KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (123)

Paymento.pl - Przelewy i płatności online - terminale płatnicze POS****

Firma oferująca rozwiązania e-commerce, do których należą systemy płatności i przelewów online, a także terminale POS.

http://paymento.pl/ - 8 Kwi 2015

PIT FORMAT program do rozliczeń rocznych. PITy 2011/2012. Oferta indywidualna, dla OPP i biur rach.****

Przyjazny program dla każdego kto jest zobowiązany złożyć roczne zeznanie podatkowe i obliczyć swój osobisty podatek dochodowy PIT. Jak zaufany księgowy rzetelnie wypełni za Ciebie roczne zeznanie podatkowe. Ty nie musisz być ekspertem. Program uwzględni ulgi, odpisy i odliczenia. Zawiera unikalne sposoby wprowadzania i kontroli danych. Po prostu - działa ! Rozliczenie pit 2011/ 2012 jest teraz łatwe. Pit-36, Pit-37, Pit-28, Pit-O i wszelkie formularze i deklaracje oraz każdy przypadek rozliczysz w programie PIT FORMAT. Formularze podatkowe wydrukujesz, zapiszesz jako PDF lub wyślesz internetem jako e-deklaracje. Dla OPP sprawdzone oferty pozyskania 1% odpisu. Od lat wspomagamy fundacje i stowarzyszenia w pozyskiwaniu 1 procent odpisu podatkowego. Mamy jasną i sprawdzoną ofertę oraz znakomity program wykonujący rozliczenia podatkowe, dzięki któremu podatnicy chętnie i łatwo przekażą Wam 1 procent podatku. Zasady naszej współpracy są jasno określone, przejrzyste i etyczne.

http://pitformat.pl/ - 10 Lis 2011

PIT-y 2015 online****

Na stronie internetowej pity2015online.pl znajduje się darmowy program pozwalający wypełnić deklaracje PIT. Dzięki naszemu programowi szybko wypełnisz dokumenty takie jak PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-B, PIT-D, PIT-O, PIT-2K, PIT-M, PIT-ZG, PIT-Z, NIP-2, NIP ? 7, NIP ? B, NIP ? C, NIP ? D, NIP 2A, ZAP 3. zapraszamy do korzystania z naszego darmowego programu. Kontakt: pomoc@pity2015online.pl.

http://www.pity2015online.pl/ - 23 Gru 2014

Polskie ePłatności | Najlepsze terminale płatnicze****

Wybierz tanie terminale płatnicze dla Twojej firmy. Skorzystaj już dziś i rozwijaj z swój biznes z Polskimi ePłatnościami. Nowoczesne terminale POS dla każdej firmy - wybierz niezawodny terminal z pinpadem, przenośny GPRS lub nowoczesny SoftPOS.

http://www.pep.pl/ - 17 Sie 2018

Produkty Baan w ofercie TALEX SA****

Witryna internetowa firmy TALEX SA, które oferuje oprogramowanie Baan, wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Na stronie znajdziesz najnowsze informacje firmy, prezentację technologii oraz referencje.

http://baan.talex.pl/ - 21 Sie 2002

Program do faktur****

W naszej ofercie znajdą Państwo praktyczne i innowacyjne oprogramowanie dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie Intea to nieoceniona pomoc w każdej branży. Jej funkcje są bardzo rozbudowane. Intea umożliwia stworzenie własnego pulpitu. Następnie należy wymienić takie opcje jak: program do fakturowania, pełna kontrola rozrachunków, system magazynowy, ewidencja faktur zakupowych, zarządzanie relacjami z klientem, rozbudowane analizy.

http://intea.pl/ - 2 Kwi 2016

Program JPK Link – łączenie plików JPK i ich wysyłanie****

Nowe zasady kontroli podatkowej nałożyły na firmy obowiązek przesyłania do fiskusa danych księgowych w formie jednolitego pliku kontrolnego. Utworzenie JPK jest nieco skomplikowane gdy firma ma kilka placówek, lub korzysta z różnych programów księgowych. Wtedy przed wysyłką należy wykonać scalanie plików JPK. Dla takich firm przygotowano program JPK Link, który przeprowadza łączenie plików JPK utworzonych z wielu miejscach i różnych systemach księgowych. Scalanie JPK jest kilkuetapowe. Program do JPK sprawdza, czy pliki źródłowe mają prawidłową budowę, a następnie dokonuje łączenie plików JPK. Użytkownik może kontrolować zawartość plików oraz jak przebiega łączenie JPK. Taki zintegrowany plik JPK jest weryfikowany oraz elektronicznie podpisywany i następuje wysyłanie plików JPK do organów podatkowych. Aby mieć pewność, że JPK dotarł do odbiorcy, pobierane jest UPO. Program JPK Link to idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych, firm wielooddziałowych oraz jednostek budżetowych.

http://www.jpk-link.pl/ - 20 Lip 2018

Program Kadrowo-Płacowy PSKP****

Program kadrowo-płacowy PSKP - idealne rozwiazanie dla działów kadr i płac. Pełna integracja z programem płatnik.

http://www.pskp.pl/ - 25 Maj 2004

Program księgowy (KPIR) dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych****

Super Księga Podatkowa (SKP) to program księgowy (KPIR) przeznaczony dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. To prosta w prowadzeniu książka przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany - idealne rozwiązanie tam, gdzie prowadzona jest mała księgowość. Ponadto program księgowy SKP posiada liczne, przydatne w każdej firmie (niezależnie od formy księgowości) moduły m.in. rozliczenia, podatek VAT, tworzenie i wysyłka JPK, fakturowanie, magazyn, płace i ZUS, przejazdy (w tym kilometrówka), delegacje, środki trwałe. Dużą zaletą jest to, że użytkownik sam wybiera opcje, z jakich chce korzystać. Pozwala to najlepiej dopasować ten KPIR program do potrzeb firmy, a jednocześnie nie płacić za zbędne moduły. Istotne jest także to, że KPIR program księgowy SKP jest aktualizowany, a zapisy księgowe zgodne z obowiązującymi przepisami księgowo-podatkowymi. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z darmową, pełną wersję testową programu Super Księga Podatkowa.

http://www.ksiega-podatkowa.pl/ - 20 Lip 2018

Program magazynowy- prowadzenie gospodarki magazynowej****

Możliwość migracji do dowolnych programów z serii Asystent. Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX. Wydruki do PDF oraz wysyłka plików bezpośrednio z programu. Kontrola terminów płatności faktury. Współpraca z większością drukarek fiskalnych dostępnych w Polsce. Faktury cykliczne. Raporty i statystyki.

http://www.program-magazynowy.pl/ - 27 Sie 2012