KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (125)

Centrum Informatyki Handlu Zagranicznego****

Firma prowadzi usługi w zakresie dystrybucji oprogramowania, opracowywania informacji o obrotach handlu zagranicznego w oparciu o dane systemu SAD oraz prowadzenie kursów i szkole z zakresu kodeksu celnego i systemy SAD. Na stronie znajduje się: charakterystyka oferty wraz z cennikiem, dane kontaktowe. Strona również w wersji anglojęzycznej.

http://www.cihz.com.pl/ - 25 Sty 2002

COMVAR-Programy Dla Firm****

Firma oferuje programy tworzące kompleksowy system ewidencji finansowych i obrotu towarowego dla firm handlowo-usługowych, ze szczególnym uwzględnieniem firm motoryzacyjnych. Serwis zawiera opis programów wraz z cennikiem, opisy zmian, klucze licencyjne, kontakt.

http://www.comvar.com.pl/ - 25 Sty 2002

Darmowy program do wystawiania faktur - Invoicivo****

Invoicivo to darmowy program do wystawiania faktur online. Faktury PDF generowane na profesjonalnym szablonie. Przygotowany na zmiany 2018 oraz jednolity plik kontrolny faktur ( JPK ). Rewolucja w wystawianiu faktur VAT. Zmień swój program do fakturowania już dziś.

http://invoicivo.com/ - 16 Gru 2017

DRQ Enterprise Software House****

Witryna producenta oprogramowania. Na stronie znajduje się szczegółowa oferta, informacje na temat firmy, ciekawostki oraz dane adresowe.

http://www.drq.pl/ - 6 Paź 2001

E-Delegat.pl - program do rozliczania delegacji online****

E-Delegat to aplikacja umożliwiająca rozliczanie delegacji służbowych w trybie online. Program pozwala na rozliczanie delegacji krajowych oraz zagranicznych, automatycznie oblicza wymagane należności, przez co przyspiesza proces rozliczania podróży służbowych. System jest na bieżąco aktualizowany, pozwala użytkownikowi na dostęp do archiwalnych danych oraz na obserwowanie aktywności użytkowników. Aplikacja wykorzystuje raz wprowadzone do systemu dane (dotyczące pracowników, środków transportu) i pozwala w szybki sposób na utworzenie polecenia wyjazdu oraz jego rozliczenia. E-Delegat wyposażony jest w dodatkowe moduły do zarządzania dokumentami, zadaniami oraz moduł CRM.

http://www.e-delegat.pl/ - 22 Wrz 2014

Eko-faktura.pl****

Elektroniczne archiwum, proste i szybkie wystawianie i przesyłanie faktur drogą elektroniczną, bezpieczne przechowywanie plików faktur i e-dokumentów

http://www.eko-faktura.pl/ - 14 Mar 2012

ePoland Technologies****

Serwis informacyjny firmy doradzającej w dziecinie e-biznesu.

http://www.interaktywni.com/ - 17 Lip 2002

Eureca.com.pl****

Eureca to system usprawniający proces controllingu w organizacji. Jego podstawowe funkcje to analiza, raportowanie i wizualizacja danych, planowanie i budżetowanie czy ewidencja wielowymiarowa dowolnych danych.

http://www.eureca.com.pl/ - 2 Wrz 2016

Expert Advisors - programowanie mql****

Strona internetowa firmy Expert Advisors oferującej programowanie MQL, a także rozwiązania technologiczne dla inwestorów, w tym m.in. wolumen metatrader i wolumen forex.

http://www.expertadvisors.pl/ - 27 Wrz 2018

Fakturowanie****

Na stronie automatycznafaktura.pl znajdziesz program do wystawiania faktur dostępny z poziomu przeglądarki. Szybko i niezwykle łatwo. Zapraszamy!

http://www.automatycznafaktura.pl/ - 18 Wrz 2012