KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > leasing (303)

Gestetner*****

GESTETNER to członek międzynarodowej korporacji NRG International, produkującej sprzęt biurowy. Strony przedstawiają szeroką ofertę drukarek, kopiarek (cyfrowe i analogowe) oraz urządzeń faksujących i skanujących (dostępne także w leasingu). Strony zawierają dokładne opisy oraz informacje prasowe o produktach.

http://www.ata-int.com.pl/ - 21 Sty 2000

ICF.PL - Centrum Finansowe - Banki Internetowe*****

Finansowa platforma transakcyjna umożliwiająca internautom nabywanie produktów i usług finansowych on-line. Opis czołowych polskich instytucji finansowych wraz ze szczegółowym porównaniem aktualnych ofert dostępnych na rynku.

http://www.icf.pl/ - 29 Mar 2007

JASIAK - Renault*****

W serwisie WWW wrocławskiego dealera renault znajdują się wszystkie informacje jakie potrzebne są przyszłemu posiadaczowi samochodu. Internetowa oferta obejmuje kompleksowy opis modeli. Ponadto zawarto tu informacje o usługach finansowych i ubezpieczeniowych związanych z zakupem samochodu.

http://www.jasiak.com.pl/ - 14 Lut 2000

KIM - Autoryzowany Dealer Peugeot*****

Strona dealera Samochodów Peugeot.Znajdziesz tu ofertę firmy,galerię modeli 206,406 i 607,dane techniczne,nowości.Zamieszczono tu również informacje o promocjach, serwisie,leasingu,kredytach oraz boutique.

http://kim.wroc.pl/ - 2 Lis 2000

Konsorcjum Leasingowo Inwestycyjne AmerLease S.A*****

Amerlease specjalizuje się w finansowaniu zkupu samochodów, mebli, komputerów i ich akcesoriów, ciągników siodłowych i innych pojazdów, urządzeń budowlanych, maszyn poligraficznych za pomocą leasingu. Na stronach przedstawiono istotę leasingu, ofertę, warunki współpracy a także mechanizm obliczający interesujące nas kwoty leasingu oraz naszą zdolność kredytową.

http://www.amerlease.com.pl/ - 21 Sty 2000

Kredyt Lease*****

Firma leasingowa afiliowana przy Kredyt Bank S.A. Podstawowym przedmiotem działania spółki jest m.in. leasing operacyjny, finansowy i zwrotny przedmiotów takich jak: środki transportu, maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy. Strony prezentują informacje o leasingu, symulacje, formularz umowy oraz oferty poleasingowy.

http://www.kredytlease.com.pl/ - 21 Sty 2000

kredyty*****

Najlepsze oferty Banków w jednym miejscu - serwis http://Kredyt24h.info to tanie i dobre kredyty przez internet - wniosek on-line. Najlepsze kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne oraz karty kredytowe i konta osobiste. Duży wybór produktów finansowych takich jak Private Banking, leasing, factoring oraz doradztwo kredytowe i inwestycyjne. Nasi eksperci piszą tylko w naszym serwisie, najlepsze opracowania i analizy rynku, przydatne poradniki oraz prezentują i komentują aktualności i bieżące informacje. Zapraszamy do serwisu http://Kredyt24h.info

http://kredyt24h.info/ - 6 Sty 2009

LEASING*****

Serwis WWW traktujący o leasingu. Na stronach zamieszczono podstawowe informacje o leasingu, omówiono zagadnienia prawno-podatkowe, zaprezentowano ranking i zestawienia polskich leasingodawców, dane o polskim rynku leasingowym za lata poprzednie oraz wykaz firm leasingowych w internecie.

http://www.leasing.info.pl/ - 21 Sty 2000

Leasing samochodów, maszyn, nieruchomości - firmy leasingowe*****

Leasing Samochodów, leasing urządzeń i maszyn, leasing nieruchomości, komputerów - Na stronie oferty firm leasingowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Niskie oprocentowanie i błyskawiczne procedury.

http://www.tanileasing.pl/ - 15 Lis 2004

leasing w POLCAR sp. z o.o.*****

Firma POLCAR Sp. z o.o. oferuje usługi polegające na: oddawaniu w dzierżawę środków trwałych (leasing), dzierżawie powierzchni nieruchomości będącej w użytkowaniu wieczystym przez Spółkę (powierzchnia biurowa).

http://www.polcar.pl/ - 28 Sie 2000