KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (125)

Program księgowy (KPIR) dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych****

Super Księga Podatkowa (SKP) to program księgowy (KPIR) przeznaczony dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. To prosta w prowadzeniu książka przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany - idealne rozwiązanie tam, gdzie prowadzona jest mała księgowość. Ponadto program księgowy SKP posiada liczne, przydatne w każdej firmie (niezależnie od formy księgowości) moduły m.in. rozliczenia, podatek VAT, tworzenie i wysyłka JPK, fakturowanie, magazyn, płace i ZUS, przejazdy (w tym kilometrówka), delegacje, środki trwałe. Dużą zaletą jest to, że użytkownik sam wybiera opcje, z jakich chce korzystać. Pozwala to najlepiej dopasować ten KPIR program do potrzeb firmy, a jednocześnie nie płacić za zbędne moduły. Istotne jest także to, że KPIR program księgowy SKP jest aktualizowany, a zapisy księgowe zgodne z obowiązującymi przepisami księgowo-podatkowymi. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z darmową, pełną wersję testową programu Super Księga Podatkowa.

http://www.ksiega-podatkowa.pl/ - 20 Lip 2018

Program magazynowy- prowadzenie gospodarki magazynowej****

Możliwość migracji do dowolnych programów z serii Asystent. Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX. Wydruki do PDF oraz wysyłka plików bezpośrednio z programu. Kontrola terminów płatności faktury. Współpraca z większością drukarek fiskalnych dostępnych w Polsce. Faktury cykliczne. Raporty i statystyki.

http://www.program-magazynowy.pl/ - 27 Sie 2012

Program Pit Eco Pit****

Program Pit stanowi duże ułatwienie podczas corocznych rozliczeń. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie są miłośnikami rządków cyfr. Każdy może w krótkim czasie dokonać rozliczeń, oszczędzając swój czas, który trzeba by było spędzić w kolejne do księgowego.

http://ecopit24.pl/ - 29 Lis 2013

Programy dla Firmy - sklep z oprogramowaniem dla biznesu i biur rachunkowych****

Programy dla Firmy - internetowy sklep ze specjalistycznym oprogramowaniem dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Programy dla biur rachunkowych, gabinetów lekarskich i dentystycznych, spółdzielni mieszkaniowych, firm transportowych, wypożyczalni, sklepów i hurtowni. Programy do rozliczeń podatkowych, fakturowanie, magazynowe, księgowe. Oferta najlepszych firm polskich: JZK, dGCS, Biznesmen, Format, Wa-Pro, Insert, Navo, Athenasoft i in. Sprzedaż i wysyłka na terenie całego kraju.

http://www.soft.iki.pl/ - 28 Lip 2005

Programy księgowe dla firm - Księgowość internetowa****

Firma Petra IT oferuje Państwu programy księgowe przeznaczone dla firm i biur rachunkowych. Nasze programy pozwalają na prowadzenie księgowości internetowej z każdego punkty na Ziemi. Przy zakupie programu do wystawiania rachunków mają Państwo zapewnioną fachowe doradztwo związane zarówno z naszym programem jak i sprawami księgowymi. Fakturowanie nigdy nie było prostsze niż z naszym programem księgowym.

http://www.petrait.pl/ - 5 Lip 2012

Przedsiębiorstwo Komputerowo - Obliczeniowe****

Firma jest producentem oprogramowania dla wspólnot mieszkaniowych, administratorów nieruchomości, biur rachunkowych, spółdzielni mieszkaniowych

http://www.pko.pl/ - 4 Lip 2002

Punkt opłat****

Zarabiaj na przyjmowaniu opłat za rachunki. Kupując za 500 zł nasz pakiet startowy działasz na własny rachunek. Bez umów sieciowych, bez zobowiązań. Sam kontrolujesz swoje finanse. Pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich klientów.

http://www.punkt-oplat.pl/ - 17 Maj 2006

Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie****

Analiza techniczna spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży wszystkich notowanych spółek. Strona na bazie analizy technicznej w przejrzysty sposób podpowiada kierunek inwestycji na giełdzie w Warszawie. Pokazuje, dla których spółek z ostatniej sesji giełdowej zostały spełnione warunki pojawienia się sygnału kupna lub sprzedaży.

http://www.kochamgielde.pl/ - 11 Kwi 2014

Rozliczanie delegacji on-line! Sprawdź kalkulator****

Kalkulator delegacji jest aplikacją dostępną on-line i pomaga w łatwy sposób rozliczyć koszty podróży każdemu pracownikowi. Narzędzie eliminuje najczęściej popełniane błędy w firmie i automatycznie sprawdza poprawność wprowadzonych danych. W łatwy sposób zapewnia wzrost efektywności pracy w każdej firmie!

http://www.kalkulator-delegacji.pl/ - 20 Lut 2016

Sawan - Grupa Softbank S.A.****

Firma świadczy usługi i dostarcza rozwiązania dla sektora finansowego i publicznego, koncentrując się na określonych tematach biznesowych. Szczegółowe informacje, ofertę, informacje o klientach znajdziecie na stronie.

http://www.sawan.com.pl/ - 12 Kwi 2000