KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (896)

Dobra inwestycja: złoto, srebro, diamenty inwestycyjne, monety bulionowe****

Obecne czasy są dość niepewne, dlatego jeśli chcemy zainwestować, powinniśmy wybrać bezpieczne aktywa. Mennica Polska oferuje złoto i srebro oraz złote monety bulionowe i diamenty inwestycyjne, w których bezpiecznie ulokujesz swój kapitał. Mennica Polska oferuje możliwość nabycia złota inwestycyjnego z gwarancją odkupu, co jest szczególnie wygodne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem. Sztabki złota i srebra kupisz przez Internet na atrakcyjnych warunkach. Sprawdź, co możesz zyskać!

http://inwestycje.mennica.com.pl/ - 9 Sie 2014

Dochody Pasywne z Głową****

Blog o dochodach pasywnych prowadzących do osiągnięcia wolności finansowej. Sprawdzone metody na zarabianie dodatkowych pieniędzy w internecie, nieruchomościach, startupach

http://dochodypasywnezglowa.pl/ - 21 Maj 2015

Dom Finansowo-Inwestycyjny FILAR sp. z o.o.****

Strona internetowa Domu Finansowo-Inwestycyjnego FILAR sp. z o.o. na której znajdziesz pełną ofertę sprawdzonych produktów finansowych obejmującą takie usługi jak: finansowanie dla firm, deweloperów i startupów, inwestycje w nieruchomości i firmy, inwestycje z zabezpieczeniem, strategie inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne i biznesowe, optymalizacja podatkowa.

http://filar.org.pl/ - 1 Paź 2016

Dom Maklerski Alfa - Warszawa****

Dom Maklerski Alfa Zarządzanie Aktywami S.A. powstała w styczniu 2010 roku. W dniu 7 grudnia 2010 uzyskała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie zarządzania portfelem, w skład którego wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych. Dom Maklerski Alfa Zarządzanie Aktywami S.A. powstała po to by zaspokoić w atrakcyjnej formule i cenie rynkowe zapotrzebowanie na profesjonalne usługi zarządzania ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

http://www.dmalfa.pl/ - 28 Sty 2011

Domy maklerskie | Notowania Giełdowe | Kursy walut****

Na stronie opisano inwestowanie na giełdzie, w tym giełdy zagraniczne, a także analizy giełdowe, kursy akcji oraz walut.

http://www.domy-maklerskie.pl/ - 6 Mar 2006

Doradztwo finansowe Warszawa****

Doradztwo finansowe to przede wszystkim profesjonalny zespół ludzi, którego głównym zadaniem jest świadczenie usług doradztwa w zakresie finansów osobistych i firmowych z należytą dbałością o dobro klienta. Miesięcznik Forbes doradcę finansowego definiuje jako osobę, która przede wszystkim planuje finanse zarówno te indywidualne jak i firmowe.

http://www.kancelaria-investo.pl/ - 26 Lis 2013

Doradztwo, koordynacja Hoteli i Salonów SPA & Wellness.****

Konsulting, szkolenia i wsparcie dla obiektów SPA & Wellness. Koncepcje funkcjonalno-usługowe, filozofia zabiegowa, procedury i standardy, Menu oraz Manual SPA. Pomagamy w organizacji pracy, podnoszeniu jakości usług oraz optymalizacji sprzedaży. Zarówno nowo powstałym, jak i już istniejącym obiektom SPA & wellness pomagamy w wypracowaniu silnej pozycji na rynku.

http://conswel.pl/ - 5 Lip 2013

Działki budowlane w kościerzynie****

Działki budowlane na Kaszubach są znakomitą inwestycją dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój. Zlokalizowane w lasach i obok jezior Kaszubskich są świetną bazą wypadową dla grzybiarzy lub wędkarzy szukających spokój i możliwości obcowania z naturą. Działki zostały wydzielone zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w listopadzie 2010. Przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. W ofercie różne powierzchnie terenów oraz lokalizacje. Obecnie w ofercie są działki zlokalizowane w pobliżu Kościerzyny. Obecnie jest to 29 ofert.

http://dzialkibudowlane.biz/ - 28 Lis 2012

Działki na sprzedaż Zdory :: Działka na Mazurach :: Działka nad jeziorem śniardwy i Seksty :: Pod ag****

Atrakcyjne działki budowlane 15/30 arów na sprzedaż w sąsiedztwie pięknych mazurskich jezior! Zapraszamy do kontaktu!

http://www.dzialki-zdory.pl/ - 21 Lut 2018

Działki nad morzem****

Najlepsze oferty działek nad morzem znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie typy działek (rekreacyjne, budowlane, rolne), dokładnie opisane, w atrakcyjnych lokalizacjach. Zapraszamy

http://www.dzialkanadmorzem.pl/ - 15 Paź 2012