KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > windykacja należności (388)

G.P.M. Vindexus S A****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która oferuje zakres usług finansowych ze szczególnym uwzględnieniem sektora wierzytelności. Firma specjalizuje się w następujących dziedzinach: obrót wierzytelnościami i prawami majątkowymi, windykacja należności, doradztwo i pośrednictwo finansowe.

http://www.gpm-vindexus.pl/ - 10 Lip 2002

Grupa Finansowa Premium - Faktoring z Regresem, Pełny Faktoring, Pożyczki dla Firm - Katowice,Śląsk****

Grupa Finansowa Premium to profesjonalna instytucja finansowa mająca w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i usług finansowych m.in. faktoring pełny, faktoring z regresem, pożyczki dla firm oraz najwyższej klasy usługi windykacyjne. Siedziba naszej firmy to Katowice (Śląsk) - ul. Mieczyków 14 - Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.

http://www.grupafinansowa.pl/ - 16 Wrz 2010

Gry windykacyjne - SZKOLENIA WINDYKACYJNE****

Nowy format szkoleń windykacyjnych dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Rozwój kompetencji windykacyjnych poprzez grę.

http://www.grywindykacyjne.pl/ - 22 Sty 2016

HANNA ŻOŁNOWSKA Komornik****

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii komorniczej, która mieści się w Ostródzie. Prowadzona jest ona przez Hannę Żołnowską - Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym. Firma proponuje wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia i zabezpieczenie roszczeń, wykonywanie tytułów wykonawczych na podstawie odrębnych przepisów, sporządzanie protokołu stanu faktycznego, doręczanie zawiadomień sądowych i innych dokumentów, sprawowanie urzędowego nadzoru nad licytacjami, weryfikację istnienia i treści tytułów wykonawczych i inne czynności określone w ustawie. Szczegóły oferty na stronie.

http://komorniksadowyostroda.pl/ - 21 Lip 2017

iCentrum - windykacja****

Skuteczne dochodzenie roszczeń finansowych jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu w interesach, współdecyduje bowiem o płynności finansowej firmy. Na naszej stronie znajduje się oferta firmy, cennik oraz warunki umowy.

http://icentrum.pl/ - 9 Lip 2004

Idea Money - windykacja należności i faktoring****

Działająca w Warszawie firma zajmuje się faktoringiem oraz windykacją należności: miękką, polubowną i terenową. Idea Money wystawia również pieczęć prewencyjną i zajmuje się monitorowaniem zobowiązań.

http://ideamoney.pl/ - 3 Sty 2017

Infomonitor,Biuro Informacji Gospodarczej****

InfoMonitor, Biuro Informacji Gospodarczej S.A. to największa w Polsce baza informacji o wiarygodności płatniczej konsumentów i przedsiębiorców, o zobowiązaniach wobec wierzycieli, o próbach posłużenia się cudzym lub fałszywym dokumentem.

http://www.infomonitor.pl/ - 27 Kwi 2004

Inkasso-Reform Sp. z o.o.****

Serwis firmy zajmującej się obrotem wierzytelnościami. Zawiera informacje o firmie oraz jej szczegółową ofertę. Ponadto na stronie znajdziesz poradnik oraz dane teleadresowe.

http://www.ir.com.pl/ - 10 Wrz 2001

Instytut Projektów Komercyjnych s.c.****

Przedmiotem działalności IPK jest obrót wierzytelnościami oraz tworzenie rozwiązań finansowych opartych na wierzytelnościach. Ponadto firma oferuje współpracę w zakresie windykacji należności w trzech wariantach.

http://www.ipk-finanse.pl/ - 22 Sty 2003

Intrata Inkasso - Windykacja - Kalisz****

Intrata Inkasso - windykacja i obsługa prawna wierzytelności. Firma od kilku lat koncentruje działania na kompleksowej obsłudze firm w zakresie zarządzania, windykacji oraz obrotu należnościami.

http://www.windykacja-kalisz.vel.pl/ - 3 Sie 2004