KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > usługi rachunkowe i analizy finansowe (1 411)

AFT Office Biuro Rachunkowe Warszawa****

Pełna obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Prowadzenie ksiąg handlowych i Książki Przychodów i Rozchodów. Reprezentacja Klienta przed US i ZUS.

http://www.aftoffice.pl/ - 20 Cze 2011

Agencja R&R Joanna Augustynowicz****

Strona Biura Rachunkowego - oferta, cennik, wskaźniki i stawki...

http://www.agencjarr.eta.pl/ - 28 Lip 2004

AGK- biuro rachunkowe Opole****

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości skierowane zarówno do podmiotów rozpoczynających jak i prowadzących już działalność. Najlepsza kadra specjalistów, która w sposób profesjonalny i rzetelny podejmuje się realizacji powierzanych im spraw. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, konkurencyjne ceny.

http://www.agk-opole.pl/ - 18 Paź 2013

AGNES BIURO RACHUNKOWE KRYSTYNA SZCZEPAŃSKA biura rachunkowe łódź****

W Łodzi od wielu lat działa doceniane przez klientów biuro rachunkowe Agnes. To jednostka nowoczesna oraz otwarta na niestandardowe rozwiązania. Indywidualnie podchodzi do każdego Klienta oraz potrafi się dostosować do jego potrzeb. Oferta biura obejmuje między innymi rozliczenia księgowo-płacowe, w tym naliczanie oraz prowadzenie ewidencji wynagrodzeń wraz ze sporządzaniem list płac, naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, a także przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych i przesyłanie do ZUS w formie elektronicznej. Ceny usług wyznaczane są indywidualnie, a uzależnione od ilości dokumentacji do prowadzenia, typu prowadzonej działalności i innych czynników. Więcej na witrynie.

http://ksiegowosc-agnes.pl/ - 16 Sty 2014

AGNIK - Biuro rachunkowe, księgowe****

AGNIK to biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe. Obszary działania firmy to rachunkowość, kadry i płace oraz rozliczenia ZUS.

http://www.agnik.eu/ - 30 Wrz 2013

AITECH Artificial Intelligence Laboratory****

Aitech jest pierwszą polską firmą specjalizującą się w rozwoju oprogramowania z zakresu sztucznej inteligencji (SI), w tym systemów ekspertowych i sieci neuronowych. Została założona w 1990 roky przez dr. Krzysztofa Michalika. Oprogramowanie i aplikacje firmy stosowane są na uczelniach (w dydaktyce i badaniach), bankowości i przedsiębiorstwach.

http://www.aitech.pl/ - 30 Sie 2007

AJ Finance- biuro rachunkowe Wrocław****

Profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe skierowane do szerokiej grupy odbiorców (klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa). Skuteczne i kompleksowe działania według konkretnych potrzeb i wymagań. Najlepsza kadra specjalistów w swojej dziedzinie. Fachowe doradztwo, rozsądne ceny, rzetelność, zaangażowanie wsparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

http://www.biurorachunkowe.priv.pl/ - 7 Wrz 2013

Akademia przedsiębiorcy****

Poznańska Akademia Przedsiębiorcy stwarza idealne warunki do założenia i rozwijania firmy. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać m.in. z profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru najlepszej formy działalności gospodarczej. W ramach usług funkcjonuje również wirtualne biuro rachunkowe przygotowujące m.in. sprawozdania finansowe. W ramach potrzeb przedsiębiorcy mogą wynajmować biura i sale konferencyjne, gdzie w komfortowych warunkach zostanie przeprowadzone spotkanie biznesowe lub szkolenie.

http://akademiaprzedsiebiorcy.info/ - 13 Lis 2014

AK-PLUS Biuro Rachunkowe w Poznaniu****

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi księgowe w Poznaniu, a także wykonuje prace związane z prowadzeniem kadr, płac i obsługą ZUS oraz PFRON pracowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.

http://www.biurorachunkowe-poznan.eu/ - 1 Paź 2018

Aktyw.Opole.pl - Kompleksowe usługi księgowe****

Zastanawiasz się, komu najlepiej powierzyć rozliczenia podatkowe? Wejdź na aktyw.opole.pl i znajdź odpowiednią usługę dla siebie. Uzyskaj fachową pomoc w zakresie księgowości. Oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, analizy księgowo-podatkowe, rozliczenia kadr i płac. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapraszamy!

http://aktyw.opole.pl/ - 14 Lis 2017