KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (122)

Firma KobraSoft-Oprogramowanie****

Biuro usług komputerowych. Firma zajmuje się tworzeniem programów komputerowych (głównie finansowo-księgowych). Na stronie znajduje się: charakterystyka oferowanego oprogramowania, możliwość zamówienia online.

http://www.kobrasoft.poznan.pl/ - 25 Sty 2002

FirmaTec - program do fakturowania i obsługi serwisu****

Firma dostarczająca program do wystawiania faktur VAT, do obsługi serwisu oraz prowadzenia księgi przychodów i rozchodów.

http://www.firmatec.pl/ - 8 Gru 2015

FORDATA - Virtual Data Room Nr 1 w Polsce i CEE****

Autorska aplikacja Virtual Data Room to nowoczesne narzędzie, które umożliwia komunikację i zarządzanie skomplikowanymi procesami transakcyjnymi. Virtual Data Room to aplikacja oferowana przez poznańską firmę Fordata.

http://www.fordata.pl/ - 24 Sie 2016

FxInfo - doradczo-informacyjny serwis walutowy****

FxInfo - nowoczesny serwis doradczo-informacyjny, poświęcony zagadnieniom rynku walutowego i pieniężnego. Komentarze i rekomendacje, pogłoski rynkowe, notowania na żywo, wykresy on-line, pricing.

http://www.fxinfo.pl/ - 19 Sty 2004

Graphcorn - Integrator Systemów Informatycznych****

Firma GRAPHCOM od 1995 roku zajmuje się wdrażaniem rozwiązań informatycznych. Dysponuje na tym polu wieloma cennymi doświadczeniami. Głównym celem działalności jest maksymalne usprawnienie funkcjonowania firm oraz przedsiębiorstw.

http://www.graphcom.com.pl/ - 7 Lis 2001

Infokrak Firma-Oprogramowanie Finasowo-Księgowe****

Firma oferuje systemy finansowo-księgowe. Na stronie znajdują się: informacje o firmie, oferta, cennik, kontakt.

http://www.infokrak.com.pl/ - 25 Sty 2002

INTAXO - Księgowość online oraz program do wystawiania faktur****

Biuro rachunkowe, któremu można zaufać. Intaxo zajmuje się prowadzeniem pełnej księgowości, rozliczeniami wynagrodzeń dla pracowników, podatkami dochodowymi od osób fizycznych, a także wieloma innymi rzeczami związanymi z finansami. Dodatkowo, na ich stronie internetowej można nabyć prawo do korzystania z profesjonalnego programu internetowego, dzięki któremu w prosty i szybki sposób online wystawicie faktury.

http://intaxo.pl/ - 16 Cze 2015

IPC Service S.A.****

Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu sprzedaży i serwisowania sprzętu komputerowego, fiskalnego, projektowaniem i wdrażaniem kompleksowych systemów informatycznych ze szczególnym uwzględ nieniem stacji paliw. Na stronie lista oprogramowania, oraz oferta sprzedaży kas fiskalnych.

http://www.ipc.pl/ - 19 Wrz 2003

ITBPS.PL Sp. z o.o. - oprogramowanie dla firm****

Przedstawiamy ofertę firmy ITBPS.PL Sp. z o.o. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy oprogramowania dla firm, które znacząco ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem w najważniejszych dla niego obszarach, takich jak finanse, ewidencja przychodów i rozchodów, zamówienia, ewidencja towaru czy sprawy kadrowo-płacowe. Sprawdź już teraz nasze najlepsze programy dla biznesu.

http://www.itbps.pl/ - 29 Gru 2016

Kasy fiskalne w olsztynie - kasy-fiskalne.olsztyn.pl****

W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania sprzedaży najwyższej jakości urządzeń służących do obsługiwania procesów sprzedaży detalicznej. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów co pozwala nam zapewnić naszym klientom nie tylko dostarczenie sprzętu, ale również kompleksowe usługi dotyczące wdrożenia oprogramowania. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne szkolenia, jak też fachowy serwis urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do korzystania z usług naszej firmy!

http://www.kasy-fiskalne.olsztyn.pl/ - 28 Maj 2015