KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > kursy walut (233)

Moje inwestycje w INTERIA.PL*****

Serwis dla każdego zainteresowanego ekonomią. Pełna i aktualna informacja o spółkach publicznych, bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych, funduszach inwestycyjnych i emerytalnych. Przegląd oferty instytucji finansowych. Komentarze ekspertów dotyczące sytuacji na rynkach finansowych. Aktualizowane notowania giełdowe i walutowe.

http://mojeinwestycje.interia.pl/ - 3 Paź 2003

NBPortal.pl - Źródło wiedzy ekonomicznej*****

Informacje i porady ekonomiczne podane w prosty i przystępny sposób - tu można zrozumieć ekonomię! Ponad 100 godzin kursów multimedialnych. Wiele o gospodarce i wydarzeniach ekonomicznych, usługach bankowych, ubezpieczeniach, UE, euro i innych zagadnieniach.

http://www.nbportal.pl/ - 11 Mar 2005

Notowania w INTERIA.PL*****

Serwis Notowania prezentuje wykresy: GPW - indeksy, GPW - kontrakty, wykresy walut, funduszy inwestycyjnych oraz funduszy emerytalnych. Poza tym: statystyki, profile, największe zmiany i obroty online, rekomendacje, prognozy, najnowsze debiuty.

http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/ - 6 Paź 2003

Waluty w INTERIA.PL*****

Serwis prezentujący notowania walut online. Można tu śledzić na bieżąco notowania kursów najważniejszych walut świata, pochodzące z międzybankowego rynku FOREX. Dane w serwisie aktualizowane są w sposób ciągły, 24 godziny na dobę, co 5 minut lub w momencie wystąpienia zmiany kursu określonej waluty.

http://mojeinwestycje.interia.pl/wal/wal_on/ - 3 Paź 2003

Narodowy Bank Polski*****

Narodowy Bank Polski - strona banku centralnego Rzeczypospolitej Polskiej. Prezentowana jest tu historia, struktura organizacyjna oraz dane z dziedziny bankowości i finansów. Ponadto na stronach umieszczono wykaz banków w Polsce, publikacje oraz wiadomości o banknotach i monetach.

http://www.nbp.pl/ - 20 Kwi 2005

Bank Pekao S.A.*****

Witryna prezentuje informacje dla akcjonariuszy (decyzjae zarządu, historia kursu akcji), informacje ogólne o banku (historia, zarząd, wyniki finansowe, raport roczny), wykaz placówek, dane o bankomatach (funkacja depozytowa) oraz usługach bankowych (kredyty, depozyty, lokaty, prowadzenie rachunku). Ponadto serwis walutowy oraz aktualnosci.

http://www.pekao.com.pl/ - 21 Sty 2000

Banki*****

Witryna AmerBanku S.A. dającego swoim klientom pełną gamę produktów bankowych od kredytów dla osób rozpoczynających działalność na kontach osobistych kończąc.

http://www.amerbank.pl/ - 19 Lip 2001

Biznes-wpolsce*****

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony biznes-wpolsce.pl wszystkich tych, których interesują ciekawe i wartościowe artykuły biznesowe. Znaleźć można tu nie tylko aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata, ale także napisane przystępnym językiem analizy z rynku akcji i walut oraz prognozy ekonomiczne, dzięki którym prowadzenie biznesu staje się efektywniejsze. Tematyka witryny obejmuje pomysły na dochodowe inwestycje, do których należy np. numizmatyka, czyli zbieranie kolekcjonerskich monet. Ciekawe treści czekają także na osoby śledzące rynek pracy oraz analizujące problematykę bezrobocia.

http://www.biznes-wpolsce.pl/ - 19 Wrz 2016

Businesslunch.com.pl *****

Business Lunch to najświeższe i najbardziej interesujące informacje gospodarcze - nie tylko z Polski, ale tak naprawdę z całego świata. Piszemy generalnie o podatkach, prawie, bankowości - czyli niewątpliwie takich tematach, które powinny mniej bądź bardziej zainteresować każdego polskiego przedsiębiorcę. To niesamowicie istotne, aby posiadać odpowiednią wiedzę o świecie biznesu, ponieważ w przeciwnym razie zarabianie pieniędzy jest bardzo ryzykowne i problematyczne. Świat biznesu i finansów jest bardzo skomplikowany - sprawiamy, że można zrozumieć go nieco lepiej. Zapraszamy bardzo serdecznie!

http://businesslunch.com.pl/ - 19 Wrz 2016

Dom Inwestycyjny BRE Banku*****

Moduł maklerski BReBrokers zapewnia dostęp on-line do wszystkich rynków notowań, w tym także do rynku kontraktów terminowych, oraz pozwala w pełni korzystać z zalet nowego systemu giełdowego WARSET. Nie odchodząc od komputera będziecie Państwo na Giełdzie - będziecie mogli obserwować rynek i we właściwym momencie zawierać transakcje.

http://www.brebrokers.com.pl/ - 2 Mar 2005

Informacje dodatkowe