KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > podatki (566)

Biuro Rachunkowe Lublin Anna Jeżyna****

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym zajmującym się pełną obsługą ksiąg rachunkowych, prowadzeniem księgowości spółdzielni socjalnych, przygotowywaniem kosztorysów i rozliczaniem dotacji a także prowadzeniem księgowości NGO, usługami kadrowo – płacowymi. Łącząc doświadczenie w obsłudze księgowej z najnowszymi technologiami umożliwiamy prowadzenie księgowości zarówno pełnej jak i książki przychodów i rozchodów na odległość.

http://rachunkowosclublin.pl/ - 18 Gru 2014

Biuro Rachunkowe Marta Dziennik, Szczecin****

Biuro Rachunkowe Marta Dziennik prowadzi pełną obsługę księgową podmiotów gospodarczych: doradztwo podatkowe, rozliczenia roczne, podatki, kadry, płace, zusy, pity.

http://www.mojepodatki.pl/ - 31 Mar 2008

Biuro Rachunkowe Mirosława Kłosok - Rybnik****

Biuro Rachunkowe Mirosława Kłosok znajduje się w Rybniku – zajmuje się obsługą księgową i kadrowo-płacową spółek oraz polskich i zagranicznych firm osób fizycznych. W jej ramach świadczona jest uproszczona i pełna księgowość, prowadzenie spraw pracowniczych, reprezentacja klienta we właściwych urzędach oraz specjalistyczne doradztwo. Biuro funkcjonuje na rynku od 2007 roku, posiada ubezpieczenie OC i działa na podstawie certyfikatu księgowego. Klienci mogą liczyć na dyskrecję, terminowość i rzetelność usług.

http://www.miroslawa-klosok.pl/ - 5 Sie 2017

Biuro rachunkowe MONARCHA, Poznań - usługi księgowe****

Spółka Doradców i Biegłych Rewidentów Monarcha i Wspólnicy ETL oferuje usługi księgowe w standardzie IAS, doradztwo podatkowe oraz sprawozdawczość dla firm.

http://www.monarcha.pl/ - 28 Sie 2006

Biuro Rachunkowe Optimum Finanse Gorzów Wlkp.****

Biuro Rachunkowe Optimum Finanse Alina Lasik-Zduniak to księgowość na najwyższym poziomie. Oferujemy również obsługę kadrowo-płacową, tworzenie biznesplanów, wniosków o dotacje UE i kredyty. Działamy na rzecz małych i średnich firm na terenie województwa lubuskiego i w Gorzowie Wlkp.

http://www.optimum-finanse.com/ - 15 Lis 2013

Biuro rachunkowe Prodesso w Płocku****

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym zajmującym się prowadzeniem dokumentacji księgowej, sporządzaniem sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego, PFRON-u, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prowadzeniem pełnej obsługi kadr.

http://www.prodesso.pl/ - 19 Sty 2011

Biuro rachunkowe Pruszków****

Biuro rachunkowe, zatrudniające tylko fachowców w dziedzinie rachunkowości oraz doradztwa podatkowego. Pełen zakres usług księgowych, kadrowo – płacowych oraz analizy sprawozdań finansowych. Rejon działania: Pruszków, Nadarzyn, Komorów, Michałowice, Brwinów.

http://www.kancelaria-ostrowska.com/ - 13 Sty 2016

Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski****

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej firm. Bezpłatnie pomagamy przy rejestrowaniu działalności gospodarczej. Sporządzamy zeznania roczne PIT i wnioski VZM-1. Działając od 1997 r. zyskaliśmy bardzo duże grono klientów zadowolonych z naszych usług. Zapraszamy do współpracy.

http://ksiegowosc.szaflarski.pl/ - 18 Lis 2013

Biuro Rachunkowe Tarnowskie Góry****

Biuro rachunkowe GFIN to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie księgowości. Współpracujemy z przedsiębiorcami, którym zależy na profesjonalizmie i zaangażowaniu. Dbamy o każdy szczegół współpracy z naszymi Klientami, którzy z naszych usług księgowych zawsze są zadowoleni. Również Ty możesz dołączyć do grona Klientów korzystających z oferty naszego biura rachunkowego. Serdecznie Cię do tego zachęcamy!

http://www.gfin.pl/ - 21 Wrz 2014

Biuro rachunkowe TaxBooks Wrocław****

Biuro Rachunkowe Tax Books świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Oferujemy również fachową pomoc przy zakładaniu i likwidacji firmy oraz przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.

http://www.taxbooks.pl/ - 17 Gru 2007