KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (125)

Kasy fiskalne w olsztynie - kasy-fiskalne.olsztyn.pl****

W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania sprzedaży najwyższej jakości urządzeń służących do obsługiwania procesów sprzedaży detalicznej. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów co pozwala nam zapewnić naszym klientom nie tylko dostarczenie sprzętu, ale również kompleksowe usługi dotyczące wdrożenia oprogramowania. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne szkolenia, jak też fachowy serwis urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do korzystania z usług naszej firmy!

http://www.kasy-fiskalne.olsztyn.pl/ - 28 Maj 2015

Kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne oraz, terminale i czytniki kodów kreskowych****

W ofercie firmy FHU Partner znajdziecie Państwo w cenach producentów: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kolektory danych, wagi sklepowe, czytniki kodów, drukarki kodów kreskowych, programy do sprzedaży. Zapewniamy rzetelny serwis i solidność w sprzedaży kas fiskalnych.

http://www.kasyiwagi.com.pl/ - 18 Mar 2010

LUCRUM TAX Biuro księgowe zachodniopomorskie****

Lucrum Tax Sp. z o.o. Sp.K. Biuro Księgowe obsługuje klientów korporacyjnych, a także osoby prowadzące działalność gospodarczą w aspekcie obsługi księgowej, a też obsługi kadrowo-płacowej. Specjalizujemy się w zaświadczaniu wysokiej klasy usług księgowych. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni księgowi oraz księgowe obsługują każdego klienta indywidualnie, co tasuje się na wysoką jakość oferowanych usług. posiadamy wielu zadowolonych klientów, a opracowanie wyjątkowych procedur księgowych ułatwia nam wymianę dokumentów pomiędzy Państwem, a naszym biurem rachunkowym. Wskazane jest wstąpić naszą propozycję na witrynie internetowej naszego biura księgowego.

http://www.lucrum-tax.pl/ - 30 Lip 2013

Luka Products Sp. z o. o.****

Luka Products Sp. z o. o. - biuro rachunkowe - pełen zakres usług. Centrum szkoleń dla biznesu. Wydawnictwo - oprogramowanie dla biznesu i księgowych.

http://www.lukaproducts.pl/ - 16 Sty 2004

Media Dialer - Nowoczesne Metody Płatności w Internecie****

Media Dialer - Nowoczesne Metody Płatności w Internecie. Możliwość tworzenia własnych grup dialerowych, free hosting.

http://www.mediadialer.pl/ - 6 Maj 2002

Moskit-Oprogramowanie Dla Firm****

Autoryzowany dealer firmy Nexar, producenta oprogramowania dla prowadzenia gospodarki magazynowej i księgowości. Na stronie znajduje się: opis oferowanego programu, do ściągnięcia wersja demo, cennik oraz formularz zamówienia.

http://www.moskit.nx.pl/ - 25 Sty 2002

MSM Sp. z o.o. - oprogramowanie dla firm****

MSM jest producentem programów wspomagających pracę firm i biur rachunkowych. Na stronie znajdziecie ofertę różnego rodzaju programów dla firm (programy finansowo-księgowe, kadrowe, dla gospodarki materiałami i inne) Dużo informacji o programie RAKS.

http://www.msm.com.pl/ - 14 Sty 2004

Myinvoice.pl - program do faktur****

Myinvoice.pl to program do wystawiania faktur online. Program jest prosty i przyjazny w obsłudze, niezbędny w każdej firmie. Prostota programu nie oznacza małych możliwości - Myinvoice oferuje wiele atrakcyjnych funkcji, które ułatwią wystawianie i rozliczanie faktur.

http://www.myinvoice.pl/ - 25 Sie 2018

Netsoft24 - program do serwisu****

Z pomocą tej firmy praca w wielu biurach, przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych stanie się o wiele szybsza oraz wydajniejsza. Netsoft24 proponuje dedykowany system CRM dostosowany do potrzeb każdego z klientów. Ta wrocławska firma tworzy oprogramowanie dla brokera, programy dla drukarni, do serwisu czy handlu.

http://www.netsoft24.pl/ - 14 Lip 2015

Norten Group Sp. z o.o. - specjalistyczne wdrożenia DRMS****

Aplikacja intranetowa Faktor Business Suite integruje takie operacje biznesowe jak: zarządzanie należnościami, zarządzanie ryzykiem i windykacja długów. Doświadczenie pracowników firmy Norten Group obejmuje takie aspekty działalności jak: monitoring wierzytelności, windykacja należności i postępowanie prawne.

http://www.norten.pl/ - 13 Wrz 2005