KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > podatki (569)

Biuro rachunkowe TaxBooks Wrocław****

Biuro Rachunkowe Tax Books świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Oferujemy również fachową pomoc przy zakładaniu i likwidacji firmy oraz przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.

http://www.taxbooks.pl/ - 17 Gru 2007

Biuro Rachunkowe Twoje Biuro Spółka Jawna Kaźmierczak i Syn****

Twoje Biuro Rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych, rachunkowych, kadrowych i płacowych. Naszą wizytówką jest rzetelna i profesjonalna obsługa naszych klientów. Dzięki certyfikatom nadanym współwłaścicielom przez Ministerstwo Finansów masz pewność że swoje podatki powierzyłeś specjalistom. Twoje Biuro Rachunkowe posiada także polisę obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy do współpracy.

http://twojebiurosj.pl/ - 9 Sty 2013

Biuro rachunkowe Tychy i Pszczyna****

Dobrze prosperujące biuro rachunkowe w mieście Tychy, świadczące rzetelne i profesjonalne usługi księgowe na terenie całego Śąska. Zadzwoń jeszcze dziś i powierz nam swoje sprawy związane z finansami i księgowością twojej firmy. Biuro rachunkowe mieści się w mieście Tychy oraz jednocześnie obsługuje podmioty z pobliskich miejscowości (głównie: Rybnik, Pszczyna i Mikołów). Istnieje możliwość odbioru dokumentów oraz spotkania w siedzibie klienta.

http://www.janik.tychy.pl/ - 12 Paź 2010

Biuro rachunkowe Union****

Strona internetowa biura rachunkowego Union z Katowic. Oferujemy prowadzenie ksiąg podatkowych, tłumaczenia językowe a także różnego rodzaju szkolenia.

http://www.union.katowice.pl/ - 14 Kwi 2004

Biuro rachunkowe Valor. Prawo i doradztwo podatkowe, przekształcanie spółek, ściąganie długów****

Biuro rachunkowe Valor - Doradztwo podatkowe, optymalizacja podatków, ochrona podatnika, prowadzi księgi rachunkowe, audyt podatkowy, pisze odwołania podatkowe. Doradztwo: przekształcanie spółek, ściąganie długów.

http://www.valor.pl/ - 14 Lis 2001

Biuro rachunkowe Warszawa****

Firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu księgowości, rachunkowości oraz innych posług wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z całą ofertą. Skorzystaj z profesjonalnych usług biura rachunkowego już dziś.

http://biuro111.pl/ - 4 Gru 2012

Biuro rachunkowe warszawa****

Szanowni Państwo, udało nam się stworzyć biuro rachunkowe, na które Warszawa czekała od dawna. Jesteśmy odpowiedzią, na oczekiwania XIX wieku w zakresie nowoczesnego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Naszą dewizą jest profesjonalizm, którym możemy się pochwalić dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnych rozwiązaniach, jak wirtualne biuro, dostępne dla naszych klientów. Oferujemy też kompleksowe prowadzenie finansów i fachową pomoc w podejmowaniu decyzji ekonomicznych dla małych i średnich firm.

http://moj-podatek.com.pl/ - 11 Wrz 2013

Biuro rachunkowe Warszawa - BR S.C.****

Biuro rachunkowe BR S.C. - Warszawa. Jako biuro rachunkowe zajmujemy się księgowością, doradztwem podatkowym, rozliczaniem dotacji unijnych, obsługą kadrowo-płacową i innymi usługami księgowymi i rachunkowymi. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

http://www.br-sc.pl/ - 5 Mar 2012

Biuro rachunkowe Warszawa, Biuro Rachunkowe Katowice****

MDDP Outsourcing, od momentu powstania w 2006 roku koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla biznesu w zakresie usług księgowych, naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowej. Dziś nasz zespół tworzy ponad 100 specjalistów w biurze rachunkowym w Warszawie oraz w biurze rachunkowym w Katowicach. Naszymi Klientami są wymagające podmioty, zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, dla których księgowość nie oznacza jedynie spełnienia wymagań ustawowych, ale jest także narzędziem wspierającym zarządzanie firmą. Rozumiemy, że nasi Klienci realizują swoje ambitne cele i nie działają szablonowo, dlatego każdorazowo dostosowujemy nasze rozwiązania i modele współpracy do ich potrzeb, niezależnie od branży w jakiej działają czy przepisów jakie muszą stosować. Zapraszamy na spotkanie w naszym biurze w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, oraz w Warszawie, ul. Prosta 69, lub kontakt telefoniczny pod numerem 22 35 11 345

http://www.mddp-outsourcing.pl/ - 17 Paź 2015

Biuro rachunkowe Warszawa Ochota. Księgowość i usługi księgowe Warszawa - HELP****

● Biuro Rachunkowe HELP oferuje profesjonalne usługi księgowe w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy elastyczni i w sposób indywidualny podchodzimy do klienta. Staramy się być partnerem i asystować w prowadzeniu działalności gospodarczej. Prowadzimy KH,KPIR,Ryczałt oraz pełną obsługę kadrowo-płacową. Wyprowadzamy zaległości podatkowe. Współpracujemy z instytucjami finansowymi aby w razie potrzeby pomóc klientowi w kredytowaniu. Prowadzimy również windykację należności. Biuro rachunkowe oferuje również wirtualny adres biura. Szczegóły oferty na stronie www.biuro-help.pl Kontakt telefoniczny : 512 166 041 lub 502 312 801 Zachęcamy do współpracy!

http://www.biuro-help.pl/ - 31 Sty 2014