KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (880)

Domy maklerskie | Notowania Giełdowe | Kursy walut****

Na stronie opisano inwestowanie na giełdzie, w tym giełdy zagraniczne, a także analizy giełdowe, kursy akcji oraz walut.

http://www.domy-maklerskie.pl/ - 6 Mar 2006

Doradztwo finansowe Warszawa****

Doradztwo finansowe to przede wszystkim profesjonalny zespół ludzi, którego głównym zadaniem jest świadczenie usług doradztwa w zakresie finansów osobistych i firmowych z należytą dbałością o dobro klienta. Miesięcznik Forbes doradcę finansowego definiuje jako osobę, która przede wszystkim planuje finanse zarówno te indywidualne jak i firmowe.

http://www.kancelaria-investo.pl/ - 26 Lis 2013

Doradztwo, koordynacja Hoteli i Salonów SPA & Wellness.****

Konsulting, szkolenia i wsparcie dla obiektów SPA & Wellness. Koncepcje funkcjonalno-usługowe, filozofia zabiegowa, procedury i standardy, Menu oraz Manual SPA. Pomagamy w organizacji pracy, podnoszeniu jakości usług oraz optymalizacji sprzedaży. Zarówno nowo powstałym, jak i już istniejącym obiektom SPA & wellness pomagamy w wypracowaniu silnej pozycji na rynku.

http://conswel.pl/ - 5 Lip 2013

Działki budowlane w kościerzynie****

Działki budowlane na Kaszubach są znakomitą inwestycją dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój. Zlokalizowane w lasach i obok jezior Kaszubskich są świetną bazą wypadową dla grzybiarzy lub wędkarzy szukających spokój i możliwości obcowania z naturą. Działki zostały wydzielone zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w listopadzie 2010. Przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. W ofercie różne powierzchnie terenów oraz lokalizacje. Obecnie w ofercie są działki zlokalizowane w pobliżu Kościerzyny. Obecnie jest to 29 ofert.

http://dzialkibudowlane.biz/ - 28 Lis 2012

Działki nad morzem****

Najlepsze oferty działek nad morzem znajdziesz w naszym serwisie. Wszystkie typy działek (rekreacyjne, budowlane, rolne), dokładnie opisane, w atrakcyjnych lokalizacjach. Zapraszamy

http://www.dzialkanadmorzem.pl/ - 15 Paź 2012

Działki nad morzem Ustka Nieruchomości na sprzedać Ustka****

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych nad morzem w miejscowości Ustka Przewłoka, których właścicielem jest firma Beta-Styl Development sp. z o.o. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Oferta działek nad morzem stanowi ofertę bezpośrednią i kupujący nie płaci żadnej prowizji. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowy wypoczynkowo rekreacyjną. Działki od morza dzieli odległość 1200m a od kurortu Ustki 1500m.

http://www.dzialki.ustka.pl/ - 25 Mar 2009

Easy.rider****

Serwis poświęcony: pracy, nauce i legalnym sposobom zarabiania pieniędzy.

http://dpsi.webpark.pl/indeks.html - 12 Gru 2003

EDotacje - Dotacje Unijne OnLine****

Platforma doradztwa w zakresie dotacji Unii Europejskiej. Na stronie pełna oferta.

http://www.edotacje.pl/ - 21 Lis 2005

Efect Doradztwo Finansowe S.A.****

Strony tematyczne firmy Efect Doradztwo Finansowe pozwolą Państwu na uzyskanie kluczowych informacji dotyczących zagadnień planowania finansów osobistych. Inwestycje, kredyty, ubezpieczenia na życie to tylko niektóre tematy spośród dostępnych. Mamy nadzieję, że praktyczna wiedza udostępniona Państwu, okaże się pomocna, a planowanie finansów osobistych zajmie kluczową pozycję na liście Państwa życiowych priorytetów.

http://efect-online.pl/ - 21 Lut 2011

Efect Doradztwo Finansowe S.A.: Encyklopedia finansowa****

Czy znają Państwo znaczenie podstawowych pojęć związanych z rynkiem finansowym? Czy wiecie Państwo co to jest współczynnik LTV, albo na czym polega cykl koniunkturalny? Jeśli nie, zapraszamy do odwiedzenia encyklopedii finansowej Efect. Hasła zawarte w encyklopedii pozwolą Państwu na poszerzenie własnej świadomości, ale także dadzą możliwość lepszego zrozumienia zapisów, które znajdują się w Państwa umowach finansowych.

http://efect-encyklopedia.pl/ - 21 Lut 2011