KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > giełda papierów wartościowych (141)

Nowy-biznes.pl*****

Nowy-biznes.pl to miejsce w którym znajduje się wszystko to, co powinieneś wiedzieć o rynku kapitałowym i podstawowej strategii inwestycyjnej. W serwisie znajdziesz artykuły na temat funduszy rynku pieniężnego i zasad ich funkcjonowania oraz dowiesz się, jakie są elementy strategii inwestycyjnej. Dzięki temu z łatwością wybierzesz odpowiedni fundusz. Co więcej, poznasz także różne rodzaje funduszy jak m.in. fundusze agresywne, inwestycyjne czy obligacji długoterminowych. Ponadto, dowiesz się, co warto wiedzieć przed wyborem funduszu inwestycyjnego oraz zaznajomisz się ze strategią uśredniania ceny.

http://www.nowy-biznes.pl/ - 19 Wrz 2016

Obrotpieniadza *****

ObrotPieniadza.pl to doskonałe miejsce dla osób mniej bądź bardziej zainteresowanych gospodarką, ekonomią oraz finansami. Szczególnie w dzisiejszych czasach warto wiedzieć więcej o bankowości, przemyśle, inwestowaniu, Forexie, etc. Po prostu taka wiedza jest bardzo przydatna, dzięki niej najzwyczajniej w świecie można poradzić sobie lepiej, a co chyba najbardziej istotne, zarabiać większe pieniądze i zabezpieczyć swoją przyszłość. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że tematy związane z pieniędzmi nie należą do prostych, toteż staramy się o to, aby umieszczać takie treści, które są napisane w jasny sposób.

http://obrotpieniadza.pl/ - 19 Wrz 2016

PIENIĄDZ*****

Strona miesięcznika o finansach osobistych, a na niej info o bankach, funduszach powierniczych, giełdzie, PTE, kursach walut, towarzystwach ubezpieczeniowych, biurach maklerskich itd.

http://www.pieniadz.pl/ - 12 Lip 2000

PKO Bank Polski *****

PKO Bank Polski, od 1 sierpnia 2003 nowy agent emisji Obligacji Skarbu Państwa uruchomił internetowy serwis informacyjny www.obligacjeskarbowe.pl , gdzie dostępne są aktualności oraz listy emisyjne Obligacji.

http://www.obligacjeskarbowe.pl/ - 3 Wrz 2003

Plus-biznes.pl*****

W Plusie Biznesu możecie znaleźć Państwo bardzo dużo informacji o biznesie, energetyce, finansach, gastronomii, gospodarce, nieruchomościach oraz inwestycjach. Jest to serwis skierowany zarówno do takich osób, które już mają pieniądze, ale chcą mieć ich więcej, ale równie dobrze do takich ludzi, którzy dopiero myślą o tym co zrobić z własnym życiem, aby najzwyczajniej w świecie lepiej radzić sobie pod względem finansowym. Mamy całkowitą pewność, że dzięki codziennej i bardzo wnikliwej lekturze serwisu www.Plus-Biznes.pl, będziecie mogli Państwo spełnić praktycznie wszystkie swoje cele finansowe.

http://plus-biznes.pl/ - 19 Wrz 2016

Portfel.pl - Twój przewodnik po świecie finansów*****

Serwis prezentuje usługi i produkty oferowane przez wszystkie dzialajace w kraju instytucje kapitałowe, finansowe i ubezpieczeniowe. Pełna, stale aktualizowana i łatwo dostępna baza danych nt. znajdujacych się w publicznym obrocie akcji, obligacji, rachunków i lokat bankowych, kupna i sprzedaży walut, funduszy inwestycyjnych, powierniczych i emerytalnych, kredytów, ubezpieczeń, leasingu i innych usług finansowych.

http://www.portfel.pl/ - 5 Cze 2000

Strona Inwestora Giełdowego*****

Prywatny, bardzo dobrze zorganizowany serwis informacyjny skierowany do inwestorów giełd papierów wartościowych. Na stronach umieszczono notowania, wykresy (online), chat room, komentarze, wyniki finansowe spółek, dane do programów giełdowych, linki finansowe i ciekawostki.

http://priv5.onet.pl/el/gieldapw/ - 4 Lut 2000

Abakus Systemy Komputerowe s.c.****

Firma jest producentem oprogramowania wspomagającego decyzje inwestycyjne na rynku papierów wartościowych. Tworzy również programy na zamówienie i świadczy szeroko rozumiane usługi informatyczne. Niniejsze strony przedstawiają aktualna ofertę (Giełda 96v2, Gold II, Statystyka), zawierają dane ekonomiczne do sprzedawanych programów oraz poprawki i uaktualnienia.

http://www.abakus.pl/ - 17 Lut 2000

ABC Inwestora - książki o giełdzie****

Książki o inwestowaniu i grze na giełdzie, analiza techniczna i fundamentalna, psychologia inwestowania. Giełda i inwestowanie. Gra na giełdzie. Zawód inwestor giełdowy. Inteligentny inwestor. Geometria Fibonacciego. Wskaźniki ekonomiczne. Kontrakty terminowe.

http://www.abc-inwestora.pl/ - 15 Lut 2007

AGORA S.A.****

Pierwsza polska spółka medialna notowana na giełdach w Warszawie i Londynie, wydawca Gazety Wyborczej - największego dziennika w Polsce, współwłaściciel największej grupy radiostacji lokalnych, właściciel portalu www.gazeta.pl oraz witryny internetowej www.wyborcza.pl. Na stronie informacje dla inwestorów, dla prasy, informacje o przedsięwzięciach.

http://www.agora.pl/ - 2 Lip 2001