KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (120)

Przedsiębiorstwo Komputerowo - Obliczeniowe****

Firma jest producentem oprogramowania dla wspólnot mieszkaniowych, administratorów nieruchomości, biur rachunkowych, spółdzielni mieszkaniowych

http://www.pko.pl/ - 4 Lip 2002

Punkt opłat****

Zarabiaj na przyjmowaniu opłat za rachunki. Kupując za 500 zł nasz pakiet startowy działasz na własny rachunek. Bez umów sieciowych, bez zobowiązań. Sam kontrolujesz swoje finanse. Pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich klientów.

http://www.punkt-oplat.pl/ - 17 Maj 2006

Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie****

Analiza techniczna spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży wszystkich notowanych spółek. Strona na bazie analizy technicznej w przejrzysty sposób podpowiada kierunek inwestycji na giełdzie w Warszawie. Pokazuje, dla których spółek z ostatniej sesji giełdowej zostały spełnione warunki pojawienia się sygnału kupna lub sprzedaży.

http://www.kochamgielde.pl/ - 11 Kwi 2014

Rozliczanie delegacji on-line! Sprawdź kalkulator****

Kalkulator delegacji jest aplikacją dostępną on-line i pomaga w łatwy sposób rozliczyć koszty podróży każdemu pracownikowi. Narzędzie eliminuje najczęściej popełniane błędy w firmie i automatycznie sprawdza poprawność wprowadzonych danych. W łatwy sposób zapewnia wzrost efektywności pracy w każdej firmie!

http://www.kalkulator-delegacji.pl/ - 20 Lut 2016

Sawan - Grupa Softbank S.A.****

Firma świadczy usługi i dostarcza rozwiązania dla sektora finansowego i publicznego, koncentrując się na określonych tematach biznesowych. Szczegółowe informacje, ofertę, informacje o klientach znajdziecie na stronie.

http://www.sawan.com.pl/ - 12 Kwi 2000

SEGAL - Kasy fiskalne, wagi sklepowe, programy dla gastronomii****

Sprzedaż i serwis urządzeń dla sklepów, restauracji i hoteli. W naszej ofercie m.in. kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, metkownice, oprogramowanie dla firm, hoteli i gastronomii. Prowadzimy wdrożenia i szkolenia z systemów zarządzania sklepem, oraz lokalem gastronomiczno-hotelowym.

http://www.segal.pl/ - 17 Lut 2012

SkayTek Software****

Najprostszy sposób wystawiania Faktur VAT. Strona zawiera prezentację oprogramowania dla firm i instytucji. Programy do wystawiania Faktur VAT, VAT-MP, VAT RR, Unijnych, Walutowych.

http://www.skaytek.pl/ - 20 Kwi 2005

Sklep Internetowy Programy dla Firm i Hurtowni dGCS****

Sklep oferuje programy Płace, Magazyn, Faktury, Stomatolog, Recepcja Hotelowa, Księga Przychodów i Rozchodów itp....

http://www.cdwriter.dgcs.com.pl/ - 7 Cze 2000

SOFTAR - zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem****

Misją firmy jest opracowywanie i produkcja oprogramowania oraz świadczenie usług informatycznych dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Na stronie znajdziecie m.in.: historię firmy, ofertę, szczegółowy cennik.

http://www.softar.com.pl/ - 11 Gru 2001

Sprawdź, czy twój kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT****

Zweryfikuj status podatnika w VAT i VIES wszystkich swoich dostawców - aplikacja umożliwia automatyczne sprawdzanie nawet do kilku tysięcy kontrahentów jednocześnie. Program dokumentuje każde sprawdzenie w postaci zrzutów ekranu ze strony Ministerstwa Finansów.

http://status-vat.pl/ - 15 Lip 2017