KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > usługi rachunkowe i analizy finansowe (1 386)

BILANS EWA MAŃKOWSKA księgowa pruszków****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego, którego siedziba znajduje się w Pruszkowie. W ramach naszej działalności świadczymy usługi takie jak: prowadzenie ksiąg rachunkowych, wyprowadzanie zaległości podatkowych, kompleksowe rozliczanie VAT, kontakty oraz reprezentowanie przed ZUS czy obsługa kadr i płac. Współpracujemy z firmami oraz innymi instytucjami. Służymy fachową poradą oraz umożliwiamy odbiór dokumentów w siedzibie klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy i na naszą stronę internetową.

http://www.ksiegowoscpruszkow.pl/ - 16 Wrz 2016

BILANS usługi doradcze****

mieszczące się w Rybniku Biuro Księgowo-Podatkowe Bilans Sp. z o.o. świadczy wszechstronne usługi z zakresu księgowości. Staramy się, żeby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani oraz mieli zapewnioną wszechstronną opiekę fachowców. Prowadzimy księgi rachunkowe, ewidencję, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z ZUS, rejestr sprzedaży i zakupów VAT, analizy finansowe i zarządzanie finansami. Wyprowadzamy zaległości podatkowe oraz inne. Usługi doradztwa podatkowego zaświadczamy kompleksowo przy uwzględnieniu kwestii prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa celnego. Zachęcamy do zadawania pytań telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem zamieszczonego formularza. Do powierzonych nam zadań zawsze podchodzimy indywidualnie i na czas dotrzymujemy terminów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością naszej propozycji na naszej stronie internetowej.

http://www.bilans.info.pl/ - 2 Cze 2014

BillNet - Prosty sposób na rachunki****

Strona zawiera prezentację BillNetu - Systemu Elektronicznej Prezentacji i Płatności Rachunków. System pozwala wyeliminować papierową formę rachunków i zleceń pomiędzy wystawcą rachunków a płatnikiem.

http://www.billnet.pl/ - 9 Maj 2001

Biura Rachunkowe - Ogólnopolski Katalog Biur Rachunkowych****

Serwis biura-rachunkowe.pl jest katalogiem ogólnopolskim, kojarzącym firmy z branży księgowej i doradztwa księgowego z klientami poszukującymi tego typu usług.

http://www.biura-rachunkowe.pl/ - 3 Paź 2003

Biura rachunkowe łódź****

Biuro rachunkowe Kieras zlokalizowane w Łodzi oferuje pełną obsługę księgową w ramach prowadzenia ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów, ryczałtu. Profesjonalizm usług firmy potwierdza Licencja Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.

http://www.kieras.com.pl/ - 14 Lis 2012

Biura rachunkowe poznań - biuro-onesta.pl****

Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą naszego biura rachunkowego. Możemy pochwalić się posiadaniem nie tylko świetnej kadry specjalistów, ale także bardzo atrakcyjnymi cenami. Gwarantujemy pełne wsparcie z zakresu kadr, płac, księgowości oraz innych usług. Przykładowymi usługami z dziedzin pokrewnych jest pomoc w zakładaniu działalności, doradztwo prawne, windykacja należności oraz wiele innych usług.

http://biuro-onesta.pl/ - 29 Sie 2017

Biuro A2R - Usługi rachunkowe i księgowe w Poznaniu****

Kompleksowe usługi rachunkowe w Poznaniu. Biuro księgowe A2R udziela profesjonalnych porad, prowadzi sprawy kadrowe czy podatkowe.

http://www.amkancelaria.info.pl/ - 8 Cze 2016

Biuro aktuarialne - Actuarial****

Firma Actuarial z Warszawy zajmuje się profesjonalnymi usługami aktuarialnymi. Wieloletnie doświadczenie całego zespołu aktuariuszy zapewniają wszystkim Klientom najwyższy standard świadczonych usług. W ofercie znajduje się wycena rezerw na świadczenia pracownicze, na nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, pośmiertne, rentowe i pozostałe.

http://actuarial.com.pl/ - 8 Paź 2013

Biuro Aktuarialne Tomasz Klimkiewicz****

Oferta Biura Aktuarialnego Tomasz Klimkiewicz w zakresie obliczania rezerw na odprawy emerytalne i podobne; specjalistyczna oferta doradztwa i wykonywania obliczeń taryf i rezerw dla towarzystw ubezpieczeniowych.

http://www.biuro-aktuarialne.com.pl/ - 4 Gru 2002

BIURO AMICUS EDYTA OCIEPKA rachunkowość wrocław****

Biuro rachunkowo - księgowe AMICUS działające w Częstochowie jest własnością pani mgr Edyty Ociepki. Firma świadczy okazały zakres usług rachunkowych dla firm. Dostępne są one w pakietach do wykupienia w abonamentach lub indywidualnie. Zaletą pakietów abonamentowych jest pokaźne obniżenie kosztu usług w porównaniu do zleceń pojedynczych. AMICUS profesjonalnie zajmie się księgami handlowymi i obsługą kadrowo - płacową Twojego przedsiębiorstwa. Zajmiemy się prowadzeniem ryczałtu oraz książką przychodów i rozchodów, przypilnujemy aby wszystkie dokumenty dotarły do urzęduwe właściwym czasie. Zapraszamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

http://www.amicus.czest.pl/ - 19 Paź 2013