KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > windykacja należności (388)

Kancelaria windykacyjna warszawa - windykacyjnakancelaria.pl****

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w odzyskiwaniu i windykacji należności. Zajmujemy się zarówno skuteczną windykacją krajową, jak i zagraniczną. Mamy skuteczne metody na odzyskiwanie należności i odzyskiwanie długów. Egzekwujemy między innymi należności z tytułu niezapłaconych faktur czy też niedotrzymanych umów, a także zaległości w płaceniu czynszu, spłacaniu pożyczek i w innych sytuacjach.

http://windykacyjnakancelaria.pl/ - 21 Gru 2017

KKW KodeX Windykacja****

Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. KKW KodeX pomaga także w restrukturyzacji zobowiązań.

http://kkw-kodex.pl/ - 11 Sty 2014

KOMORNIK****

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Limanowej Łukasz Wiśniewski, Kancelaria Komornicza w Limanowej prowadzi postępowania egzekucyjne, zabezpieczające celem dochodzenia roszczeń w sprawach pieniężnych i niepieniężnych,dysponuje dostępem do: CEPiK, OGNIVO, E-ZUS, EKW, EPU

http://www.komorniklimanowa.pl/ - 17 Lut 2016

Komornik bemowo****

W ramach oferty naszej kancelarii komorniczej zapewniamy usługi realizowane z wykorzystaniem nowo wdrożonego systemu informatycznego, który znacznie ułatwia realizowanie poszczególnych usług, dzięki dostępowi do wielu systemów rządowych, z których można pozyskiwać informacje dotyczące dłużników. Korzystamy również z elektronicznego postępowania upominawczego co pozwala uzyskać nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

http://komornikwarszawa.in/ - 19 Mar 2015

Komornik Sądowy Grzegorz Rudkowski - gmina Police****

Kancelaria komornicza Grzegorza Rudkowskiego przyjmuje do prowadzenia sprawy przeciwko dłużnikom mającym miejsce zamieszkania/siedzibę w Szczecinie oraz gminach Dobra, Police, Kołbaskowo i Nowe Warpno. Na żądanie wierzyciela mogą być także prowadzone sprawy spoza tego obszaru tj. w granicach całego kraju. Komornik oferuje do licytacyjnej sprzedaży ruchomości i nieruchomości zajęte w toku egzekucji.

http://komornikrudkowski.szczecin.pl/ - 1 Paź 2018

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu****

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu M. Sawicka-Kostiuczuk prowadzi czynności egzekucyjne wobec dłużników. Na naszej stronie www.komornikwchoszcznie.pl znajdą Pańśtwo informacje dotyczące godzin otwarcia kancelarii, dane adresowe, a także liczne pliki do wydruku jak np. wnioski egzekucyjne. Z przyjemnością udzielimy dokładniejszych informacji na temat zakresu świadczonych czynności prawnych i egzekucyjnych.

http://komornikwchoszcznie.pl/ - 13 Wrz 2013

Komornik sądowy Rybnik****

Strona Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Krzysztofa Kulawika. Na stronie można znaleźć informacje kontaktowe, obwieszczenia o prowadzonych licytacjach oraz wzór wniosku egzekucyjnego do pobrania.

http://kancelariarybnik.pl/ - 9 Cze 2015

Komornik Sądowy Warszawa Żoliborz - Artur Mieczkowski****

Kancelaria którą prowadzi posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która ciągle się rozwija, co pozwala sprostać najbardziej wymagającym sprawom z zakresu egzekucji sądowej na terenie całego kraju.

http://komorniksadowy-zoliborz.pl/ - 4 Lip 2017

Komornik Szczecin - Centrum Łukasz Pauch****

Komornik Sądowy Łukasz Pauch prowadzi kancelarię komorniczą przy Sądzie Szczecin-Centrum w Szczecinie. Komornik prowadzi egzekucję sądową długów i wierzytelności.

http://www.szczecinskikomornik.pl/ - 19 Gru 2015

Komornik Szczecin - licytacje komornicze****

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin zaprasza na stronę internetową na której można znaleźć informacje na takie tematy jak licytacje komornicze w Szczecinie i właściwość komorników. Stosowane narzędzia egzekucyjne to CEPIK, służący do poszukiwania samochodów dłużników, KIR OGNIVO, stosowany do odnajdywania kont bankowych dłużników, ZUS - EKS, służący do odszukania przychodów emerytalno-rentowych dłużników, CPD, służący do odnajdywania adresów zamieszkania dłużników, CEIDG, służący do szukania działalności gospodarczych dłużników oraz EKW, służący do poszukiwania nieruchomości dłużników. Komornik w Szczecinie zapewnia możliwość odbioru wniosków elektronicznych w EPU dla wierzycieli. Na stronie internetowej można znaleźć informacje na takie tematy jak właściwość komorników oraz licytacje komornicze i obwieszenia. Licytacje komornicze mogą dotyczyć nieruchomości na terenie Szczecina. Właściwość komorników to prawo do wyboru dowolnego komornika dla wierzyciela na terytorium RP.

http://komornik8.szczecin.pl/ - 27 Kwi 2017