KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > kursy walut (229)

Kantor Bydgoszcz****

Działalność strony opiera się na ciągłym informowaniu o bydgoskiej branży kantorów wymiany walut. Rynek finansowy jest bardzo dynamiczny i dostęp do najświeższych informacji to podstawowy warunek, by korzystnie sprzedawać i kupować waluty. Wiedza o tym, który kantor Bydgoszcz oferuje najlepsze ceny i w jakich godzinach jest otwarty, pomaga podjąć szybką decyzję o finalizacji transakcji. Udostępniamy Państwu kompleksowe informacje o kantorach, które nawiązały z nami współpracę.

http://kantorybydgoszcz.pl/ - 26 Paź 2016

Kantor Bydgoszcz****

Zajmujemy się sprzedażą i skupem walut. Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie. Firma powstała w 2000 roku. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować: - sprzedaż i kupno walut w/g najkorzystniejszych przeliczników - pomieszczenie, dzięki któremu większe wymiany prowadzone są w sposób bezpieczny i komfortowy - dyskretną i fachową obsługę Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm.

http://kantor.bydgoszcz.pl/ - 22 Maj 2013

Kantor Bydgoszcz****

Kantor Zielone Arkady znajduje się w największym centrum handlowym w Bydgoszczy. Kantor jest jednym z trzech naszych obiektów wymiany walut mieszczących się w Bydgoszczy. Posiadamy wielkie doświadczenie - w branży działamy od 1990 roku. Zapewniamy klientom najlepsze ceny i bardzo wysoką jakość obsługi. Pracujemy siedem dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty 9.00 – 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

http://kantorzielonearkady.bydgoszcz.pl/ - 9 Gru 2015

Kantor Bydgoszcz - Długa 68****

Kantor działający w Bydgoszczy już od 1989r. bez przerwy w działalności. Zapewniamy poufność transakcji oraz pełne bezpieczeństwo. Możliwość negocjacji cen - pod tym względem jesteśmy elastyczni. Zajmujemy się także sprzedażą oraz skupem złota. Zapraszamy na stronę internetową naszego kantoru oraz do punktu stacjonarnego w Bydgoszczy przy ulicy Długiej 68.

http://kantordluga.bydgoszcz.pl/ - 5 Kwi 2013

Kantor całodobowy Szczecin****

City Kantor ze Szczecina to nowo otwarty kantor posiadający w swojej ofercie konkurencyjne kursy na skup i sprzedaż walut. Kantor 24 h w Szczecinie zapewnia swoim klientom możliwość dokonywania wymiany walut w komfortowych warunkach. Kantor jest czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. City Kantor oferuje możliwość uzyskania karty stałego klienta po dokonaniu jednorazowej transakcji na kwotę przekraczającą równowartość 15000 złotych. Taka karta uprawnia do indywidualnego kursu zakupu i sprzedaży walut w kantorze całodobowym. Kantor 24 h jest przez cały czas do dyspozycji, niezależnie czy zależy nam na wymianie pieniędzy przed wyjazdem na wakacje czy też w celu dokonania transakcji biznesowej. Kantor całodobowy ze Szczecina proponuje najatrakcyjniejsze kursy walut, zapewniając przy tym miłą i profesjonalną obsługę. Priorytetem kantoru jest kompleksowa oraz kompletna obsługa a także uśmiech klienta. Odwiedź stronę internetową kantoru i zapoznaj się z ofertą na skup i sprzedaż walut.

http://www.citykantor.pl/ - 26 Kwi 2017

Kantor internetowy Fritz Exchange****

Kantor internetowy Fritz Exchange korzystając z doświadczenia Biura Wymiany Walut „BORCASH” oraz „BORYS” oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystuje swoją dużą znajomość rynku i doświadczenie w obsłudze walutowej zarówno klientów indywidualnych jak i przy współpracy z przedsiębiorstwami z terenu całej Polski. Fritz Exchange podejmując współprace z wieloma bankami (Alior Bank, Bank BPH, BRE Bank SA., Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, mBank, Millenium, MultiBank, Bank Pekao SA., Polbank EFG, PKO Bank Polski, Raiffeisen Bank) obniża koszty związane z przelewami na i z platformy. Sprawia to, że korzystanie z tego kantoru internetowego staje się najbardziej opłacalną opcją wymiany walut pozwalającą wprowadzić każdorazowo spore oszczędności. Użytkownikom świadczone są usługi na najwyższym poziomie w zakresie dewizowym. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwiając mi wymianę 24 godziny 7 dni w tygodniu.

http://fritzexchange.pl/ - 29 Sty 2013

Kantor internetowy KantorEkspert.pl****

KantorEkspert.pl to internetowa platforma umożliwiająca wymianę walut online po atrakcyjnych kursach z gwarancją najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wystarczy założyć konto na naszej stronie, skonfigurować konto bankowe i wymieniać Waluty. Na tej samej stronie istnieje możliwość sprawdzenia aktualnego kursu walut, aktualności oraz skorzystania z kalkulatora walutowego który szybko pokaże ile z Nami można zaoszczędzić.

http://kantorekspert.pl/ - 12 Sie 2016

Kantor internetowy TopFX - wymiana walut, przelewy zagraniczne****

TopFX to nowoczesny kantor internetowy. Za pośrednictwem serwisu wykonywać można między innymi przelewy zagraniczne, a także dokonywać wymiany walut.

http://www.topfx.pl/ - 12 Cze 2013

Kantor internetowy Trejdoo.com****

Kantor internetowy Trejdoo.com świadczy usługi finansowe na najwyższym poziomie. Oprócz korzystnej wymiany walut online, nasi Klienci mają możliwość obsługi kontraktów na rachunku powierniczym Escrow. Współpracujemy z 21 największymi bankami w Polsce oraz brytyjskim Commerzbankiem, oferujemy wymianę 14 walut. Czyni nas to zdecydowanie liderem rynku platform wymiany walut przez Internet. Sprawdź nasza ofertę już dzisiaj, zarejestruj się za darmo i dokonuj kupna i sprzedaży walut bez spreadu.

http://www.trejdoo.com/ - 3 Lip 2013

Kantor Intraco****

Strona w całości poświęcona aktualnym cenom walut w kantorze Intraco.

http://republika.pl/kantorintraco1/ - 2 Mar 2005