KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje (876)

Centrum Opracowań Projektów Unijnych****

Firma zajmująca się pozyskiwaniem kapitału z funduszy przedakcesyjnych: PHARE, SAPARD, funduszy strukturalnych, programów pomocowych i edukacyjnych. Pomaga również w przygotowywaniu wniosków kredytowych, sprawozdań i biznes planów. Organizuje szkolenia z zakresu pozyskiwania kapitału z Unii Europejskiej i Rzeczpospolitej Polskiej.

http://www.copu.pl/ - 8 Sty 2004

Centrum Zamówień Publicznych****

Pierwsza firma doradcza w Polsce specjalizująca się w problematyce zamówień publicznych. Oferowany zakres usług obejmuje opracowywanie niezbędnej dokumentacji, dokonanie zamówienia, prowadzenie całego postępowania oraz reprezentowanie klientów w trakcie ewentualnego postępowania odwoławczego. Ponadto firma oferuje stałe doradztwo prawne, konsultacje doraźne, a także wszechstronne szkolenia w zakresie realizacji zamówień publicznych.

http://www.czp.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Zana****

Wirtualny serwis Centrum Zana w Lublinie.

http://www.zana.pl/ - 12 Wrz 2000

Ceraco - Developer****

Strona firmy inwestującej w budynki biurowe przeznaczone na wynajem dla firm polskich i międzynarodowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty.

http://www.ceraco.pl/ - 4 Kwi 2002

Consultant Robert Fizek - Art banking, inwestowanie alternatywne w dzieła sztuki****

Strona internetowa, którą prowadzi consultant Robert Fizek. Jego specjalnością jest art banking, czyli inwestowanie alternatywne w dzieła sztuki. Z pewnością warto skorzystać z jego usług.

http://www.fizek-art.com/ - 22 Sty 2014

Dobra inwestycja: złoto, srebro, diamenty inwestycyjne, monety bulionowe****

Obecne czasy są dość niepewne, dlatego jeśli chcemy zainwestować, powinniśmy wybrać bezpieczne aktywa. Mennica Polska oferuje złoto i srebro oraz złote monety bulionowe i diamenty inwestycyjne, w których bezpiecznie ulokujesz swój kapitał. Mennica Polska oferuje możliwość nabycia złota inwestycyjnego z gwarancją odkupu, co jest szczególnie wygodne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem. Sztabki złota i srebra kupisz przez Internet na atrakcyjnych warunkach. Sprawdź, co możesz zyskać!

http://inwestycje.mennica.com.pl/ - 9 Sie 2014

Dochody Pasywne z Głową****

Blog o dochodach pasywnych prowadzących do osiągnięcia wolności finansowej. Sprawdzone metody na zarabianie dodatkowych pieniędzy w internecie, nieruchomościach, startupach

http://dochodypasywnezglowa.pl/ - 21 Maj 2015

Dom Finansowo-Inwestycyjny FILAR sp. z o.o.****

Strona internetowa Domu Finansowo-Inwestycyjnego FILAR sp. z o.o. na której znajdziesz pełną ofertę sprawdzonych produktów finansowych obejmującą takie usługi jak: finansowanie dla firm, deweloperów i startupów, inwestycje w nieruchomości i firmy, inwestycje z zabezpieczeniem, strategie inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne i biznesowe, optymalizacja podatkowa.

http://filar.org.pl/ - 1 Paź 2016

Dom Maklerski Alfa - Warszawa****

Dom Maklerski Alfa Zarządzanie Aktywami S.A. powstała w styczniu 2010 roku. W dniu 7 grudnia 2010 uzyskała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie zarządzania portfelem, w skład którego wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych. Dom Maklerski Alfa Zarządzanie Aktywami S.A. powstała po to by zaspokoić w atrakcyjnej formule i cenie rynkowe zapotrzebowanie na profesjonalne usługi zarządzania ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

http://www.dmalfa.pl/ - 28 Sty 2011

Domy maklerskie | Notowania Giełdowe | Kursy walut****

Na stronie opisano inwestowanie na giełdzie, w tym giełdy zagraniczne, a także analizy giełdowe, kursy akcji oraz walut.

http://www.domy-maklerskie.pl/ - 6 Mar 2006