KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > usługi rachunkowe i analizy finansowe (1 411)

Batalia - odszkodowania komunikacyjne****

O pomoc do naszej firmy zwrócić mogą się osoby, które maja problem z uzyskaniem rekompensaty za szkody poniesione w wyniku wypadku komunikacyjnego. Oprócz dochodzenia odszkodowań zajmujemy się także dopłatami do OC oraz zapewnianiem poszkodowanym aut zastępczych.

http://www.bataliaodszkodowania.pl/ - 26 Cze 2018

Baza postępowań upadłościowych****

Serwis monitorujący postępowania upadłościowe w Polsce. Zawiera bazę postępowań z ostatnich kilku lat, ponadto umożliwia śledzenie postępowania upadłościowe i wysyła alerty o zmianach.

http://www.monitorupadlosci.pl/ - 11 Lis 2015

BBR biuro rachunkowe Lublin****

Biuro Rachunkowe BBR z Lublina to zespół specjalistów z zakresu księgowości.Obsługa klientów, wsparta dobrze przygotowanym zapleczem kadrowym jak również organizacyjno-sprzętowym. Świadczymy wszystkie usługi w językach: angielskim, francuskim, i rosyjskim.

http://bbr.com.pl/ - 6 Kwi 2016

BDB Agos - biuro księgowe i doradca podatkowy w Łodzi****

Zapraszamy do skorzystania z usług rachunkowym świadczonych przez biuro księgowe BDB Agos. Naszą specjalnością są kadry i płace, a także doradztwo podatkowe.

http://www.bdbagos.pl/ - 31 Maj 2016

BDT VIKEN: Działalność gospodarcza w Norwegii****

Firma zajmuje się doradztwem rachunkowym i pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej w Norwegii. Eksperci świadczą usługi związane m.in. z rozliczaniem oraz uzyskiwaniem zwrotu podatku zza granicy.

http://bdtviken.pl/ - 27 Lut 2015

Beneficio - biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe w Olsztynie****

Strona internetowa profesjonalnego biura rachunkowego, świadczącego różnorodne usługi księgowe. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie.

http://www.beneficio.pl/ - 5 Gru 2015

Benefit Cuf Księgowość****

Firma z Lubonia - biuro rachunkowe specjalizujące się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Doradzamy w sprawach księgowych i prowadzimy pełne zasady obowiązujące w danej działalności. Benefit Cuf jest działalnością skierowaną do małych przedsiębiorstw z okolicy Poznania, Lublina i Mosiny. Benefit CUF to idealne rozwiązania księgowe i rachunkowe.

http://www.benefit-cuf.com/ - 9 Paź 2013

BEST SERVICE - biuro rachunkowe oferujące doradztwo podatkowe w Trójmieście****

Biuro rachunkowe Best Service, z siedzibą w Gdyni, zajmujące się takimi kwestiami, jak księgowość, doradztwo podatkowe oraz analizy finansowe. Zapraszamy klientów z Trójmiasta i okolic.

http://www.bestservice.pl/ - 7 Gru 2015

BEZPODATKU obsługa kadrowo-płacowa****

AKompleksowe, kompetentne usługi za dogodną cenę oferuje biuro rachunkowo-konsultingowe z Bukowca. Działają nie tylko w najbliższej okolicy, ale także swoim zasięgiem obejmują Łódź. Powierzone im zadania urzeczywistniają solennie, we właściwym czasie i z zachowaniem należytej pieczołowitości. Obszar usług jest ustalany indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. A w swojej ofercie mają pełen wybór usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek partnerskich, spółek cywilnych, spółek kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych i spółek komandytowych. Pozostają do dyspozycji klientów, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące branży księgowej i kadrowo-płacowej.

http://bezpodatku.com.pl/ - 6 Lut 2013

BF Audyt - biegli rewidenci, doradztwo księgowe i transakcyjne****

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy audytorskiej BF Audyt. Spółka zapewnia pełną ofertę usług biegłego rewidenta, a także doradztwo księgowe i transakcyjne. Sprawdź wybrane elementy oferty: - badanie sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta; - pełen audyt finansowy firmy i przeglądy według uzgodnionych kryteriów; - badanie przygotowanego planu przekształcenia; - tworzenie modeli finansowych na potrzeby planów połączenia spółek, przekształcenia, restrukturyzacji i transakcji strategicznych przedsiębiorstwa; - wparcie procesów controlingu, audytu finansowego prowadzonego przez inny podmiot; - tworzenie i dostosowanie polityk rachunkowości; - wycenę przedsiębiorstw według ustalonych kryteriów; - analizy due diligence, vendor due diligence i inne analizy finansowe i ekonomiczne; Specjaliści BFAudyt to fachowcy z długoletnim, udokumentowanym doświadczeniem, wspierani przez zespół ekspertów od podatków, prawa i finansów.

http://bfaudyt.pl/ - 22 Maj 2018