KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > oprogramowanie dla finansów (125)

Vertex Technology Sp. z o.o. - program do faktur VAT****

Strona internetowa firmy oferującej nowoczesny program do wystawiania faktur VAT.

http://vtinvoice.pl/ - 3 Sie 2015

Virtual Data Room****

Systemy VDR - udostępnij swoje dokumenty w sposób kontrolowany i bezpieczny. Virtual Data Room to efektywny sposób wymiany informacji między podmiotami. Całodobowy dostęp do dokumentów na potrzeby badań Due Diligence. Niezbędne narzędzie przy: procesach fuzji i przejęciach, restrukturyzacjach, wprowadzaniu spółek na giełdę czy sprzedaży aktywów.

http://www.prodms.pl/ - 25 Lis 2010

Webowy serwis baz danych****

Zadaniem serwisu jest umożliwienie klientom odpłatnego umieszczania wystandaryzowanych ofert w bazie danych, dokonywanie ich zmian, uzupełnień i uaktualnień. Umożliwia także kupcom zakup ofert sprzedaży będących w bazie.

http://www.viastrada.com.pl/ - 20 Lut 2003

Wortal bankowości mobilnej (mBank)****

Portal tematyczny poświęcony bankowości mobilnej (także elektronicznej) w Polsce. Lista polskich banków i zakres ich usług w tym zakresie.

http://www.mbank.pl/ - 10 Lip 2001

Www.bossplus.pl****

Na stronie firmy Boss plus znajdują się informacje na temat tworzonych przez firmę programów wspomagających działanie przedsiębiorstw. W ofercie znajdują się między innymi programy finansowo księgowe, programy wspomagające zarządzanie, programy wspomagające kierownictwo.

http://www.bossplus.pl/ - 12 Kwi 2016

Zaawansowane technologie zarządzania finansami, logistyką i flotą samochodową****

Strona zawiera ofertę nowoczesnego oprogramowania i doradztwa w zakresie zarządzania finansami, logistyką i flotą samochodową.

http://www.controlpoint.pl/ - 16 Wrz 2004

Accadia***

Niezależny system obsługi płatności masowych. W ramach Projektu ACCADIA staramy się zapewnić naszym klientom szybką oraz sprawną i w pełni bezpieczną obsługę należności finansowych. Nasze rozwiązania 'pośrednictwa pieniężnego' oferujemy jako usługę uzupełniającą dla Państwa biznesu.

http://www.accadia.pl/ - 21 Maj 2007

Analiza 2000 - System Analizy Finansowej Firmy***

W ofercie program, którego celem jest ułatwienie użytkownikowi przeprowadzenia analizy sprawozdań finansowych jednostki gospodarczej, przeznaczony przede wszystkim dla kadr zarządzających.

http://www.analiza.w.pl/ - 14 Wrz 2000

Bank BPH - internetowe konta bankowe***

Na stronie znajdziesz oferty i wnioski do aktywowania internetowego konta bankowego Bank BPH SA.

http://bph.org.pl/ - 3 Kwi 2006

BENSON CONSULTANTS - audyt, doradztwo, obsługa informatyczna***

Obsługa informatyczna przedsiębiorstw obejmująca audyt, doradztwo, outsourcing oraz wdrażanie programów do controllingu finansowego, planowania transportu i ochrony informacji.

http://www.benson-consultants.com/ - 2 Sty 2007