KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > usługi rachunkowe i analizy finansowe (1 411)

BIEGLI S & S finanse i rachunkowość wrocław****

Biuro Usług Księgowych i Badania Bilansów „Biegli S&S” z Wrocławia serdecznie zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Jesteśmy doświadczoną firmą działającą w branży od 1994 roku. Naszym Klientom proponujemy obsługę księgowości, kadr i płac jak również badanie sprawozdań finansowych. W zakresie naszych usług znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów a oprócz tego okresowe zestawienia, rejestry, sprawozdania i ewidencje środków trwałych. Sporządzamy listy płac, deklaracje i zaświadczenia o dochodach, przekazujemy dokumentacje do ZUS i inne. Zapraszamy na stronę.

http://bieglisis.pl/ - 25 Lis 2016

Biegły rewident****

Biegły rewident świadczy usługi w zakresie badania i przeglądów sprawozdań finansowych, jak również doradztwo w zakresie finansów i rachunkowości oraz finansowych konsekwencji przedsięwzięć gospodarczych. Biegły rewident podejmie się dla Państwa profesjonalnego wykonania powierzonych zleceń.

http://www.rewido.pl/ - 4 Mar 2009

Biegły rewident - Biuro rachunkowe JAWN-e****

Kompleksowe usługi księgowe, w tym ewidencja i prowadzenie ksiąg, sprawozdania finansowe, rozliczenia ZUS, a także kadry i płace dostępne są w ofercie biura rachunkowego JAWN-e w Zgierzu.

http://www.jawn-e.pl/ - 27 Cze 2018

Bilans Biuro Rachunkowo-Księgowe****

Nasze biuro rachunkowe z Warszawy oferuje prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla firm. W skład świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi kontrola dokumentacji, prowadzenie ksiąg oraz obsługa kadrowo-płacowa.

http://www.bilansbiurorachunkowe.pl/ - 22 Cze 2018

BILANS EWA MAŃKOWSKA księgowa pruszków****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego, którego siedziba znajduje się w Pruszkowie. W ramach naszej działalności świadczymy usługi takie jak: prowadzenie ksiąg rachunkowych, wyprowadzanie zaległości podatkowych, kompleksowe rozliczanie VAT, kontakty oraz reprezentowanie przed ZUS czy obsługa kadr i płac. Współpracujemy z firmami oraz innymi instytucjami. Służymy fachową poradą oraz umożliwiamy odbiór dokumentów w siedzibie klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy i na naszą stronę internetową.

http://www.ksiegowoscpruszkow.pl/ - 16 Wrz 2016

BILANS usługi doradcze****

mieszczące się w Rybniku Biuro Księgowo-Podatkowe Bilans Sp. z o.o. świadczy wszechstronne usługi z zakresu księgowości. Staramy się, żeby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani oraz mieli zapewnioną wszechstronną opiekę fachowców. Prowadzimy księgi rachunkowe, ewidencję, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z ZUS, rejestr sprzedaży i zakupów VAT, analizy finansowe i zarządzanie finansami. Wyprowadzamy zaległości podatkowe oraz inne. Usługi doradztwa podatkowego zaświadczamy kompleksowo przy uwzględnieniu kwestii prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa celnego. Zachęcamy do zadawania pytań telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem zamieszczonego formularza. Do powierzonych nam zadań zawsze podchodzimy indywidualnie i na czas dotrzymujemy terminów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością naszej propozycji na naszej stronie internetowej.

http://www.bilans.info.pl/ - 2 Cze 2014

BillNet - Prosty sposób na rachunki****

Strona zawiera prezentację BillNetu - Systemu Elektronicznej Prezentacji i Płatności Rachunków. System pozwala wyeliminować papierową formę rachunków i zleceń pomiędzy wystawcą rachunków a płatnikiem.

http://www.billnet.pl/ - 9 Maj 2001

Biura Rachunkowe - Ogólnopolski Katalog Biur Rachunkowych****

Serwis biura-rachunkowe.pl jest katalogiem ogólnopolskim, kojarzącym firmy z branży księgowej i doradztwa księgowego z klientami poszukującymi tego typu usług.

http://www.biura-rachunkowe.pl/ - 3 Paź 2003

Biura rachunkowe łódź****

Biuro rachunkowe Kieras zlokalizowane w Łodzi oferuje pełną obsługę księgową w ramach prowadzenia ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów, ryczałtu. Profesjonalizm usług firmy potwierdza Licencja Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.

http://www.kieras.com.pl/ - 14 Lis 2012

Biura rachunkowe poznań - biuro-onesta.pl****

Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą naszego biura rachunkowego. Możemy pochwalić się posiadaniem nie tylko świetnej kadry specjalistów, ale także bardzo atrakcyjnymi cenami. Gwarantujemy pełne wsparcie z zakresu kadr, płac, księgowości oraz innych usług. Przykładowymi usługami z dziedzin pokrewnych jest pomoc w zakładaniu działalności, doradztwo prawne, windykacja należności oraz wiele innych usług.

http://biuro-onesta.pl/ - 29 Sie 2017