KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (891)

EDotacje - Dotacje Unijne OnLine****

Platforma doradztwa w zakresie dotacji Unii Europejskiej. Na stronie pełna oferta.

http://www.edotacje.pl/ - 21 Lis 2005

Efect Doradztwo Finansowe S.A.****

Strony tematyczne firmy Efect Doradztwo Finansowe pozwolą Państwu na uzyskanie kluczowych informacji dotyczących zagadnień planowania finansów osobistych. Inwestycje, kredyty, ubezpieczenia na życie to tylko niektóre tematy spośród dostępnych. Mamy nadzieję, że praktyczna wiedza udostępniona Państwu, okaże się pomocna, a planowanie finansów osobistych zajmie kluczową pozycję na liście Państwa życiowych priorytetów.

http://efect-online.pl/ - 21 Lut 2011

Efect Doradztwo Finansowe S.A.: Encyklopedia finansowa****

Czy znają Państwo znaczenie podstawowych pojęć związanych z rynkiem finansowym? Czy wiecie Państwo co to jest współczynnik LTV, albo na czym polega cykl koniunkturalny? Jeśli nie, zapraszamy do odwiedzenia encyklopedii finansowej Efect. Hasła zawarte w encyklopedii pozwolą Państwu na poszerzenie własnej świadomości, ale także dadzą możliwość lepszego zrozumienia zapisów, które znajdują się w Państwa umowach finansowych.

http://efect-encyklopedia.pl/ - 21 Lut 2011

Efect Doradztwo Finansowe S.A.: Inwestycje****

Pieniądze stanowią istoty element naszego życia. Od tego w jaki sposób na przestrzeni czasu wykorzystujemy nasze zasoby finansowe, uzależniona jest jakość naszego życia. Odpowiednia inwestycja, dobrana pod kontem czynników indywidualnych, może nam zapewnić realizację naszych życiowych celów. Z naszej strony dowiecie się Państwo jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, przy inwestowaniu swoich pieniędzy.

http://efect-inwestycje.pl/ - 21 Lut 2011

EGB investments****

Wiodąca w Polsce firma zajmująca się nabywaniem wierzytelności (budżetowe, przemysłowe, należności główne, odsetki oraz wierzytelności nieściągalne). Ponadto firma specjalizuje się w weryfikacji zdolności kredytowej podmiotów, prowadzi wywiad gospodarczy oraz inwestycje. Na stronach umieszczono listę wierzytelności do sprzedania.

http://www.egb.com.pl/ - 15 Lut 2000

EKO Bydgoszcz - Raport oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko****

Sporządzamy dokumenty środowiskowe m.in. raport oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, który to jest kluczowy w postępowaniu wydania oceny oddziaływania na środowisko. Raport ma za zadanie ułatwić i przedstawić wszystkie możliwe ryzyka środowiskowe związane z przedsięwzięciem.

http://eko-bydgoszcz.pl/ - 29 Wrz 2017

Ekonom.pl****

Ekonomia, finanse i polityka. Analizy i komentarze profesjonalistów na podstawie danych rynkowych publikowanych przez instytucje publiczne i GUS.

http://www.ekonom.pl/ - 30 Paź 2012

Elektroniczna Platforma Przetargowa e-przetarg.pl****

E-przetarg.pl - nowoczesna i bezpieczna platforma do przeprowadzania przetargów w trybie zamówień publicznych i sektorowych. W prosty sposób pozwala realizować znaczne oszczędności w budżetach firm i instytucji.

http://www.e-przetarg.pl/ - 20 Lip 2004

Eurocompanies.pl Rejestracja spółki w Anglii****

Dzięki założeniu firmy w Wielkiej Brytanii można płacić niskie, brytyjskie, podatki będąc polskim przedsiębiorcą. Rejestracja spółki w Anglii to godne polecenia rozwiązanie, zwłaszcza kiedy można dzięki wsparciu Eurocompanies zrobić to w dwa dni. Jeżeli więc wybierasz się za granicę i chcesz pracować na własny rachunek, to czym prędzej skorzystaj z ogromnych możliwości, jakie zapewni rejestracja firmy w UK.

http://eurocompanies.pl/ - 22 Wrz 2015

Europejska Baza Dłużników Spółka Akcyjna - skup i giełda wierzytelności****

Jesteśmy firmą, która prowadzi giełdę wierzytelności oraz europejski rejestr dłużników. Baza ta umożliwia nam sprzedaż oraz skup. Jeżeli więc chcą Państwo zainwestować - np. w innowacje bądź projekty kapitałowe - zachęcamy do współpracy. Stale szukamy nowych partnerów w biznesie.

http://www.ebdsa.pl/ - 18 Maj 2016