KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > windykacja należności (389)

3City Consulting****

Strona firmy doradczej, specjalizującej się w restrukturyzacji przedsiębiorstw, pozyskiwaniu kapitału, sporządzaniu biznes planów oraz analiz finansowych oraz w pośrednictwie kredytowym i leasingowym.

http://www.3city.com.pl/ - 18 Maj 2001

A & A WINDYKACJA - oszustwa, przywłaszczenia, przestępstwa gospodarcze. Katowice****

Profesjonalna obsług obrotu finansowego w kontaktach z niesolidnymi kontrahentami jak i przestępcami zawodowo wyłudzajacymi towary i usługi. Polska, Ukraina, Rosja, Francja, Włochy, USA, UK - skutecznie.

http://www.windykacja.cob.pl/ - 25 Sty 2006

Actus Sp. z o.o. - odzyskiwanie wierzytelności, windykacja****

Strona działającej na terenie całego kraju firmy windykacyjnej, mającej w swej ofercie szeroki zakres usług zmierzających do sprawnego odzyskania wierzytelności klientów.

http://www.actus.gda.pl/ - 12 Kwi 2001

Adwokat Katarzyna Piechowiak - kancelaria z Poznania****

Mecenas Piechowiak prowadzi w Poznaniu kancelarię adwokacką, której zakres usług obejmuje obsługę prawną firm oraz Klientów indywidualnych. W zakres jej obowiązków wchodzi również doradztwo dotyczące spraw o rozwód i odszkodowanie, a także sporów związanych z przepisami prawa pracy. Biuro zajmuje się również windykacją należności.

http://www.adwokat-piechowiak.pl/ - 12 Mar 2015

AG FINANCE Sp. z o.o. - biuro finansowo-handlowe. Piekary Śląskie****

AG FINANCE Sp. z o.o. - wyspecjalizowane biuro finansowo-handlowe, które specjalizuje się w windykacji należności i obrocie wierzytelnościami. Prowadzi również usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego i leasingowego, a także działalność reklamowo wydawnicza i szkoleniowa.

http://www.agfinance.piekary.pl/ - 28 Gru 2005

Agencja Inkasa IPT****

Szeroki zakres usług Agencji skierowany jest do przedsiębiorców z różnorodnych branż. W ofercie znajduje się między innymi prowadzenie infolinii, call center, świadczenie usług telemarketingowych, a także windykacja długów oraz monitoring płatności, należności.

http://www.aiipt.com.pl/ - 2 Paź 2013

Agencja Windykacji i Marketingu Awimar****

Agencja Awimar jest jedną z najdłużej na polskim runku działających firm zajmujących się odzyskiwaniem długów, obrotem wierzytelnościami, wywiadem gospodarczym, itp. Informacje o firmie, kontakt i oferta.

http://www.awimar.com.pl/ - 30 Lis 2001

Akord Inkaso. Windykacja wierzytelności.****

Firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w pozasądowej i sądowej windykacji wierzytelności, poszukiwaniu majątku dłużników oraz usługach w zakresie wywiadowni gospodarczej. Na stronie znajdziecie informacje o firmie oraz jej ofercie.

http://www.akordinkaso.pl/ - 22 Lip 2002

ARGUS - Windykacja i Zarządzanie Należnościami (Kraków)****

Firma ARGUS specjalizuje się w kompleksowej obsłudze zarządzania należnościami dla podmiotów gospodarczych. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie, pytania, formularze, kalkulator odsetek.

http://www.twojenaleznosci.pl/ - 14 Gru 2005

ASiW - adwokat z kancelarii oferującej windykację i odszkodowania****

Strona katowickiej kancelarii prawnej oferującej wsparcie adwokata w sprawach gospodarczych, administracyjnych oraz cywilnych. Zakres świadczonych przez nią usług obejmuje także windykację oraz dochodzenie praw Klientów do odszkodowania.

http://www.asiw.pl/ - 13 Mar 2015