KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > fundusze inwestycyjne (215)

Doradztwo strategiczne****

Kompleksowe usługi doradztwa strategicznego dla pracowników kadry zarządzającej w zakresie fachowego przeprowadzania fuzji i przejęć przedsiębiorstw (M&A), określania potencjalnych kierunków rozwoju firmy oraz dokładnej analizie efektów prowadzonych działań, a także fachowa pomoc w pozyskiwaniu finansowania (kapitału) od funduszy: Private Equity, Venture Capital, Mezzanine oraz od Asset Management Companies i Aniołów Biznesu.

http://jppinvest.com/ - 21 Lis 2013

Dotacje unijne, oze, odnawialne źródła energii, audyty energetyczne, pozyskiwanie funduszy****

Cedir to uznana firma konsultingowa, która pomaga pozyskiwać środki finansowe i fundusze strukturalne, dotacje unijne, przygotowuje biznes plan. W ofercie również takie usługi jak audyt energetyczny i szkolenia. Zapoznaj się z ofertą na projekt inwestycyjny na odnawialne źródła energii (OZE) dla Twojej firmy .

http://www.cedir.pl/ - 30 Lis 2009

Efect Doradztwo Finansowe S.A.: Efect Alumni****

Współpracowałeś z naszą firmą? Współtworzyłeś największą w naszym kraju firmę zajmującą się budowaniem strategii finansowych? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami nabytymi w toku wspólnego rozwoju. Zapraszamy do grona Alumnów. Odwiedź naszą stronę i przeczytaj opinie innych.

http://efect-alumni.pl/ - 21 Lut 2011

Emerytura w OFE****

Przenieś się do AXA OFE i zacznij zarabiać na emeryturę. Działamy skutecznie i zajmujemy czołową pozycję w rankingach KNF. Wybierając nas, dołączasz do 1mln zadowolonych Klientów.

http://axaofe.pl/ - 12 Lut 2013

ERBE PLUS - Rozwiązania finansowe****

W ofercie firmy znajdziemy: 1. Rozwiązania inwestycyjne, a w tym: a) regularne oszczędzanie i inwestowanie, b) inwestycje jednorazowe c) produkty strukturyzowane 2. Kredyty: a) hipoteczne na zakup lub budowę mieszkania/ domu b) pożyczki hipoteczne c) kredyty konsolidacyjne 3. Usługi dla przedsiębiorstw: a) pomoc w zakresie opracowania i przygotowania biznesplanów, prognoz, bilansów itp. b) pomoc w pozyskiwaniu kredytowania przedsięwzięć gospodarczych. Na stronie znajduje się też część: Śląski Klub Inwestora którego zadanim jest integrowanie środowiska inwestorów indywidualnych i umozliwienie dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami. Klub organizuje cykliczne spotkania.

http://www.erbeplus.pl/ - 26 Paź 2007

Eurobankier.pl - Portal finansowy: inwestowanie, rynki finansowe, giełda, waluty****

Serwis internetowy dla inwestorów giełdowych i walutowych. Najszybsze wiadomości z wielu źródeł, m.in.: Reuters, PAP, ISB, Emitent. Komentarze z rynków finansowych online. Narzędzia dla inwestorów: szybka i skuteczna analiza techniczna. Rekomendacje i raporty analityków. Wykresy.

http://eurobankier.pl/ - 3 Lip 2003

Finanse, gospodarka, biznes, najnowsze wiadomości na finansebiznesy.pl****

Najnowsze wiadomości gospodarcze i finansowe. Wszystkie informacje dotyczące finansów, gospodarki, nieruchomości, rolnictwa, jakich prawdziwy przedsiębiorca nie może ominąć. Świeże newsy zapewnią Ci aktualny obraz polskiej i światowej gospodarki

http://finansebiznesy.pl/ - 10 Wrz 2013

Forum TFI - optymalizacja podatkowa****

Strona forumtfi.pl to witryna Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Znajduje się na niej wyjaśnienie tego czym tak naprawdę są fundusze inwestycyjne i jak wybrać idealny dla siebie ich rodzaj. Poza tym znajdziemy tam również dane kontaktowe do osób, które pomogą nam zainwestować nasze pieniądze w konkretne fundusze. Serdecznie zapraszamy na forumtfi.pl każdego z Was! Strona jest warta uwagi!

http://www.forumtfi.pl/ - 29 Maj 2013

FUNDI****

Dzięki stronie dowiesz się co to jest fundusz i jakie są jego rodzaje. Ponadto szkoła inwestowania, rankingi, informacje i przykłady oszczędzania. Analizy funduszy dostepnych przez SFI mBanku.

http://www.fundi.polmail.pl/ - 11 Cze 2003

Fundusz Emerytalny CU - zapisy online****

Doradca Ubezpieczeniowy Commercial Union oferuje zapisy do otwartego funduszu emerytalnego Commercial Union.Na stronie formularz zabezpieczony protokołem ssl który bezpiecznie umożliwia wypełnienie wniosku.

http://ofefundusze.pl/ - 3 Wrz 2008