KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > podatki (569)

Biuro rachunkowe Wisła i Bielsko Biała****

Rzetelne biuro rachunkowe w mieście Wisła, które świadczy również księgowość dla klientów z Cieszyna i Bielska, jak również z całego Śląska. Doświadczona kadra księgowa sprawi, że Twoje sprawy finansowe będą w dobrych rękach.

http://www.kieczka.pl/ - 22 Wrz 2010

Biuro rachunkowe Wrocław - usługi księgowe****

Wima to biuro rachunkowe we Wrocławiu, świadczące szeroki zakres usług księgowych. Firma zapewnia także profesjonalne doradztwo podatkowe.

http://www.wima.org.pl/ - 25 Kwi 2013

Biuro rachunkowe z kompletną obsługą księgową – firma Amadeusz, Olsztyn****

Jeśli planujesz założenie własnej firmy i chcesz zainwestować w jej rozwój i sukces, przyjdź do nas. Biuro rachunkowe Amadeusz oferuje szeroki zakres usług związanych z rachunkowością i księgowością, który pozwoli Ci na sprawne prowadzenie przedsiębiorstwa od momentu jego powstania. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów, rozliczanie PITów rocznych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych. Dodatkowo prowadzimy fachowe doradztwo w podejmowaniu decyzji finansowych.

http://www.amadeusz.olsztyn.pl/ - 17 Paź 2013

Biuro rachunkowo - prawne HOSSA****

Firma świadczy obsługę w zakresie księgowości oraz doradztwa podatkowego. Podstawą działalności firmy jest Świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 22713/01 oraz wpis na listę Doradców Podatkowych nr 0 6299. Na stronie informacje o ofercie i usługach.

http://hossa.tam.pl/ - 2 Sty 2002

Black Ink - usługi księgowe****

Biuro rachunkowe Black Ink świadczy usługi księgowe. W skład oferty wchodzi również prowadzenie działu kard i płac.

http://blackink.com.pl/ - 18 Sty 2017

BTJE RACIBÓRZ****

Jeżeli chcesz odebrać nadpłacony podatek za pracę w Austrii lub Niemczech, zgłoś się do firmy Tax Return, jaka funkcjonuje w Raciborzu. Dzięki kadrze profesjonalistów skutecznie rozwiążemy wszelkie problemy związane ze zwrotem podatku lub uzyskaniem zasiłku rodzinnego. Najistotniejszy dla nas jest klient, więc wyczerpująco odpowiadamy na wszystkie jego pytania oraz wątpliwości. Szczegółowo przedstawiamy, jakie dokumenty trzeba do nas przynieść, by sprawa zakończyła się pozytywnym rozwiązaniem. Pamiętaj, iż o zwrot nadpłaconego podatku z Niemiec czy też Austrii możesz się ubiegać nawet do pięciu lat wstecz. Aby dowiedzieć się więcej, zerknij na naszą witrynę.

http://zwrotpodatku.edu.pl/ - 19 Wrz 2014

Centrum Wiedzy Prawno Podatkowej- kurs kadry i płace****

Lider na rynku szkoleniowym. Podstawowa działalność firmy to podnoszenie kwalifikacji oraz uzupełnianie i aktualizacja posiadanej wiedzy z zakresu: podatków, dochodów międzynarodowych, prawa pracy, płac, ZUS\'u. Ofertę stanowią także usługi consultingowo-doradcze. Szkolenia prowadzone są przez kompetentnych wykładowców w swojej dziedzinie.

http://www.cwpp.pl/ - 14 Sty 2011

COMPO SYSTEM SP. Z O.O. kadry płace łódź****

Łódzkie biuro księgowe COMPO SYSTEM Sp. z o.o. podejmuje się kooperacji z drobnymi albo średnimi przedsiębiorstwami w aspekcie całej obsługi kadr i płac, ewidencji skarbowej w księdze przychodów i rozchodów, tworzenia sprawozdań skarbowych oraz zeznań rocznych oraz deklaracji informacji oraz skarbowych. Firma oferuje też dozór nad kartami wynagrodzeń i zasiłków pracowników bądź przygotowywanie przelewów rozliczeń z ZUS. Na życzenie Klienta COMPO SYSTEM stosuje również ciągły nadzór skarbowy nad przedsiębiorstwem oraz wykonuje analizy podatkowe przyszłych przedsięwzięć. Więcej szczegółów osiągalnych na stronie internetowej firmy.

http://compo-system.pl/ - 21 Lis 2013

Consiliator-Usługi Podatkowo-Rachunkowe****

Kancelaria podatkowa świadczy usługi prawnicze w zakresie prawa podatkowego. Oferta firmy jest skierowana do prawników, dyrektorów finansowych, biegłych rewidentów, księgowych i służb finansowo-księgowych dużych firm. Na stronie znajduje się: oferta firmy, kwalifikacje zarządu oraz kontakt.

http://www.consiliator.com.pl/ - 24 Sty 2002

Conti - Biura rachunkowe Kraków, Bytom****

Nasze biura rachunkowe zlokalizowane są na terenie Krakowa oraz Bytomia. Znajdziecie u nas pomoc ze strony księgowej. Dzięki nam możliwe jest sporządzanie odpowiednich zestawień finansowych czy rozliczeń podatkowych, w tym PIT, CIT oraz VAT.

http://www.conti.org.pl/ - 30 Maj 2014