KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > leasing (303)

MR leasing service*****

Wrocławska firma leasingowa specjalizuje się w finansowaniu środków transportu wykorzystując do tego zadania leasing. Współpracuje z wieloma znanymi producentami. Na stronach przedstawiono charakterystykę przedsiębiorstwa oraz bogatą ofertę.

http://www.mr.com.pl/ - 21 Sty 2000

PKL FINANCE SP. Z O.O. - KREDYTY - LEASING*****

PKL FINANCE SP. Z O.O. jest brokerem usług finansowych. Swoją działalność koncentruje głównie na świadczeniu usług w zakresie leasingu środków trwałych, wynajmu długoterminowego, kredytów samochodowych i hipotecznych. Posiada również w swojej ofercie leasing operacyjny na hale demontowalne.

http://www.pklfinance.pl/ - 9 Cze 2006

Prokonex*****

Strona internetowa prokonex.pl to idealne miejsce dla wszystkich zainteresowanych kredytem samochodowym oraz leasingiem. Pełna jest wartościowych artykułów poświęconych tym dwóm formom zakupu auta. Na stronie znajdują się jedynie rzetelne informacje zgodne z obowiązującymi przepisami finansowymi. Żaden artykuł nie trafia na witrynę nie sprawdzony. Dzięki temu Internauci mogą być pewni, że otrzymują solidną porcję wiedzy. Z pomocą witryny prokonex.pl można zdobyć wartościowe informacje na temat kredytu samochodowego oraz leasingu.

http://www.prokonex.pl/ - 19 Wrz 2016

Rybnickie Towarzystwo Finansowo-Leasingowe*****

RTFL świadczy usługi takie jak: leasing, faktoring, ubezpieczenia, obrót wierzytelnościami, obrót wekslowy i pośrednictwo kredytowe. Na stronach przedstawiono charakterystykę towarzystwa, szczegółową ofertę usług oraz procedurę zawierania umów.

http://www.rtfl.com.pl/ - 21 Sty 2000

Volkswagen Bank Polska*****

Strona firmy zajmującej sie kradytowaniem, leasingiem, ubezpieczaniem aut. Na stronie informacje na temat oferty, informacje dla dealerów oraz list punktów sprzedarzy.

http://www.volkswagenleasing.pl/ - 3 Lip 2000

Volkswagen Leasing Polska*****

Witryna instytucji finansowej związanej z koncernem Volkswagen zajmującej się leasingowaniem i ubezpieczaniem samochodów własnej marki. Znajdziesz tutaj ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową firmy, a także pełną listę punktów sprzedaży.

http://www.vwbankleasing.pl/ - 5 Sie 2001

W Money.pl samochody, motoryzacja, autogiełda, ogłoszenia motoryzacyjne*****

Serwis motoryzacyjny dla wszystkich, którzy kochają auta. W serwisie: galerie zdjęć, autokomis, flota, cennik aut, oceny aut, concept cars, promocje.

http://moto.money.pl/ - 27 Kwi 2005

Wielkopolskie Centrum Leasingowe Herbico*****

Herbico organizuje leasing operacyjny środków trwałych, a w szczególności: środków transportu, maszyn i urządzeń produkcyjnych, sprzętu komputerowego i biurowego. Ponadto zajmuje się ubezpieczeniami, doradztwem prawno-finansowym oraz świadczy pomoc w wyborze dostawcy środka trwałego.

http://www.herbico.com.pl/ - 21 Sty 2000

Wirtualny Świat Dealerów Forda*****

Pierwszy w Polsce internetowy vortal poświęcony samochodom koncernu Ford. Na stronach można nie tylko zdobyć najświeższe informacje o aktualnej ofercie Forda w Polsce, ale także kupić samochód, ubezpieczyć go, umówić do serwisu czy blacharni.

http://www.e-pgd.pl/ - 25 Cze 2001

3City Consulting****

Strona firmy doradczej, specjalizującej się w restrukturyzacji przedsiębiorstw, pozyskiwaniu kapitału, sporządzaniu biznes planów oraz analiz finansowych oraz w pośrednictwie kredytowym i leasingowym.

http://www.3city.com.pl/ - 18 Maj 2001