KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > usługi rachunkowe i analizy finansowe (1 404)

Ardevi sp. z o.o. - Biura rachunkowe w Warszawie, doradztwo finansowe i podatkowe****

Specjaliści w zakresie doradztwa finansowego oraz podatkowego. W biurach rachunkowych Ardevi w Warszawie możecie skorzystać w pomocy konsultantów biznesowych oraz głównego księgowego.

http://www.ardevi.pl/ - 2 Paź 2015

ASSESS - podatki.top.pl****

Firma z siedzibą w Bydgoszczy oferuje swoje usługi z zakresu: doradztwa podatkowego, rachunkowości (pełnej i uproszczonej), ubezpieczeń społecznych, spraw kadrowo-pracowniczych, rozliczeń podatkowych, reprezentowania podmiotów w sprawach podatkowych, reprezentowania podmiotów w negocjacjach, szkoleń i konsultacji podatkowych, analiz ekonomicznych i finansowych, doradztwa ekonomicznego i finansowego, zakładania i likwidacji podmiotów, przekształceń w podmiotach i doradztwa gospodarczego.

http://www.podatki.top.pl/ - 21 Sty 2000

AVAT Pełna obsługa księgowo-kadrowa****

Biuro rachunkowe AVAT, jakie odnajdą Państwo w podwarszawskiej Zielonce, oferuje usługi z zakresu pełnej i uproszczonej księgowości. Naszymi klientami są jednoosobowe i większe firmy, spółki i stowarzyszenia. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz raporty finansowe, księgi przychodów oraz rozchodów, przychód ewidencjonowany oraz oferujemy inne, także niestandardowe usługi. Prócz tego gwarantujemy obsługę w obszarze kadr oraz płac. Doradzamy we wszelkich aspektach związanych z funkcjonowaniem działalności gospodarczej, radzimy jak ją założyć i zarejestrować. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować najkorzystniejsze oraz zupełnie bezpieczne rozwiązania, jakie doprowadzą do rozwoju Państwa przedsiębiorstwa, a aby zaoszczędzić Państwa czas proponujemy internetową wymianę dokumentów i usługi e-księgowości. Dla nowych klientów biura rachunkowego AVAT w pierwszych dwóch miesiącach obsługa rachunkowa za 1 zł. Szczegółowe informacje na stronie internetowej.

http://avat.pl/ - 20 Wrz 2013

A'VISTA doradztwo rachunkowe wrocław****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy A’Vista z Wrocławia! Personel biura swoim Klientom zapewniają szereg rzetelnych usług księgowo-rachunkowych. Zatroszczą się oni o aktualną sytuację finansową firmy, zagwarantują kompleksową obsługę kadrowo-płacową i księgową, jak i będą prowadzić ewidencję przychodów i rozchodów. Wśród kompetencji specjalistów mieści się też profesjonalne doradztwo w kwestii podatków i rachunkowości. Dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, oferują oni usługi na wysokim poziomie. Firmie zaufało już wielu przedsiębiorców z obszaru całego Dolnego Śląska. Więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://avista-biuro.pl/ - 21 Lip 2016

Axon Group - rachunkowość****

Biuro rachunkowe Axon Group znajduje się w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem działu kadr i płac oraz kontrolą dokumentów firmowych. Świadczy również usługi związane ze sporządzaniem rozliczeń podatkowych.

http://www.superbiurorachunkowe.com.pl/ - 20 Lip 2017

AZAS - biuro rachunkowe****

Prowadzimy biuro rachunkowe w Olsztynie. Możecie Państwo wykorzystać także nasz dział księgowości online znacznie ułatwiający proces zarządzania biznesem. Obsługujemy pełną i uproszczoną księgowość, pomagamy dobrać najlepsze rozwiązania podatkowe, optymalizujemy kontakty z urzędami. Doradzamy też, w jaki sposób podpisywać umowy z pracownikami, aby podnieść efektywność Państwa działalności gospodarczej.

http://azas.com.pl/ - 5 Lut 2016

Badania geologiczne, ekspertyzy, usługi rachunkowo-księgowe GEOMENOS-badanie gruntu, geotechnika, bi****

Geomenos oferuje badania geologiczne, badanie gruntu, a także ekspertyzy geotechniczne i usługi inżynierskie Poznań. Menos poleca usługi księgowe, prowadzenie ksiąg handlowych oraz usługi rachunkowo-księgowe. Na stronie internetowej przedstawia opracowania geologiczne, opracowania hydrogeologiczne; proponuje również obsługa w zakresie rozliczeń pracowniczych oraz obsługa w zakresie rozliczeń z ZUS.

http://www.menos.poznan.pl/ - 20 Gru 2007

BALANCE Doradca Podatkowy Gdynia****

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę mieszczącego się w Gdyni biura podatkowego BALANCE PARTNER. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby prowadzące działalność gospodarczą. Oferujemy prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej przedsiębiorstwa, rozliczanie dotacji unijnych, sporządzanie wniosków kredytowych i pism urzędowych, reprezentowanie Klienta w urzędach czy sądach, pomoc w zakładaniu spółek prawa handlowego jak i fachowe doradztwo podatkowe. Zapewniamy korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na naszą witrynę internetową.

http://biuropodatkowebalance.pl/ - 25 Lis 2016

Bankowe konta internetowe porownania - Inteligo, mBank czy Multibank - porownanie, porady****

Jakie konto jest najlepsze - konto osobiste w internecie - porownujemy internetowe konta firmowe w intelligo, mbank i multibank, konta walutowe, karty kredytowe, lokaty bankowe.

http://www.inteligo.za.pl/ - 10 Gru 2004

BARTKOWSKA DOROTA księgowość gryfice****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego, które znajduje się w Gryficach. Zajmujemy się profesjonalną obsługą księgowo-podatkową i obsługą kadr i płac. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak też podmioty gospodarcze. Prowadzimy również rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, prowadzimy doradztwo finansowe, i sporządzamy wnioski do refundacji. Posiadamy certyfikat księgowości i gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową.

http://www.biurorachunkowegryfice.pl/ - 22 Gru 2016