KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (125)

EPortfel - finanse osobiste***

Znakomity program do zarządzania finansami osobistymi oraz obsługi kont w bankach internetowych.

http://www.eportfel.com/ - 21 Cze 2004

Firma Cutmar-Oprogramowanie***

Firma zajmuje się świadczeniem usług informatycznych dla małych i średnich firm. Świadczy również inne usługi np.: prowadzi na zlecenie kadry i płace, montuje centralki telefoniczne itp., wykonuje także usługi serwisowe. Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta oraz kontakt.

http://www.cutmar.cnet.pl/ - 25 Sty 2002

Firma Memaks-Oprogramowanie Finasowe***

Dostawca oprogramowania komputerowego firmy: Soft Lab Trade. Oferowane programy wykorzystywane są głównie do prac finansowo księgowych i rachunkowych. Drugi profil działalności firmy stanowi świadczenie usług księgowych, które sprowadzają się do prowadzenia ksiąg rachunkowych: przychodów i rozchodów na indywidualne życzenie klienta. Na stronie znajduje się: opis firmy, zakres usług, oferta, programy, cennik oraz kontakt.

http://www.memaks.krakow.pl/ - 25 Sty 2002

Firma ProCard-Oprogramowanie Dla Firm***

Firma oferuje usługi w dziedzinie technologii informatycznych. Prowadzi sprzedaż i serwis oprogramowania terminali płatniczych, centrów kartowych, terminali do płatności elektronicznych. Organizuje również szkolenia wewnętrzne na zamówienie klientów. Na stronie znajduje się: omówienie oferowanych usług, dane adresowe, opis firmy. Serwis także w j. ang.

http://www.procard.pl/ - 25 Sty 2002

Firma Trasko Network***

Strona firmy tworzącej oprogramowanie dla systemów informatycznych typu "business to business". Na stronie znajduje się opis poszczególnych funkcji oferowanych programów oraz formularz zamówienia, opis firmy oraz kontakt.

http://www.trasko.pnet.pl/ - 28 Sty 2002

IBiznes.pl***

Nowatorska technologia, stanowiąca nową wizję działania przedsiębiorstwa. Oprogramowanie związane ze sprzedażą, obsługą magazynu, kadr, kancelarii, płac.

http://www.ibiznes.pl/ - 13 Sie 2001

Inwentaryzacja System ProInwent Oprogramowanie gwarantujące rzetelny spis z natury środków trwałych***

Program do inwentaryzacji. Aplikacja wykorzystująca kody kreskowe - AutoID. Inwentaryzacja na zlecenie - outsourcing. Inwentura i ewidencja składników majątkowych. Środki trwałe, niematerialne, prawne i wyposażenie Instytut Studiów Programistycznych.

http://proinwent.isp-pm.pl/ - 21 Paź 2005

IZELJO-Oprogramowanie Dla firm***

Firma oferuje oprogramowanie przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach prywatnych. Oferowane programy pozwalają prowadzić księgowość zarówno pełną jak i uproszczoną, płace (z uwzględnieniem zmian związanych z reformą ubezpieczeń). Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta, możliwości pobrania programu w wersji demo oraz kontakt.

http://www.izeljo.wlkp.info.pl/ - 25 Sty 2002

Koszty.PL - Program do obsługi budżetu domowego***

Program do obsługi budżetu domowego - opis programu, ekrany, zamówienia, darmowa wersja demo.

http://www.koszty.pl/ - 7 Sty 2003

MetaStock - dystrybucja programu i dostawa notowań w czasie rzeczywistym***

Oferujemy w sprzedaży wszystkie wersje programu MetaStock wraz z atrakcyjnymi promocjami. Do każdego zakupionego programu zapewniamy pomoc techniczną i obsługę posprzedażową. Dostarczamy notowania w czasie rzeczywistym z GPW oraz najważniejsze indeksy, towary i waluty ze świata.

http://metastock.statica.pl/ - 2 Kwi 2009