KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (887)

BiznesPlan****

Strona twórcy oprogramowania wspomagającego utworzenie biznes planu. Można tu poczytać o zasadach tworzenia takiego biznes planu i zakupić odpowiednie oprogramowanie.

http://strony2.wp.pl/wp/bp2000/ - 9 Lis 2001

BiznesPolska - Biznes,Gospodarka i Finanse w Polsce.****

Serwis informacyjny o biznesie w Polsce. Najnowsze wydarzenia w biznesie, gospodarce, finansach. Przegląd prasy krajowej, komunikaty prasowe, wywiady, komentarze, wiadomości branżowe. Katalog firm, oferta uslug w ramach modelu business e-commerce: nieruchomości komercyjne, podróże służbowe, praca.

http://www.biznespolska.pl/ - 20 Lip 2000

Blog finansowy****

Blog finansowy to proste, zrozumiałe dla laików, definicje pojęć z dziedziny finansów, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, fundusze inwestycyjne oraz praktyczne rady dotyczące finansów domowych.

http://www.finansowy.pl/ - 23 Mar 2009

Body Evolution Concept****

Body Evolution Concept to prosty i przede wszystkim sprawdzony sposób na własny biznes w Polsce. Załóż swoje własne studio, z profesjonalnym wsparciem i pod szyldem renomowanej marki. Sukces gwarantowany!

http://bodyevolutionconcept.com/ - 6 Gru 2017

Boomhouse.pl****

Nowoczesne budownictwo jest nakierowane na maksymalne oszczędzanie energii elektrycznej. Dom przyszłości w dużej mierze zaopatruje się w darmową energię odnawialną samodzielnie. Jak go wybudować? W odpowiedzi na to pytanie pomogą porady i artykuły naszych fachowców, publikujących teksty na naszej stronie internetowej. Przedstawiamy aranżacje wnętrz i terenów zielonych, wraz z galerią zdjęć, przez co możecie zyskać cenne inspiracje do indywidualnego wykorzystania. Ponadto w ramach naszej strony www prowadzimy aktualizowany na bieżąco katalog firm budowlanych.

http://boomhouse.pl/ - 10 Kwi 2015

Btb office centre****

Tam gdzie pieniądze tam inwestycje. Grupa kapitałowa Norblin to prywatny, polski fundusz inwestycyjny realizujący projekty inwestycyjne na terenie Polski i za jej granicami. Marka istnieje na rynku 200 lat. Zaufało jej wielu zadowolonych klientów, którzy docenili jej solidność. Spółki, które tworzą Grupę inwestycyjną Norblin wcześniej inwestowały w wiele różnych branż: telewizje kablową, komputery, finanse czy też leasing. Grupę tworzy kilkanaście spółek holdingowych oraz specjalnego przeznaczenia.

http://www.norblin.eu/ - 20 Lis 2012

Budplan - analiza urbanistyczna i planowanie przestrzenne****

Biuro, którego specjalnością jest tworzenie studium uwarunkowań, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz programów gospodarki niskoemisyjnej. Przygotowujemy opracowania ekofizjograficzne, analizy krajobrazowe i urbanistyczne. Zajmiemy się oceną oddziaływania na środowisko danej inwestycji.

http://www.budplan.net/ - 8 Sty 2016

Bukowa Góra - mieszkania na sprzedaż w Wiśle****

Strona internetowa inwestycji Bukowa Góra, zlokalizowanej w Wiśle. Oferujemy nowe, ekskluzywne apartamenty i luksusowe mieszkania na sprzedaż.

http://bukowa-gora.pl/ - 6 Cze 2016

Businessplanner.pl - Profesjonalny Biznes Plan dla każdego****

Profesjonalny, kompeksowy Biznes Plan już za 800PLN. Kreacja innowacyjnych pomysłów biznesowych.

http://www.businessplanner.pl/ - 24 Paź 2005

Casas rusticas - portal z terenami w Hiszpanii****

Strona hiszpańskiej firmy zajmującej się kupnem, sprzedażą, wyceną i pomocą przy transakcjach związanych z gruntami w Hiszpanii. Można tu odnaleść łatwo wyszukiwany teren dzęki łatwej w obsłudze wyszukiwarce z wieloma funkcjami. Dzięki temu,że firma specjalizuje się w terenach rolnych można tu uzyskać pełną pomoc przy wycenie i wszelikch aktach prawnych związanych z kupnem gruntów, domów, reklasyfikacją, pozwoleniami, etc. Oprócz gruntów (fincas en venta) można tu odnaleść również domy (casas rusticas).

http://anunciofinca.com/ - 6 Lis 2012