KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (884)

Efect Doradztwo Finansowe S.A.: Encyklopedia finansowa****

Czy znają Państwo znaczenie podstawowych pojęć związanych z rynkiem finansowym? Czy wiecie Państwo co to jest współczynnik LTV, albo na czym polega cykl koniunkturalny? Jeśli nie, zapraszamy do odwiedzenia encyklopedii finansowej Efect. Hasła zawarte w encyklopedii pozwolą Państwu na poszerzenie własnej świadomości, ale także dadzą możliwość lepszego zrozumienia zapisów, które znajdują się w Państwa umowach finansowych.

http://efect-encyklopedia.pl/ - 21 Lut 2011

Efect Doradztwo Finansowe S.A.: Inwestycje****

Pieniądze stanowią istoty element naszego życia. Od tego w jaki sposób na przestrzeni czasu wykorzystujemy nasze zasoby finansowe, uzależniona jest jakość naszego życia. Odpowiednia inwestycja, dobrana pod kontem czynników indywidualnych, może nam zapewnić realizację naszych życiowych celów. Z naszej strony dowiecie się Państwo jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, przy inwestowaniu swoich pieniędzy.

http://efect-inwestycje.pl/ - 21 Lut 2011

EGB investments****

Wiodąca w Polsce firma zajmująca się nabywaniem wierzytelności (budżetowe, przemysłowe, należności główne, odsetki oraz wierzytelności nieściągalne). Ponadto firma specjalizuje się w weryfikacji zdolności kredytowej podmiotów, prowadzi wywiad gospodarczy oraz inwestycje. Na stronach umieszczono listę wierzytelności do sprzedania.

http://www.egb.com.pl/ - 15 Lut 2000

EKO Bydgoszcz - Raport oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko****

Sporządzamy dokumenty środowiskowe m.in. raport oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, który to jest kluczowy w postępowaniu wydania oceny oddziaływania na środowisko. Raport ma za zadanie ułatwić i przedstawić wszystkie możliwe ryzyka środowiskowe związane z przedsięwzięciem.

http://eko-bydgoszcz.pl/ - 29 Wrz 2017

Ekonom.pl****

Ekonomia, finanse i polityka. Analizy i komentarze profesjonalistów na podstawie danych rynkowych publikowanych przez instytucje publiczne i GUS.

http://www.ekonom.pl/ - 30 Paź 2012

Elektroniczna Platforma Przetargowa e-przetarg.pl****

E-przetarg.pl - nowoczesna i bezpieczna platforma do przeprowadzania przetargów w trybie zamówień publicznych i sektorowych. W prosty sposób pozwala realizować znaczne oszczędności w budżetach firm i instytucji.

http://www.e-przetarg.pl/ - 20 Lip 2004

Eurocompanies.pl Rejestracja spółki w Anglii****

Dzięki założeniu firmy w Wielkiej Brytanii można płacić niskie, brytyjskie, podatki będąc polskim przedsiębiorcą. Rejestracja spółki w Anglii to godne polecenia rozwiązanie, zwłaszcza kiedy można dzięki wsparciu Eurocompanies zrobić to w dwa dni. Jeżeli więc wybierasz się za granicę i chcesz pracować na własny rachunek, to czym prędzej skorzystaj z ogromnych możliwości, jakie zapewni rejestracja firmy w UK.

http://eurocompanies.pl/ - 22 Wrz 2015

Europejska Baza Dłużników Spółka Akcyjna - skup i giełda wierzytelności****

Jesteśmy firmą, która prowadzi giełdę wierzytelności oraz europejski rejestr dłużników. Baza ta umożliwia nam sprzedaż oraz skup. Jeżeli więc chcą Państwo zainwestować - np. w innowacje bądź projekty kapitałowe - zachęcamy do współpracy. Stale szukamy nowych partnerów w biznesie.

http://www.ebdsa.pl/ - 18 Maj 2016

Finansowanie inwestycji komunalnych****

Finansowanie inwestycji komunalnych (Finansowanie Trzecią Stroną - TPF) takich jak: modernizacje oświetlenia ulicznego, kotłowni, fnansowanie budowy szkół, dróg, oczyszczalni ścieków, wysypisk komunalnych, budowa kanalizacji itp.

http://www.iso.gda.pl/ - 15 Lis 2001

Firma SEBMAN Doradztwo Europejskie****

SEBMAN jest firmą doradczą wspomagającą samorządy, organizacje pozarządowe i przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu zewnętrznych środków pomocowych, zwłaszcza funduszy Unii Europejskiej. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których przedyskutujemy tematykę projektów, jakie mogą zostać zaproponowane do dofinansowania, jak również warunki ewentualnej współpracy. Opracowujemy pełną dokumentację projektową, studia wykonalności i oceny oddziaływania na środowisko. Prowadzimy szkolenia na temat programów pomocowych i integracji europejskiej.

http://www.sebman.pl/ - 2 Mar 2004