KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (896)

Businessplanner.pl - Profesjonalny Biznes Plan dla każdego****

Profesjonalny, kompeksowy Biznes Plan już za 800PLN. Kreacja innowacyjnych pomysłów biznesowych.

http://www.businessplanner.pl/ - 24 Paź 2005

Casas rusticas - portal z terenami w Hiszpanii****

Strona hiszpańskiej firmy zajmującej się kupnem, sprzedażą, wyceną i pomocą przy transakcjach związanych z gruntami w Hiszpanii. Można tu odnaleść łatwo wyszukiwany teren dzęki łatwej w obsłudze wyszukiwarce z wieloma funkcjami. Dzięki temu,że firma specjalizuje się w terenach rolnych można tu uzyskać pełną pomoc przy wycenie i wszelikch aktach prawnych związanych z kupnem gruntów, domów, reklasyfikacją, pozwoleniami, etc. Oprócz gruntów (fincas en venta) można tu odnaleść również domy (casas rusticas).

http://anunciofinca.com/ - 6 Lis 2012

Centrum Finansowe****

Konta bankowe osobiste i firmowe. Kredyty gotówkowe, samochodowe oraz kredyty na nieruchomości. Karty kredytowe. Rachunki.

http://cf.e-polityka.pl/ - 9 Mar 2004

Centrum Finansowo-Leasingowe M&G Capital Group****

Centrum prowadzi salon telefonii komórkowej sieci Plus GSM, udziela kredytów oraz świadczy usługi leasingowe. Na stronach zaprezentowano oferty obu systemów finansowania przedstawiając wcześniej ich zalety oraz podając przykładowe obliczenia płatności ratalnych.

http://www.mg.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Opracowań Projektów Unijnych****

Firma zajmująca się pozyskiwaniem kapitału z funduszy przedakcesyjnych: PHARE, SAPARD, funduszy strukturalnych, programów pomocowych i edukacyjnych. Pomaga również w przygotowywaniu wniosków kredytowych, sprawozdań i biznes planów. Organizuje szkolenia z zakresu pozyskiwania kapitału z Unii Europejskiej i Rzeczpospolitej Polskiej.

http://www.copu.pl/ - 8 Sty 2004

Centrum Zamówień Publicznych****

Pierwsza firma doradcza w Polsce specjalizująca się w problematyce zamówień publicznych. Oferowany zakres usług obejmuje opracowywanie niezbędnej dokumentacji, dokonanie zamówienia, prowadzenie całego postępowania oraz reprezentowanie klientów w trakcie ewentualnego postępowania odwoławczego. Ponadto firma oferuje stałe doradztwo prawne, konsultacje doraźne, a także wszechstronne szkolenia w zakresie realizacji zamówień publicznych.

http://www.czp.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Zana****

Wirtualny serwis Centrum Zana w Lublinie.

http://www.zana.pl/ - 12 Wrz 2000

Ceraco - Developer****

Strona firmy inwestującej w budynki biurowe przeznaczone na wynajem dla firm polskich i międzynarodowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty.

http://www.ceraco.pl/ - 4 Kwi 2002

CoinInvest | Złote Monety Bulionowe | Sztabki Złota | Złoto inwestycyjne | Cena Złota | Kurs Złota****

CoinInvest to platforma dla inwestorów: zawsze najlepsza cena złota, szeroki wybór złota inwestycyjnego, natychmiastowa wysyłka. CoinInvest jest jednym z największych dystrybutorów złota w Europie, rzetelność firmy potwierdzana status członka w LBMA. Kup lub sprzedaj złote monety bulionowe (Krugerrand, Liść Klonowy, Kangur, Panda i wiele innych złotych monet), w CoinInvest znajdziesz sztabki złota w najlepszej cenie (np. Heraeus, Valcambi, Pamp); srebrne monety bulionowe (Koala, Kookaburra, Filharmonik); sztabki z palladu i platyny oraz palladowe i platynowe monety. Cena złota w CoinInvest jest aktualizowana w czasie rzeczywistym co daje pewność zakupu w najlepszej cenie. Złoto inwestycyjne w CoinInvest pochodzi tylko i wyłącznie od renomowanych producentów akredytowanych przez LBMA. W ofercie CoinInvest.com dostępne są nie tylko sztabki złota różnej wielkości, ale również duży wybór monet kruszcowych i kolekcjonerskich.

http://coininvest.com/pl/ - 21 Lis 2018

Consultant Robert Fizek - Art banking, inwestowanie alternatywne w dzieła sztuki****

Strona internetowa, którą prowadzi consultant Robert Fizek. Jego specjalnością jest art banking, czyli inwestowanie alternatywne w dzieła sztuki. Z pewnością warto skorzystać z jego usług.

http://www.fizek-art.com/ - 22 Sty 2014