KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (125)

Fakturowanie****

Blog miniFirmy stworzyliśmy specjalnie dla właścicieli mikro biznesu oraz osób planujących prowadzenie działalność gospodarczej. Na stronie zamieszczamy przydatne informacje oraz mnóstwo porad dla przedsiębiorców. Opisujemy procedurę zakładania firmy, podpowiadamy, w jaki sposób nią odpowiednio zarządzać, doradzamy pomysły na rozwój. Piszemy również o procesie likwidacyjnym. Zachęcamy do lektury naszych artykułów.

http://minifirmy.pl/ - 2 Paź 2014

Firma KobraSoft-Oprogramowanie****

Biuro usług komputerowych. Firma zajmuje się tworzeniem programów komputerowych (głównie finansowo-księgowych). Na stronie znajduje się: charakterystyka oferowanego oprogramowania, możliwość zamówienia online.

http://www.kobrasoft.poznan.pl/ - 25 Sty 2002

FirmaTec - program do fakturowania i obsługi serwisu****

Firma dostarczająca program do wystawiania faktur VAT, do obsługi serwisu oraz prowadzenia księgi przychodów i rozchodów.

http://www.firmatec.pl/ - 8 Gru 2015

FORDATA - Virtual Data Room Nr 1 w Polsce i CEE****

Autorska aplikacja Virtual Data Room to nowoczesne narzędzie, które umożliwia komunikację i zarządzanie skomplikowanymi procesami transakcyjnymi. Virtual Data Room to aplikacja oferowana przez poznańską firmę Fordata.

http://www.fordata.pl/ - 24 Sie 2016

FxInfo - doradczo-informacyjny serwis walutowy****

FxInfo - nowoczesny serwis doradczo-informacyjny, poświęcony zagadnieniom rynku walutowego i pieniężnego. Komentarze i rekomendacje, pogłoski rynkowe, notowania na żywo, wykresy on-line, pricing.

http://www.fxinfo.pl/ - 19 Sty 2004

Graphcorn - Integrator Systemów Informatycznych****

Firma GRAPHCOM od 1995 roku zajmuje się wdrażaniem rozwiązań informatycznych. Dysponuje na tym polu wieloma cennymi doświadczeniami. Głównym celem działalności jest maksymalne usprawnienie funkcjonowania firm oraz przedsiębiorstw.

http://www.graphcom.com.pl/ - 7 Lis 2001

Infokrak Firma-Oprogramowanie Finasowo-Księgowe****

Firma oferuje systemy finansowo-księgowe. Na stronie znajdują się: informacje o firmie, oferta, cennik, kontakt.

http://www.infokrak.com.pl/ - 25 Sty 2002

INTAXO - Księgowość online oraz program do wystawiania faktur****

Biuro rachunkowe, któremu można zaufać. Intaxo zajmuje się prowadzeniem pełnej księgowości, rozliczeniami wynagrodzeń dla pracowników, podatkami dochodowymi od osób fizycznych, a także wieloma innymi rzeczami związanymi z finansami. Dodatkowo, na ich stronie internetowej można nabyć prawo do korzystania z profesjonalnego programu internetowego, dzięki któremu w prosty i szybki sposób online wystawicie faktury.

http://intaxo.pl/ - 16 Cze 2015

IPC Service S.A.****

Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu sprzedaży i serwisowania sprzętu komputerowego, fiskalnego, projektowaniem i wdrażaniem kompleksowych systemów informatycznych ze szczególnym uwzględ nieniem stacji paliw. Na stronie lista oprogramowania, oraz oferta sprzedaży kas fiskalnych.

http://www.ipc.pl/ - 19 Wrz 2003

ITBPS.PL Sp. z o.o. - oprogramowanie dla firm****

Przedstawiamy ofertę firmy ITBPS.PL Sp. z o.o. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy oprogramowania dla firm, które znacząco ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem w najważniejszych dla niego obszarach, takich jak finanse, ewidencja przychodów i rozchodów, zamówienia, ewidencja towaru czy sprawy kadrowo-płacowe. Sprawdź już teraz nasze najlepsze programy dla biznesu.

http://www.itbps.pl/ - 29 Gru 2016