KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (896)

MR leasing service*****

Wrocławska firma leasingowa specjalizuje się w finansowaniu środków transportu wykorzystując do tego zadania leasing. Współpracuje z wieloma znanymi producentami. Na stronach przedstawiono charakterystykę przedsiębiorstwa oraz bogatą ofertę.

http://www.mr.com.pl/ - 21 Sty 2000

Nieruchomości Janosz & Makuch. Bielsko-Biała i okolice.*****

Nieruchomości Janosz & Makuch - pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, gruntów, nieruchomości komercyjnych. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Bielsku-Białej i okolicach.

http://jm.nieruchomosci.pl/ - 18 Gru 2006

Osiedle Słupsk - Domy Słupsk - Domy w cenie mieszkań – Osiedle Sosnowe Dębnica Kaszubska*****

Osiedle Sosnowe w Dębnicy Kaszubskiej to wyjątkowe osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na sprzedaż k. Słupska. Dębnica Kaszubska to miejscowość położona 12km od Słupska. Tanie domy o powierzchni ca. 120m.kw.. Domy w cenie mieszkań do sprzedaży od zaraz.

http://www.osiedlesosnowe.com.pl/ - 14 Cze 2010

Partnerstwo Publiczno-Prywatne Fundusze unijne Fundusze strukturalne Dotacje UE - AWIL S.A*****

AWIL S.A. oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i pozyskiwania dotacji z funduszy strukturalnych i funduszu spójności Unii Europejskiej. Przygotowuje dla jednostek samorządu terytorialnego Strategie Rozwoju Lokalnego, Wieloletnie Plany Inwestycyjne, Programy Rozwoju Lokalnego, Program Pozyskiwania Środków (montaż finansowy), Studium Wykonalności, Wpływu Inwestycji na Ochronę Środowiska. Oferuje także firmom kompleksową obsługę w zakresie pozyskania bezzwrotnych dotacji z funduszy Unii Europejskiej, przygotowania koncepcji przedsięwzięcia i jego finansowania, wniosku oraz dokumentacji okołownioskowej.

http://www.awil.pl/ - 6 Kwi 2009

PKO/Credit Suisse - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.*****

Serwis zawiera kompleksowe informacje dla aktualnych i potencjalnych inwestorów (indywidualnych i instytucjonalnych) preferujących inwestycje w funduszach inwestycyjnych. Umieszczono tutaj notowania jednostek, ABC funduszy, informacje prasowe, opis programów inwestycyjnych, funduszy PKO/CS oraz odpowiedzi na podstawowe pytania klientów.

http://www.pko-cs.com.pl/ - 14 Lut 2000

Profesjonalny portal rynku medycznego*****

MEDICALNET to branżowy portal informacyjny "business-to-business" skierowany do menedżerów związanych z szeroko pojętym rynkiem medycznym. Jest źródłem aktualnych informacji o inwestycjach, zmianach przepisów, przetargach i rozwoju tego rynku.

http://medicalnet.brog.pl/ - 22 Gru 2006

Prywatyzacja Dla Ludzi*****

Celem portalu jest przekazanie korzyści płynących z prywatyzacji, z przekształceń własnościowych oraz zrozumienie idei własności prywatnej. Zapraszamy również obywateli do wspólnego stołu do szerokiego grona akcjonariuszy spółek prywatyzowanych przez giełdę, a tym samym do udziału w polskiej prywatyzacji. Edukacja na temat własności prywatnej, prywatyzacji i prywatyzacji giełdowej, komercjalizacji, przekształceń własnościowych, a także wiedza o inwestowaniu i zarabianiu na giełdzie jest bardzo ważna dla każdego obywatela jaki i akcjonariusza spółki.

http://www.prywatyzacjadlaludzi.pl/ - 13 Lip 2010

Rybnickie Towarzystwo Finansowo-Leasingowe*****

RTFL świadczy usługi takie jak: leasing, faktoring, ubezpieczenia, obrót wierzytelnościami, obrót wekslowy i pośrednictwo kredytowe. Na stronach przedstawiono charakterystykę towarzystwa, szczegółową ofertę usług oraz procedurę zawierania umów.

http://www.rtfl.com.pl/ - 21 Sty 2000

Serwis Internetowy Gminy Warszawa Ursynów*****

Serwis internetowy Warszawa Ursynów. Na stronach znajdziecie duży zasób informacji tak dla osób prywatnych, np przewodnik po Ursynowie i "jak załatwic sprwy w Urzędzie Gminy, jak i dla firm międzyinnymi informacje dla inwestorów czy zmówienia publiczne. Strona dostępna także w angielskiej wersji językowej.

http://www.ursynow.pl/ - 28 Cze 2000

Warszawska Grupa Inwestycyjna S.A.*****

Strona firmowa WGI S.A. oferującej, usługi na rynku walutowym. Oprócz informacji o firmie także analizy, prognozy i artykuły prasowe na temat rynku walutowego.

http://www.wgi.com.pl/ - 7 Lip 2002