KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (896)

Apartamex - Przedsiębiorstwo Budowlane****

Developer buduje mieszkania i bloki mieszkalne na sprzedaż bądź wynajem. Zdjęcia budów, info o usługach oraz dane teleadresowe.

http://www.apartamex.com.pl/ - 24 Sty 2002

Aplikacjebiznesowe.com - Jak układa się biznes plan?****

Dla wielu humanistów biznes plan to totalna czarna magia. Z jednej strony chcieliby osiągnąć sukces zawodowy, zrobić coś opłacalnego, ale z drugiej strony – nie wiedzą jak się zań zabrać. Tymczasem, ów plan nie jest wbrew pozorom tak odległy od wielu humanistycznych spraw. Przede wszystkim powinien zawierać informacje o aktualnej sytuacji finansowej podmiotu gospodarczego, uwzględnić możliwości kadry, która ma wykonać zadanie, harmonogram samego przedsięwzięcia, a wieńczyć powinna go prognoza finansowa. Taki plan powinien być czytelny, napisany prostym językiem, tak, żeby i pracownicy i księgowość wiedziała jak się w nim odnaleźć. Wbrew pozorom pisząc taki plan, warto postępować intuicyjnie. Najważniejsza jest jasna prezentacja danego przedsięwzięcia.

http://aplikacjebiznesowe.com/ - 31 Lip 2013

Architektura i Konsulting****

Nasz zespół tworzą doświadczenia Projektanci z wymaganymi uprawnieniami w branżach: architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, drogowej, kolejowej i ochrony środowiska jak również ekonomiści oraz prawnicy. Przygotowywaliśmy projekty inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego, w szerokim przekroju branż i gałęzi gospodarki. Pozyskaliśmy dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3.000.000.000 złotych.

http://www.archice.eu/ - 27 Mar 2017

Atrium Nieruchomości - Warszawa****

Atrium Nieruchomości - sprzedaż, kupno, wynajem, dzierżawa w Warszawie i okolicach.

http://www.atr.pl/ - 3 Paź 2000

Automaty vendingowe do monet pamiątkowych, medali okolicznościowych, producent automatów vendingowyc****

Vending-Partner jest producentem automatów vendingowych do sprzedaży monet i medali pamiątkowych. Automaty samo sprzedające do monet pamiątkowych, medali okolicznościowych, Oferta dla numizmatyków i pasjonatów numizmatyki

http://vending-partner.com/ - 24 Cze 2010

AWbud Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Sp. z o.o.****

Oferta zaprezentowana przez firmę na łamach witryny obejmuje wszystkie roboty budowlane występujące w cyklu inwestycyjnym. Można tu przejrzeć listę zrealizowanych obiektów, sprzętu jakim dysponuje AWbud oraz referencje firmy.

http://www.awbud.pl/ - 14 Sty 2002

AXIAINVEST Optymalizacja źródeł finansowania inwestycji****

Pośredniczymy przy zawieraniu umów kredytowych dla osób fizycznych i firm również posiadających problemy z BIK i RNK. Charakteryzuje nas szybkość działania i profesjonalizm obsługi. Opracowujemy biznes plany oraz wnioski unijne i analizy.

http://www.axiainvest.pl/ - 29 Lip 2005

Baltic Capital - fundusze inwestycyjne****

Strona internetowa Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, w ramach którego eksperci opracowują autorskie strategie zwrotu, a także zajmują się ochroną kapitału w procesach inwestycyjnych. Firma zapewnia kompleksowe doradztwo.

http://baltictfi.pl/ - 18 Gru 2018

Bank Współpracy Regionalnej S.A. w Krakowie****

Niniejsze strony podają informacje o banku oraz prezentują jego ofertę (depozyty, lokaty, prowadzenie rachunków, rozliczenia). Ponadto znaleźć tu można tabele oprocentowania, opłat i prowizji oraz aktualności z działalności banku.

http://www.bwrbank.com.pl/ - 15 Lut 2000

Banki****

Forum internetowe, które w całości poświęcone jest bankowości i wszystkim co z bankami jest związane, czyli kredyty, konta bankowe, lokaty, karty płatnicze i wiele innych.

http://www.forum-bankowe.pl/ - 20 Lis 2012