KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > windykacja należności (389)

CALL CENTER POLAND SA****

Witryna jednej z największych firm zajmujących się telefoniczą obsługą klientów, prowadzeniem korespondencji elektronicznej i faksowej oraz obsługą interaktywnych aplikacji internetowych. Informacje o firmie, newsy, partnerzy, klienci...

http://www.ccp.pl/ - 2 Sty 2002

Cash Flow - windykacja i faktoring****

Windykacja firm, obrót wierzytelnościami, faktorig to podstawa działalności Domu Obrotu Wierzytelnościami Cash Flow. Odzyskiwanie należności pochodzących z obrotu gospodarczego to nasza specjalność. Nasz faktoring i windykacja należności jest skuteczna.

http://www.cashflow.com.pl/ - 16 Maj 2008

Casus Finanse****

Strona firmy o zasięgu ogólnopolskim, świadczącej usługi w zakresie windykacji wierzytelności, obsługi prawno-nakazowej oraz przeprowadzania wywiadu gospodarczego. Znajdziesz tu informacje i opis działalności firmy oraz dane teleadresowe.

http://www.casus.com.pl/ - 4 Lut 2002

Centrum Wywiadu Gospodarczego- windykacja należności****

Przedmiotem działalności centrum jest przede wszystkim wywiadownia gospodarcza, obrót wierzytelnościami, powiernicze dochodzenie należności oraz prowadzenie transakcji w ramach przyjętych (od osób prywatnych i firm) zleceń na Giełdzie Wierzytelności. Działamy na terenie całego kraju, a w przypadku stałej współpracy - również poza jego granicami.

http://www.wywiad.pl/ - 14 Kwi 2009

CGOP - radca prawny w Bydgoszczy****

Kancelaria radcy prawnego i adwokata, zlokalizowana w Bydgoszczy. Zespół CGOP zajmuję się windykacją oraz innymi przypadkami.

http://www.cgop.pl/ - 18 Gru 2015

Coface - Faktoring Mieszany, Windykacja B2B, Informacja Gospodarcza****

Strona internetowa firmy świadczącej usługi z zakresu faktoringu pełnego, niepełnego i mieszanego, w tym zarówno bez, jak i z regresem. Coface zajmuje się również windykacją należności, a także wykonywaniem profesjonalnych analiz finansowych.

http://www.coface.pl/ - 26 Maj 2015

COMANDY Sp. z o.o. - Windykacja wierzytelności****

COMANDY Sp. z o.o. Profesjonalna obsługa wierzytelności. Postępowanie przedsądowe,sądowe, egzekucyjne, windykacja bezpośrednia.

http://www.comandy.pl/ - 27 Maj 2005

CWB Partner Sp z o.o. - outsourcing funkcji finansowo-kadrowych. Praca.****

Centrum Wspierania Biznesu Partner oferuje outsourcing funkcji finansowo-kadrowych, consulting finansowy oraz doradztwo personalne.

http://www.cwbpartner.com.pl/ - 17 Kwi 2003

DCH Ariadna - windykacja i zarzą­dzanie wierzytelnościami wobec szpitali****

Firma DCH Ariadna powstała by sprostać oczekiwaniom Klientów poszukujących profesjonalnych rozwiązań i usług w zakresie kompleksowego zarządzania wierzytelnościami wobec podmiotów ochrony zdrowia. Oferta DCH Ariadna jest skierowana do podmiotów dostarczających dobra i usługi do szpitali: korporacji, przedsiębiorców krajowych, przedsiębiorców zagranicznych.

http://www.dch-ariadna.pl/ - 29 Cze 2010

Dolnośląska Giełda Wierzytelności****

DGWi prowadzona jest przez Grupę Kapitałową Południe-Zachód Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Na stronie udostępnione są informacje o wierzytelnościach które zostały wystawione do sprzedaży lub są poszukiwane do zakupu. DGW organizuje, pośredniczy i zapewnia obsługę prawną transakcji przelewu wierzytelności. Ponadto Grupa Kapitałowa świadczy usługi w zakresie windykacji wierzytelności przeterminowanych i trudnościągalnych, krajowych i zagranicznych.

http://dgw.com.pl/ - 12 Gru 2000