KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (125)

NBPortal.pl - Źródło wiedzy ekonomicznej*****

Informacje i porady ekonomiczne podane w prosty i przystępny sposób - tu można zrozumieć ekonomię! Ponad 100 godzin kursów multimedialnych. Wiele o gospodarce i wydarzeniach ekonomicznych, usługach bankowych, ubezpieczeniach, UE, euro i innych zagadnieniach.

http://www.nbportal.pl/ - 11 Mar 2005

ComArch S.A.*****

Strona poświęcona firmie ComArch S.A, będącej spółką akcyjną i spółką-matką w grupie kapitałowej ComArch. Firma działa na trzech podstawowych rynkach: telekomunikacyjnym, bankowo - finansowym, usługowo ? przemysłowym. Od 1991 roku dostarcza na rynki polskie i zagraniczne najwyższej klasy oprogramowanie i usługi integracyjne, wdrożeniowe, szkoleniowe, serwisowe oraz outsourcingowe. Prowadzi także sprzedaż oraz instalację sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych. Projektuje i wykonuje oprogramowanie na zamówienie, posiada także w swojej ofercie szereg gotowych rozwiązań standardowych.

http://www.comarch.pl/ - 19 Sie 2002

CDN - Compact Disc Novelty*****

CDN Compact Disc Novelty S.A. od roku 1990 roku jest producentem oprogramowania dla zarządzania i księgowości. Strony zawierają informacje na temat firmy, produktów, cen, szkoleń, sieci sprzedaży, wydarzeń...

http://www.cdn.com.pl/ - 29 Cze 2001

CDN - Compact Disc Novelty*****

CDN Compact Disc Novelty S.A. od roku 1990 roku jest producentem oprogramowania dla zarządzania i księgowości. Strony zawierają informacje na temat firmy, produktów, cen, szkoleń, sieci sprzedaży, wydarzeń...

http://www.cdn.pl/ - 29 Cze 2001

CLEVER partners*****

Głównymi obszarami aktywności CLEVER Partners jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań IT i teleinformatycznych wpierających główne procesy biznesowe w organizacji klienta. Doradztwo w obszarze zarządzania sprzedażą, badań marketingowych oraz rozwoju zasobów ludzkich. Nasza aktywność obejmuje zagadnienia, które mają największy wpływ na poprawienie konkurencyjności przedsiębiorstwa, a efektem podejmowanych przez nas wyzwań jest tworzenie drogi do sukcesu dla naszych klientów. Korzystając z szerokiego doświadczenia identyfikujemy problemy i zagrożenia, a następnie oferujemy dopasowane rozwiązania.

http://cleverpartners.pl/ - 3 Lis 2005

AKTYN****

Strona spółki RIVER - produkującej oprogramowanie AKTYN - wspomagające zarządzanie w małych i średnich firmach. Zawiera informacje o spółce, programach, kontakt, cennik, uaktualnienia i inne działy.

http://www.aktyn.pl/ - 10 Gru 2001

Alister Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe - Prowadzenie płac i usługi księgowe****

Strona biura rachunkowego Alister Sp. z o.o. Prowadzenie płac, usługi księgowe, outsourcing płac i księgowy, prowadzenie ksiąg, badanie sprawozdań finansowych ( audyt ), usługi biegłych rewidentów, prowadzenie płac kadry zarządzającej i kierowniczej.

http://www.alister.pl/ - 30 Paź 2002

BillNet - Prosty sposób na rachunki****

Strona zawiera prezentację BillNetu - Systemu Elektronicznej Prezentacji i Płatności Rachunków. System pozwala wyeliminować papierową formę rachunków i zleceń pomiędzy wystawcą rachunków a płatnikiem.

http://www.billnet.pl/ - 9 Maj 2001

Biuro Inicjatywa Gospodarczych-Oprogramowanie Finasowe****

Dystrybucja oprogramowania dla małych i średnich firm - instalacje, wdrożenia. Na stronie znajdują się: krótkie informacje o firmie, opisy oferowanych programów, możliwości, zasady sprzedaży, kontakt z firmą.

http://www.big.gliwice.pl/ - 25 Sty 2002

BiznesPlan przygotuje biznes-plan i wniosek kredytowy****

BiznesPlan jest narzędziem ułatwiającym planowanie i analizowanie przedsięwzięć ekonomiczno-gospodarczych oraz przygotowanie prezentacji i biznes-planów. BiznesPlan przygotowuje kompletny wniosek kredytowy.

http://www.biznesplan.net.pl/ - 25 Maj 2004