znajdziesz informacje, artykuły oraz wywiady z ekspertami z sektora MSP dla ludzi, którzy chcą założyć własną firmę lub prowadzą już działalność gospodarczą.

http://www.pomyslynabiznes.pro/ - 20 Cze 2011

Sprzedam pralnię i firmę - franchising, pewna inwestycja****

Franczyza z Pandą to własny biznes i pewny zysk. Oferujemy zakup na zasadach franczyzy (franchising) funkcjonującej i dochodowej pralni świadczącej usługi czyszczenia odzieży. Jeśli nie wiesz w co ulokować pieniądze - franchising z nami to pewna inwestycja. Sprzedam pralnię i firmę - zapraszamy.

http://www.twojapralnia.pl/ - 15 Mar 2012