KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (891)

Casas rusticas - portal z terenami w Hiszpanii****

Strona hiszpańskiej firmy zajmującej się kupnem, sprzedażą, wyceną i pomocą przy transakcjach związanych z gruntami w Hiszpanii. Można tu odnaleść łatwo wyszukiwany teren dzęki łatwej w obsłudze wyszukiwarce z wieloma funkcjami. Dzięki temu,że firma specjalizuje się w terenach rolnych można tu uzyskać pełną pomoc przy wycenie i wszelikch aktach prawnych związanych z kupnem gruntów, domów, reklasyfikacją, pozwoleniami, etc. Oprócz gruntów (fincas en venta) można tu odnaleść również domy (casas rusticas).

http://anunciofinca.com/ - 6 Lis 2012

Centrum Finansowe****

Konta bankowe osobiste i firmowe. Kredyty gotówkowe, samochodowe oraz kredyty na nieruchomości. Karty kredytowe. Rachunki.

http://cf.e-polityka.pl/ - 9 Mar 2004

Centrum Finansowo-Leasingowe M&G Capital Group****

Centrum prowadzi salon telefonii komórkowej sieci Plus GSM, udziela kredytów oraz świadczy usługi leasingowe. Na stronach zaprezentowano oferty obu systemów finansowania przedstawiając wcześniej ich zalety oraz podając przykładowe obliczenia płatności ratalnych.

http://www.mg.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Opracowań Projektów Unijnych****

Firma zajmująca się pozyskiwaniem kapitału z funduszy przedakcesyjnych: PHARE, SAPARD, funduszy strukturalnych, programów pomocowych i edukacyjnych. Pomaga również w przygotowywaniu wniosków kredytowych, sprawozdań i biznes planów. Organizuje szkolenia z zakresu pozyskiwania kapitału z Unii Europejskiej i Rzeczpospolitej Polskiej.

http://www.copu.pl/ - 8 Sty 2004

Centrum Zamówień Publicznych****

Pierwsza firma doradcza w Polsce specjalizująca się w problematyce zamówień publicznych. Oferowany zakres usług obejmuje opracowywanie niezbędnej dokumentacji, dokonanie zamówienia, prowadzenie całego postępowania oraz reprezentowanie klientów w trakcie ewentualnego postępowania odwoławczego. Ponadto firma oferuje stałe doradztwo prawne, konsultacje doraźne, a także wszechstronne szkolenia w zakresie realizacji zamówień publicznych.

http://www.czp.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Zana****

Wirtualny serwis Centrum Zana w Lublinie.

http://www.zana.pl/ - 12 Wrz 2000

Ceraco - Developer****

Strona firmy inwestującej w budynki biurowe przeznaczone na wynajem dla firm polskich i międzynarodowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty.

http://www.ceraco.pl/ - 4 Kwi 2002

Consultant Robert Fizek - Art banking, inwestowanie alternatywne w dzieła sztuki****

Strona internetowa, którą prowadzi consultant Robert Fizek. Jego specjalnością jest art banking, czyli inwestowanie alternatywne w dzieła sztuki. Z pewnością warto skorzystać z jego usług.

http://www.fizek-art.com/ - 22 Sty 2014

Dobra inwestycja: złoto, srebro, diamenty inwestycyjne, monety bulionowe****

Obecne czasy są dość niepewne, dlatego jeśli chcemy zainwestować, powinniśmy wybrać bezpieczne aktywa. Mennica Polska oferuje złoto i srebro oraz złote monety bulionowe i diamenty inwestycyjne, w których bezpiecznie ulokujesz swój kapitał. Mennica Polska oferuje możliwość nabycia złota inwestycyjnego z gwarancją odkupu, co jest szczególnie wygodne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem. Sztabki złota i srebra kupisz przez Internet na atrakcyjnych warunkach. Sprawdź, co możesz zyskać!

http://inwestycje.mennica.com.pl/ - 9 Sie 2014

Dochody Pasywne z Głową****

Blog o dochodach pasywnych prowadzących do osiągnięcia wolności finansowej. Sprawdzone metody na zarabianie dodatkowych pieniędzy w internecie, nieruchomościach, startupach

http://dochodypasywnezglowa.pl/ - 21 Maj 2015