KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > podatki (569)

AFT Office Biuro Rachunkowe Warszawa****

Pełna obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Prowadzenie ksiąg handlowych i Książki Przychodów i Rozchodów. Reprezentacja Klienta przed US i ZUS.

http://www.aftoffice.pl/ - 20 Cze 2011

AGK- biuro rachunkowe Opole****

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości skierowane zarówno do podmiotów rozpoczynających jak i prowadzących już działalność. Najlepsza kadra specjalistów, która w sposób profesjonalny i rzetelny podejmuje się realizacji powierzanych im spraw. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, konkurencyjne ceny.

http://www.agk-opole.pl/ - 18 Paź 2013

Amicus- biuro rachunkowe Toruń****

Kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo płacowe skierowane zarówno do małych jak i średnich firm. Profesjonalna i rzetelna obsługa przez najlepszych specjalistów. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość świadczonych usług. Odpowiedzialne, uczciwe i profesjonalne działania. Fachowe doradztwo i gwarancja stałej opieki nad powierzonymi sprawami oraz dokumentami.

http://www.amicus-torun.pl/ - 5 Lut 2013

ANDRZEJ WEBER kancelaria podatkowa****

Z radością prezentujemy Państwu propozycję, jaką dla niewielkich i średnich firm przygotowała Kancelaria Doradcy Podatkowego Andrzeja Webera z rezydencją w Warszawie. Gościom polecamy kompletną obsługę księgową i rachunkową. Prowadzimy akta osobowe pracowników firmy, kontrolujemy wynagrodzenia. Przygotowujemy także deklaracje wymagane przez ZUS oraz Urząd Skarbowy. Wspieramy również w gromadzeniu potrzebnych danych oraz rozliczeniu podatku od towarów oraz usług, zryczałtowanego podatku dochodowego. Reprezentujemy Kontrahentów przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Prowadzimy ewidencję wyposażenia. W celu omówienia wszelkich niezbędnych szczegółów zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Więcej wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

http://www.doradztwopodatkoweweber.pl/ - 29 Sie 2013

ANNA'91****

Strona biura rachunkowego świadczącego usługi jednorazowe (np. wypełnianie PIT, CIT, VA, NIP, ZUS) oraz kompleksową obsługę klienta (np.. księgowość, sprawy pracownicze). Znajdziemy tutaj ofertę wraz z cennikiem wzór umowy oraz informacje o pracownikach.

http://www.anna91.com.pl/ - 3 Mar 2000

ARM****

Biuro rachunkowe ARM \"ROM\" - kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo płacowa spółek krajowych i zagranicznych - na zlecenie odbioramy dokumenty od klienta.

http://armrom.pl/ - 29 Paź 2008

Atlantis TAX - Rozliczenie podatku z Niemiec****

Atlantis Tax to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się rozliczaniem i odzyskiwaniem nadpłaconego podatku z pracy za granicą. Rzetelność i skuteczność, to cechy za które cenią nas klienci! Dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych, zapewniamy minimum formalności i przejrzystość wykonywanych procedur. Gdy zaistnieje potrzeba, współpracujemy z lokalnymi specjalistami którzy zapewniają nas o szybki dostęp do niezbędnych nam informacji z Urzędów Skarbowych. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu Kindergeld, nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.

http://www.zwrotpodatku-24.pl/ - 1 Gru 2018

BBR biuro rachunkowe Lublin****

Biuro Rachunkowe BBR z Lublina to zespół specjalistów z zakresu księgowości.Obsługa klientów, wsparta dobrze przygotowanym zapleczem kadrowym jak również organizacyjno-sprzętowym. Świadczymy wszystkie usługi w językach: angielskim, francuskim, i rosyjskim.

http://bbr.com.pl/ - 6 Kwi 2016

BEST SERVICE - biuro rachunkowe oferujące doradztwo podatkowe w Trójmieście****

Biuro rachunkowe Best Service, z siedzibą w Gdyni, zajmujące się takimi kwestiami, jak księgowość, doradztwo podatkowe oraz analizy finansowe. Zapraszamy klientów z Trójmiasta i okolic.

http://www.bestservice.pl/ - 7 Gru 2015

Będzie stać cię na więcej****

Poznaj sekret kreatywnej księgowości, zdobądź wiedze dla elitarnych przedsiębiorców.Będzie stać cię na więcej w twoim biznesie.

http://www.haknapodatki.pl/ - 4 Mar 2014