KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > usługi rachunkowe i analizy finansowe (1 411)

Access - doradztwo finansowe****

Witryna przedstawia doradztwo finansowe przy transakcjach fuzji, przejęć oraz pozyskiwaniu kapitału, investment banking butique.Strona prezentuje filozofie firmy, profil działalności, historie, udziałowców, zrealizowane projekty oraz zespół pracowników.

http://www.access.com.pl/ - 27 Lis 2001

ACCORD****

W ofercie - badanie sprawozdań, wyceny przedsiębiorstw i ich części, opinie i ekspertyzy z zakresu finansów, rachunkowości i ekonomiki przedsiębiorstw, doradztwo prawne, organizacyjne i finansowe, plany biznesowe...

http://www.accord.wroc.pl/ - 12 Gru 2008

Accountancy****

Niezbędni są Ci specjaliści, którzy zajmują się doradztwem związanym z podatkami i księgowością? Jeżeli tak to współpraca z nami jest doskonałym wyborem. Dysponujemy świetną ekipą specjalistów, którzy z klientami porozumiewają się po angielsku, niemiecku czy też rosyjsku. Oferujemy usługi księgowe i rachunkowe, ekspertyzy finansowo-ekonomiczne i wiele innych usług. Relacje z klientami budujemy w oparciu o zaufanie i długofalową współpracę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej firmy.

http://bafico.pl/ - 11 Sie 2016

ACCRUS Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych****

Specjalizacja firmy to księgowość wspólnot mieszkaniowych. Prowadzimy pełne rozliczenia oraz ewidencję przychodów i kosztów wspólnot. Z naszych usług korzystają zarówno zarządcy, administratorzy jak i zarządy wspólnot mieszkaniowych.

http://www.ksiegowoscwspolnot.pl/ - 20 Lis 2007

ADF Lidmar - doradztwo finansowe, księgowość w chmurze****

Firma oferuje usługi z zakres szeroko pojętego doradztwa finansowego. Zajmuje się przeprowadzaniem audytów podatkowych i badaniem sprawozdań, a także umożliwia prowadzenie księgowości w chmurze.

http://www.lidmar.pl/ - 11 Lut 2015

ADM CONSULTING - KADRY, PŁACE, FINANSE, EKONOMIA****

Proponujemy przekazanie nam zadań, funkcji i procesów związanych z prowadzeniem kadr, płac, ZUS, obsługą ekonomiczną firmy(wnioski kredytowe, biznes plany, wyceny przekształcenia, itp.). Naszą ofertę kierujemy szczególnie do firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

http://www.swiader.pl/ - 7 Wrz 2004

Adres dla firmy warszawa****

Wirtualne biuro to idealna oferta dla dynamicznych przedsiębiorców, dopasowana do szybko zmieniającego się w dzisiejszych czasach rynku pracy. Oferujemy wygodny i prestiżowy adres w centrum Warszawy, pod którym mogą Państwo zarejestrować działalność. Brak kosztów utrzymania lokalu, a zwłaszcza personelu ma znaczenie, gdyby biznes trzeba było zamknąć. Oferujemy usługi księgowe, prowadzenie sekretariatu, skrytkę pocztową, możliwość przesyłania listów pod inny adres. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

http://e-biurowirtualnewarszawa.pl/ - 16 Paź 2013

Adwokat - Omega - Lex****

Kancelaria Omega - Lex świadczy usługi adwokata w Nysie. W biurze można też znaleźć pomoc radcy prawnego w kwestii odszkodowań oraz windykacji należności. Firma prowadzi również biuro rachunkowe.

http://www.omega-lex.pl/ - 22 Cze 2017

Afin - biuro rachunkowe w Zabrzu****

Biuro rachunkowe Afin, którego siedziba mieści się w Zabrzu. Zapraszamy do skorzystania z usług księgowych.

http://www.afin.pl/ - 29 Sie 2016

A.F.O. - usługi księgowe i rachunkowe, doradztwo podatkowe****

W naszym biurze znajdziecie usługi księgowe oraz rachunkowe, wykonywane przez naszych specjalistów. Realizowane jest przez nas profesjonalne doradztwo podatkowe dla klientów indywidualnych, jak również firm. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu.

http://afo.pl/ - 2 Maj 2018