KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (877)

BiznesPolska - Biznes,Gospodarka i Finanse w Polsce.****

Serwis informacyjny o biznesie w Polsce. Najnowsze wydarzenia w biznesie, gospodarce, finansach. Przegląd prasy krajowej, komunikaty prasowe, wywiady, komentarze, wiadomości branżowe. Katalog firm, oferta uslug w ramach modelu business e-commerce: nieruchomości komercyjne, podróże służbowe, praca.

http://www.biznespolska.pl/ - 20 Lip 2000

Blog finansowy****

Blog finansowy to proste, zrozumiałe dla laików, definicje pojęć z dziedziny finansów, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, fundusze inwestycyjne oraz praktyczne rady dotyczące finansów domowych.

http://www.finansowy.pl/ - 23 Mar 2009

Boomhouse.pl****

Nowoczesne budownictwo jest nakierowane na maksymalne oszczędzanie energii elektrycznej. Dom przyszłości w dużej mierze zaopatruje się w darmową energię odnawialną samodzielnie. Jak go wybudować? W odpowiedzi na to pytanie pomogą porady i artykuły naszych fachowców, publikujących teksty na naszej stronie internetowej. Przedstawiamy aranżacje wnętrz i terenów zielonych, wraz z galerią zdjęć, przez co możecie zyskać cenne inspiracje do indywidualnego wykorzystania. Ponadto w ramach naszej strony www prowadzimy aktualizowany na bieżąco katalog firm budowlanych.

http://boomhouse.pl/ - 10 Kwi 2015

Btb office centre****

Tam gdzie pieniądze tam inwestycje. Grupa kapitałowa Norblin to prywatny, polski fundusz inwestycyjny realizujący projekty inwestycyjne na terenie Polski i za jej granicami. Marka istnieje na rynku 200 lat. Zaufało jej wielu zadowolonych klientów, którzy docenili jej solidność. Spółki, które tworzą Grupę inwestycyjną Norblin wcześniej inwestowały w wiele różnych branż: telewizje kablową, komputery, finanse czy też leasing. Grupę tworzy kilkanaście spółek holdingowych oraz specjalnego przeznaczenia.

http://www.norblin.eu/ - 20 Lis 2012

Budplan - analiza urbanistyczna i planowanie przestrzenne****

Biuro, którego specjalnością jest tworzenie studium uwarunkowań, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz programów gospodarki niskoemisyjnej. Przygotowujemy opracowania ekofizjograficzne, analizy krajobrazowe i urbanistyczne. Zajmiemy się oceną oddziaływania na środowisko danej inwestycji.

http://www.budplan.net/ - 8 Sty 2016

Bukowa Góra - mieszkania na sprzedaż w Wiśle****

Strona internetowa inwestycji Bukowa Góra, zlokalizowanej w Wiśle. Oferujemy nowe, ekskluzywne apartamenty i luksusowe mieszkania na sprzedaż.

http://bukowa-gora.pl/ - 6 Cze 2016

Businessplanner.pl - Profesjonalny Biznes Plan dla każdego****

Profesjonalny, kompeksowy Biznes Plan już za 800PLN. Kreacja innowacyjnych pomysłów biznesowych.

http://www.businessplanner.pl/ - 24 Paź 2005

Casas rusticas - portal z terenami w Hiszpanii****

Strona hiszpańskiej firmy zajmującej się kupnem, sprzedażą, wyceną i pomocą przy transakcjach związanych z gruntami w Hiszpanii. Można tu odnaleść łatwo wyszukiwany teren dzęki łatwej w obsłudze wyszukiwarce z wieloma funkcjami. Dzięki temu,że firma specjalizuje się w terenach rolnych można tu uzyskać pełną pomoc przy wycenie i wszelikch aktach prawnych związanych z kupnem gruntów, domów, reklasyfikacją, pozwoleniami, etc. Oprócz gruntów (fincas en venta) można tu odnaleść również domy (casas rusticas).

http://anunciofinca.com/ - 6 Lis 2012

Centrum Finansowe****

Konta bankowe osobiste i firmowe. Kredyty gotówkowe, samochodowe oraz kredyty na nieruchomości. Karty kredytowe. Rachunki.

http://cf.e-polityka.pl/ - 9 Mar 2004

Centrum Finansowo-Leasingowe M&G Capital Group****

Centrum prowadzi salon telefonii komórkowej sieci Plus GSM, udziela kredytów oraz świadczy usługi leasingowe. Na stronach zaprezentowano oferty obu systemów finansowania przedstawiając wcześniej ich zalety oraz podając przykładowe obliczenia płatności ratalnych.

http://www.mg.pl/ - 21 Sty 2000