KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > podatki (572)

Biuro rachunkowe A&M Consulting s.c.****

Obecnie A&M Consulting s.c. łączy w sobie ofertę biura rachunkowego, doradztwa biznesowego oraz controllingu, dzięki czemu dostarczamy Klientowi wsparcia w obszarach o kluczowym znaczeniu dla finansów przedsiębiorstwa.

http://am-consulting.pl/ - 1 Lut 2017

Biuro rachunkowe AZ Contrakt - Warszawa Gocław****

Strona www firmy AZ Contrakt sp. z o.o. Serwis przedstawia ofertę usług tego biura księgowego. Jest to obsługa księgowa, prowadzenie rejestru VAT, obsługa kadr i płac, reprezentacja przed organami skarbowymi oraz ZUSem, Księgowość na Gocławiu proponuje też bogaty wybór usług towarzyszących, pozwalający klientowi skupić się na merytorycznym aspekcie przedsięwzięcia. W skład usług dodatkowych wchodzą: usługi biegłego rewidenta, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, wykup ubezpieczeń, przeprowadzanie szkoleń BHP. Biuro rachunkowe AZ Contrakt posiada wieloletnie doświadczenie w rzetelnej i terminowej obsłudze spółek z obszaru Pragi Południe - Gocławia, Grochowa, Gocławka, czy Saskiej Kępy. Na stronie firmowej można znaleźć też cennik usług, który potencjalnym klientom pozwoli zyskać orientację co do atrakcyjności oferty biura księgowego.

http://azcontrakt.pl/ - 19 Mar 2019

Biuro Rachunkowe B&M: księgowość, rachunkowość, doradztwo podatkowe. Kraków i Katowice****

Biuro rachunkowe B&M: księgowość, rachunkowość, doradztwo podatkowe. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów; sporządzmy deklaracje podatkowe i rozliczenia z ZUS; ewidencje zryczałtowanego podatku dochodowego i na potrzeby VAT.

http://www.bm.krakow.pl/ - 8 Cze 2004

Biuro rachunkowe Bytom usługi księgowe bytom****

Przedstawiamy Państwu Biuro Rachunkowe Finmar. Nasza siedziba zawiera się w Bytomie. Działamy na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości oraz rachunkowości zarówno osób indywidualnych jak również firm. W biurze można również skorzystać z obsługi doradcy podatkowego. W ramach naszych usług umożliwiamy dojazd do klienta i odbiór dokumentów. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów. Na wizytę w Biurze można się umówić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Pełen obszar przeprowadzanych usług w biurze i dane kontaktowe naszej jednostki mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej.

http://www.rachunkowosc.bytom.pl/ - 20 Wrz 2013

Biuro rachunkowe Cameron****

Strona internetowa biura rachunkowego Cameron Jolanta Grobarek. Biuro działa nieprzerwanie od 2003 roku i posiada certyfikat Ministra Finansów nr 3248/2003 uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

http://www.biurorachunkowecameron.pl/ - 24 Sty 2014

Biuro Rachunkowe Cichosz Kalinowski S.C. Bydgoszcz****

Profesjonalna obsługa księgowa mikro i małych przedsiębiorstw. Prowadzenie pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt. Obsługa kadrowo-płacowa oraz ZUS. Rozliczenia podatkowe PIT, CIT, VAT.

http://biuro-rachunkowe-cichosz-kalinowski.bydgoszcz.pl/ - 29 Paź 2017

Biuro Rachunkowe Consulting System****

Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Wspieramy skuteczny rozwój firmy poprzez profesjonalną obsługę księgową. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Do powierzanych nam zadań podchodzimy niezwykle solidnie i skrupulatnie zatrudniając najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.

http://www.biuro-rachunkowe-krakow.pl/ - 10 Lis 2010

Biuro Rachunkowe EKSPERT****

Biuro Finansowo - Księgowe powstało z myślą by być najlepszym, służyć klientom, dając im poczucie bezpieczeństwa i podnosząc komfort ich codziennego życia. Aby móc zrealizować wyznaczone cele zbudowaliśmy zespół profesjonalistów posiadających doświadczenie oraz rozległą wiedzę w swoich dziedzinach. Na rynku finansowym działamy już od kilku lat i wiemy, że nowe czasy tworzą nowe wyzwania dlatego stale pogłębiamy swoją wiedzę aby móc w pełni sprostać Państwa wymaganiom. Chętnie uczestniczymy we wszelkich szkoleniach i konferencjach. Dodatkowo stworzyliśmy elastyczny model współpracy z klientem by jak najlepiej dopasować się do jego potrzeb. Jednym z elementów naszego modelu jest możliwość zbudowania z bloków naszej oferty swojego indywidualnego pakietu usług.

http://biuro-ekspert.pl/ - 29 Cze 2010

Biuro Rachunkowe Ekspert - Biuro Rachunkowe Na Piątkę****

Pragniemy zaoferować swoje bogate doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Referencje, porady, ważne linki.

http://www.ekspert.lublin.pl/ - 6 Lip 2004

Biuro rachunkowe eMKa****

Biuro rachunkowe eMKa świadczy usługi księgowe dla bydgoskich firm. Specjalizuje się w rozliczeniach kadrowych oraz sprawach związanych z rozliczeniami rocznymi.

http://www.biuro-emka.pl/ - 31 Mar 2017

Informacje dodatkowe