KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Finanse > windykacja należności (389)

Intrum Justitia - windykacja, inkasso, wierzytelności****

Strona Intrum Justitia - największej w Europie firmy windykacyjnej. Znajdziesz tu informacje o firmie, zakres usług, dane adresowe i wiele innych.

http://www.intrum.pl/ - 7 Wrz 2001

Intrum.com/pl - Firma windykacyjna****

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.intrum.com/pl. Powstała ona z myślą o wierzycielach, którzy chcą odzyskać swoje należności, ale też dłużnikach, którzy chcą pozbyć się zaległych zobowiązań finansowych. Na stronie funkcjonuje zakładka „O Nas”, z której dowiedzieć się można o działalności Intrum. Jest też zakładka „usługi”, dzięki której wiadomo, na co można liczyć w ramach współpracy. Dla potencjalnych klientów powstał też Newsroom, w którym zamieszczane są aktualne informacje w branży windykacyjnej.

http://www.intrum.com/pl/pl/uslugi/ - 24 Lut 2017

Invoicedirect.pl Odzyskiwanie długów****

W procesie odzyskiwania długów pomaga prezentowana firma, która od lat prowadzi swoją działalność. Odzyskiwanie długów jest domeną prawników, którzy wykorzystują przepisy prawne do skutecznego ściągnięcia należności. Windykacja płatności jest w pełni uregulowana prawnie, a klient ma możliwość ciągłego śledzenia postępów prac. Oferta zawiera system raportowania co sprawia, że usługa jest przejrzysta już od samego początku.

http://invoicedirect.pl/ - 23 Wrz 2015

Isalscy Sp. z o.o. - Nieruchomości, Zarządzanie, Finanse, Prawo****

W katalog usług spółki Isalscy wchodzą między innymi: • doradztwo w sektorze nieruchomości komercyjnych (hale produkcyjne, magazyny) • pośrednictwo w zakresie najmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych • pośrednictwo w zakresie kupna/sprzedaży gruntów inwestycyjnych • wycena i szacowanie nieruchomości • zarządzenie nieruchomościami komercyjnymi • obsługa klientów indywidualnych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami • wykonywanie indywidualnych projektów architektonicznych we współpracy z doświadczonymi biurami projektowymi. • doradztwo prawne i dochodzenie roszczeń finansowych sektorze rynku B2B. • reprezentacja przed sądem, urzędami i komornikami sądowymi w sprawach gospodarczych we współpracy z radcą prawnym.

http://www.isalscy.pl/ - 6 Kwi 2011

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - prawnik i adwokat Wrocław****

W ramach prowadzonej przez naszą kancelarię prawną działalności znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się zagadnień związanymi z obrotem nieruchomościami czy przepisami kodeksu cywilnego, pracy oraz gospodarczego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.

http://kancelaria-wroclaw.biz.pl/ - 13 Mar 2014

Jachnicki & Partnerzy****

Strona kancelarii zajmującej się przede wszystkim obsługą wierzytelności. Na stronie znajdziesz też listę dłużników.

http://www.jachnicki.pl/ - 11 Lip 2002

Janvest - pożyczki dla firm Toruń, Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, bez BIK****

Janvest pozabankowe pożyczki dla firm bez BIK kredyty konsolidacyjne szybka pożyczka prywatna Działalność Firmy Janvest to różnego rodzaju pożyczki dla firm: pożyczka pozabankowa, i pod zastaw, kredyt konsolidacyjny bez BIK. Nasz zasięg to: Toruń, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław.

http://www.janvest.pl/ - 7 Wrz 2009

Kaczmarski Inkasso****

Firma zajmuje się dochodzeniem roszczeń finansowych na terenie całej Polski. Oferuje przy tym usystematyzowanie działań na rzecz odzyskania wierzytelności, oprawienie płynności finansowej, zwiększenie skuteczności dochodzenia roszczeń finansowych, zminimalizowanie kosztów działań inkaso, podniesienie prestiżu firmy poprzez zabezpieczenie systemu regulowania należności.

http://www.kaczmarski-inkasso.com.pl/ - 21 Sty 2000

Kaczmarski Inkasso - biuro windykacji wierzytelności****

Firma Kaczmarski Inkasso jest jedną z największych firm zajmujących się windykacją należności. Profesjonalizm, fachowość oraz doświadczenie naszych pracowników powodują iż jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm windykacyjnych w kraju.

http://www.kaczmarski.pl/ - 29 Lip 2002

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski****

Adwokat prowadzi działalność świadcząc usługi na rzecz obywateli w tym prowadzących działalność gospodarczą. Usługi są świadczone osobiście przez adwokata i obejmują reprezentację przed sądem i udzielanie porad prawnych z prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa karnego. karnoskarbowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

http://www.adwokatpytlewski.pl/ - 30 Wrz 2015