KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > franchising (27)

Świat Franchisingu****

Na stronach każdy zainteresowany frachisingiem znajdzie informacje na tematy: czym jest franchising i jakie przynosi korzyści, czy możesz zostać frachisodawcą, jak założyć własna sieć franchisingową i inne. Autor strony podaje szereg praktycznych porad dotyczących tej tematyki.

http://www.franchising.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Taniarachunkowość.pl - sieć biur rachunkowych****

Tania Rachunkowość to sieć zrzeszająca najlepsze biura rachunkowe w Polsce. Nasze biura wyróżniają się profesjonalizmem i atrakcyjnymi cenami oferowanych usług. Rozbudowana struktura sieci, gwarantuje że znajdziesz odpowiednie biuro rachunkowe w swojej okolicy.

http://taniarachunkowosc.pl/ - 25 Sie 2018

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa****

Na stronach: statut, skład Zarządu, historia, cele i zadania, firmy członkowskie oraz informacje o franchisingu.

http://www.wip-h.poznan.pl/ - 5 Lut 2002

Accadia***

Niezależny system obsługi płatności masowych. W ramach Projektu ACCADIA staramy się zapewnić naszym klientom szybką oraz sprawną i w pełni bezpieczną obsługę należności finansowych. Nasze rozwiązania 'pośrednictwa pieniężnego' oferujemy jako usługę uzupełniającą dla Państwa biznesu.

http://www.accadia.pl/ - 21 Maj 2007

Dakso - sklep z odzieżą damską***

Oferujemy głównie odzież damską w różnych rozmiarach i w atrakcyjnych cenach. W ofercie naszego sklepu znajdują się: bluzki damskie, bezrękawniki, kurtki, płaszcze, swetry, tuniki, w naszym asortymencie znajdą Państwo również kosmetyki.

http://dakso.bazarek.pl/ - 10 Maj 2010

Franchising, dotacje unijne***

Portal poświęcony biznesowi, możliwości inwestowania pieniędzy na giełdzie w akcje, opcje, kontrakty, fundusze, FOREX oraz w pomysły na własny biznes, systemy franchising. Posiadamy dział poświęcony pozyskiwaniu środków, dotacji unijnych - spis instytucji.

http://businessway.pl/ - 2 Gru 2008

Franchising MAX & MAX***

Strona prezentująca sieć franchisingową supermarketów obuwniczych. Znajdziesz tu aktualną ofertę handlową, informacje o lokalizacji sklepów oraz dane teleadresowe.

http://www.max-max.com.pl/ - 3 Cze 2002

Franchising wielopoziomowy***

Strona poświęcona marketingowi sieciowemu. Network marketing daje szansę na dochodowy biznes, w tym przepadku z firmą Betterware. Na stronie znajduje się opis w jaki sposób można zarabiać, oraz budować sieć marketingową osiągając wysokie dochody. Strona umożliwia korzystanie z unikatowego systemu wsparcia, gwarantującego szybszy rozwój biznesu.

http://www.mlm-betterware.pl/ - 22 Kwi 2009

Franchising.info.pl - Polski Portal Franchisingowy***

Najwięcej informacji o franchisingu w polskim Internecie. Szukasz pomysłu na własny biznes? Prowadzisz firmę i chcesz ją rozwinąć? Interesujesz się problematyka gospodarczą? Oto strona dla Ciebie.

http://www.franchising.info.pl/ - 27 Maj 2002

Green Way - serwis informacyjny***

Serwis informacyjny Stowarzyszenia "Green Way" skierowana do osób zainteresowanych stworzeniem i prowadzeniem własnego baru wegetariańskiego pod znakiem towarowym tej grupy.

http://www.greenway.pl/ - 30 Sie 2001

Informacje dodatkowe