KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > usługi rachunkowe i analizy finansowe (1 386)

Baza postępowań upadłościowych****

Serwis monitorujący postępowania upadłościowe w Polsce. Zawiera bazę postępowań z ostatnich kilku lat, ponadto umożliwia śledzenie postępowania upadłościowe i wysyła alerty o zmianach.

http://www.monitorupadlosci.pl/ - 11 Lis 2015

BBR biuro rachunkowe Lublin****

Biuro Rachunkowe BBR z Lublina to zespół specjalistów z zakresu księgowości.Obsługa klientów, wsparta dobrze przygotowanym zapleczem kadrowym jak również organizacyjno-sprzętowym. Świadczymy wszystkie usługi w językach: angielskim, francuskim, i rosyjskim.

http://bbr.com.pl/ - 6 Kwi 2016

BDB Agos - biuro księgowe i doradca podatkowy w Łodzi****

Zapraszamy do skorzystania z usług rachunkowym świadczonych przez biuro księgowe BDB Agos. Naszą specjalnością są kadry i płace, a także doradztwo podatkowe.

http://www.bdbagos.pl/ - 31 Maj 2016

BDT VIKEN: Działalność gospodarcza w Norwegii****

Firma zajmuje się doradztwem rachunkowym i pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej w Norwegii. Eksperci świadczą usługi związane m.in. z rozliczaniem oraz uzyskiwaniem zwrotu podatku zza granicy.

http://bdtviken.pl/ - 27 Lut 2015

Beneficio - biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe w Olsztynie****

Strona internetowa profesjonalnego biura rachunkowego, świadczącego różnorodne usługi księgowe. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie.

http://www.beneficio.pl/ - 5 Gru 2015

Benefit Cuf Księgowość****

Firma z Lubonia - biuro rachunkowe specjalizujące się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Doradzamy w sprawach księgowych i prowadzimy pełne zasady obowiązujące w danej działalności. Benefit Cuf jest działalnością skierowaną do małych przedsiębiorstw z okolicy Poznania, Lublina i Mosiny. Benefit CUF to idealne rozwiązania księgowe i rachunkowe.

http://www.benefit-cuf.com/ - 9 Paź 2013

BEST SERVICE - biuro rachunkowe oferujące doradztwo podatkowe w Trójmieście****

Biuro rachunkowe Best Service, z siedzibą w Gdyni, zajmujące się takimi kwestiami, jak księgowość, doradztwo podatkowe oraz analizy finansowe. Zapraszamy klientów z Trójmiasta i okolic.

http://www.bestservice.pl/ - 7 Gru 2015

BEZPODATKU obsługa kadrowo-płacowa****

AKompleksowe, kompetentne usługi za dogodną cenę oferuje biuro rachunkowo-konsultingowe z Bukowca. Działają nie tylko w najbliższej okolicy, ale także swoim zasięgiem obejmują Łódź. Powierzone im zadania urzeczywistniają solennie, we właściwym czasie i z zachowaniem należytej pieczołowitości. Obszar usług jest ustalany indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. A w swojej ofercie mają pełen wybór usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek partnerskich, spółek cywilnych, spółek kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych i spółek komandytowych. Pozostają do dyspozycji klientów, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące branży księgowej i kadrowo-płacowej.

http://bezpodatku.com.pl/ - 6 Lut 2013

BIEGLI S & S finanse i rachunkowość wrocław****

Biuro Usług Księgowych i Badania Bilansów „Biegli S&S” z Wrocławia serdecznie zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Jesteśmy doświadczoną firmą działającą w branży od 1994 roku. Naszym Klientom proponujemy obsługę księgowości, kadr i płac jak również badanie sprawozdań finansowych. W zakresie naszych usług znajduje się prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów a oprócz tego okresowe zestawienia, rejestry, sprawozdania i ewidencje środków trwałych. Sporządzamy listy płac, deklaracje i zaświadczenia o dochodach, przekazujemy dokumentacje do ZUS i inne. Zapraszamy na stronę.

http://bieglisis.pl/ - 25 Lis 2016

Biegły rewident****

Biegły rewident świadczy usługi w zakresie badania i przeglądów sprawozdań finansowych, jak również doradztwo w zakresie finansów i rachunkowości oraz finansowych konsekwencji przedsięwzięć gospodarczych. Biegły rewident podejmie się dla Państwa profesjonalnego wykonania powierzonych zleceń.

http://www.rewido.pl/ - 4 Mar 2009