KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje > miejsca dla inwestorów (352)

Handel z Iranem****

Portal poświęcony najważniejszym informacją na temat handlu z Iranem. Już niedługo zostanie zniesione embargo na handel z Iranem jest to doskonała szansa dla polskich przedsiębiorców aby zaczęli z powodzeniem sprzedawać swoje produkty oraz usługi do tego kraju. Na naszej stronie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na temat gospodarki tego kraju oraz możliwości sprzedaży produktów oraz usług do tego kraju.

http://handelziranem.pl/ - 6 Sie 2015

Home & Office | Agencja Nieruchomości i Doradztwa Inwestycyjnego****

Home & Office - Agencja Nieruchomości i Doradztwa Inwestycyjnego - kompleksowa obsługa w kwestiach związanych z wynajmem, kupnem lub sprzedażą biur, powierzchni handlowych, magazynów i działek inwestycyjnych.

http://www.homeoffice.pl/ - 14 Cze 2000

HOUSE-POL INVESTMENT Sp. z o.o. - developer, działki budowlane, budowa domów, osiedla mieszkaniowe****

HOUSE-POL INVESTMENT Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym działalność developerską i handlową w zakresie inwestycji budowlanych i struktur urbanistycznych. HOUSE-POL INVESTMENT Sp. z o.o. - developer, działki budowlane, budowa domów, osiedla mieszkaniowe.

http://www.housepol.pl/ - 22 Kwi 2004

Infomark****

Biuro zajmujące się pośrednictwem w handlu nieruchomościami, wyspecjalizowane w zakresie sprzedaży, kupna i najmu, szczególnie obiektów komercyjnych oraz wyszukiwaniem terenów przeznaczonych pod duże inwestycje.

http://www.infomark.pl/ - 31 Sty 2002

InvestCafe: w co inwestować pieniądze****

Na stronie poruszam temat inwestycji kapitału. Skupiam się na budownictwie (m.in. stare i zniszczone mieszkania, kamienice do remontu) oraz giełdach walutowych.

http://www.investcafe.pl/ - 13 Wrz 2013

Inwestor****

Firma jest właścicielem i wykonawcą centrum handlowego. Oferuje wynajem lokali handlowych i usługowych. Prezentacja oferty, lokalizacja oraz cennik.

http://www.inwestor.lodz.pl/ - 31 Sty 2002

Inwestowanie na rynku nieruchomości - pawelalbrecht.com****

Specjalizujemy się w prezentowaniu informacji w formie porad dotyczących nieruchomości. Posiadamy doświadczenie w realizowaniu inwestycji na rynku nieruchomości, co pozwala nam zapewnić prezentowanie na naszej stronie informacji pozwalających na zwiększenie skuteczności realizowanych inwestycji. Na naszej stronie znajdują się również przydatne artykuły dotyczące rynku nieruchomości a także porady pozwalające na lepsze selekcjonowanie inwestycji.

http://www.pawelalbrecht.com/ - 31 Sie 2017

Inwestuj w Nieruchomości magazyn rynku nieruchomości****

Internetowe wydanie magazynu Inwestuj w Nieruchomości (IwN), wydawanej przez Grupę SON - Specjalistów od Nieruchomości. System Oferowania Nieruchomości SON został stworzony przez śląskich pośredników w obrocie nieruchomościami. Grupa łączy kilkadziesiąt śląskich biur nieruchomości. Portal zawiera wiadomości, porady, raporty, opinie, analizy rynku nieruchomości, poradnik, wieści z gmin.

http://www.iwn.son.pl/ - 13 Lip 2010

Inwestycja alternatywna w wiatraki****

Inwestowanie w elektrownie wiatrowe jest popularnym sposobem zysków w całej Europie, a w szczególności w Niemczech. Dowiedź się jak dużo możesz zyskać z Energy Invest Group.

http://energyinvestgroup.pl/ - 27 Sty 2015

Inwestycje w innowacje - szukam inwestora****

Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą inwestycyjną, która umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Dostarczamy oferty kupna i sprzedaży, poszukujemy kontrahentów, źródeł finansowania oraz nowych rynków zbytu dla Twoich produktów i usług. Dodaj i szukaj ofert w następujących działach: szukam inwestora, zainwestuję w firmę, sprzedam firmę, nawiążę współpracę czy domeny internetowe.

http://www.inwestycjewinnowacje.pl/ - 12 Paź 2010