KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > windykacja należności (384)

KKW KodeX Windykacja****

Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. KKW KodeX pomaga także w restrukturyzacji zobowiązań.

http://kkw-kodex.pl/ - 11 Sty 2014

KOMORNIK****

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Limanowej Łukasz Wiśniewski, Kancelaria Komornicza w Limanowej prowadzi postępowania egzekucyjne, zabezpieczające celem dochodzenia roszczeń w sprawach pieniężnych i niepieniężnych,dysponuje dostępem do: CEPiK, OGNIVO, E-ZUS, EKW, EPU

http://www.komorniklimanowa.pl/ - 17 Lut 2016

Komornik bemowo****

W ramach oferty naszej kancelarii komorniczej zapewniamy usługi realizowane z wykorzystaniem nowo wdrożonego systemu informatycznego, który znacznie ułatwia realizowanie poszczególnych usług, dzięki dostępowi do wielu systemów rządowych, z których można pozyskiwać informacje dotyczące dłużników. Korzystamy również z elektronicznego postępowania upominawczego co pozwala uzyskać nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

http://komornikwarszawa.in/ - 19 Mar 2015

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu****

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu M. Sawicka-Kostiuczuk prowadzi czynności egzekucyjne wobec dłużników. Na naszej stronie www.komornikwchoszcznie.pl znajdą Pańśtwo informacje dotyczące godzin otwarcia kancelarii, dane adresowe, a także liczne pliki do wydruku jak np. wnioski egzekucyjne. Z przyjemnością udzielimy dokładniejszych informacji na temat zakresu świadczonych czynności prawnych i egzekucyjnych.

http://komornikwchoszcznie.pl/ - 13 Wrz 2013

Komornik sądowy Rybnik****

Strona Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Krzysztofa Kulawika. Na stronie można znaleźć informacje kontaktowe, obwieszczenia o prowadzonych licytacjach oraz wzór wniosku egzekucyjnego do pobrania.

http://kancelariarybnik.pl/ - 9 Cze 2015

Komornik Sądowy Warszawa Żoliborz - Artur Mieczkowski****

Kancelaria którą prowadzi posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która ciągle się rozwija, co pozwala sprostać najbardziej wymagającym sprawom z zakresu egzekucji sądowej na terenie całego kraju.

http://komorniksadowy-zoliborz.pl/ - 4 Lip 2017

Komornik Szczecin - Centrum Łukasz Pauch****

Komornik Sądowy Łukasz Pauch prowadzi kancelarię komorniczą przy Sądzie Szczecin-Centrum w Szczecinie. Komornik prowadzi egzekucję sądową długów i wierzytelności.

http://www.szczecinskikomornik.pl/ - 19 Gru 2015

Komornik Szczecin - licytacje komornicze****

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin zaprasza na stronę internetową na której można znaleźć informacje na takie tematy jak licytacje komornicze w Szczecinie i właściwość komorników. Stosowane narzędzia egzekucyjne to CEPIK, służący do poszukiwania samochodów dłużników, KIR OGNIVO, stosowany do odnajdywania kont bankowych dłużników, ZUS - EKS, służący do odszukania przychodów emerytalno-rentowych dłużników, CPD, służący do odnajdywania adresów zamieszkania dłużników, CEIDG, służący do szukania działalności gospodarczych dłużników oraz EKW, służący do poszukiwania nieruchomości dłużników. Komornik w Szczecinie zapewnia możliwość odbioru wniosków elektronicznych w EPU dla wierzycieli. Na stronie internetowej można znaleźć informacje na takie tematy jak właściwość komorników oraz licytacje komornicze i obwieszenia. Licytacje komornicze mogą dotyczyć nieruchomości na terenie Szczecina. Właściwość komorników to prawo do wyboru dowolnego komornika dla wierzyciela na terytorium RP.

http://komornik8.szczecin.pl/ - 27 Kwi 2017

Komornik Toruń****

Prezentujemy Państwu witrynę internetową Komornika Sądowego Dariusza Filipiaka, która znajduje się w Toruniu. Nasza kancelaria prowadzi wszelkiego typu sprawy egzekucyjne pieniężne i niepieniężne takie jak na przykład sprawy alimentacyjne czy też eksmisje z zajmowanego bezprawnie lokalu gospodarczego albo o wydanie rzeczy. Na stronie znajdą państwo wszystkie niezbędne wnioski egzekucyjne które można pobrać i wydrukować co ułatwi z pewnością prawidłowe sporządzenie odpowiedniego wniosku w państwa sprawie. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie całego kraju co upoważnia na przykład Komornika Toruń do realizowania egzekucji przeciw dłużnikowi poza swoją apelacją sądową.

http://komorniktorun.eu/ - 19 Mar 2013

Komornik Wola - warszawa.wola.komornik.pl****

Andrzej Lus to komornik, który swoją działalność prowadzi przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli. Jeżeli z jakichś powodów jesteście Państwo zainteresowani usługami komornika, wystarczy zajrzeć na stronę internetową. W takich działach jak egzekucja, publikacje, wzór wniosku, kontakt, lokalizacja, kancelaria, znaleźć można dosłownie wszystko co najbardziej istotne na temat działalności Andrzeja Lusa.

http://warszawa.wola.komornik.pl/ - 14 Cze 2017