KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje > miejsca dla inwestorów (353)

Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora*****

Informacje o terenach pod inwestycje oraz halach przemysłowych w Województwie Lubuskim. Lokalizacja, infrastruktura, procedura inwestowania. Firmy już działające w Lubuskiem.

http://www.coi-lubuskie.pl/ - 20 Lip 2010

LukasBank*****

Oficjalna strona LukasBanku. Można na niej znaleźć propozycje lokat, kont, inwestycji, szczegółowe informacje o baku. Ponadto dane teleadresowe i informacje dotyczące placówek banku w całym kraju.

http://www.lukasbank.pl/ - 28 Wrz 2001

Oficjalny Serwis Gminy Gostyń*****

Serwis zawiera informacje o: gospodarce gminy, strefie gospodarczej, ulgach podatkowych, strategicznych kierunkach rozwoju gminy, programach inwestycyjnych, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Zawiera także szereg informacji praktycznych: instytucje, organizacje, szkoły, zabytki, historia miasta, galeria zdjęć, mapy, wyślij kartkę, sms itd...

http://www.gostyn.pl/ - 14 Mar 2002

Powiat Strzelecki*****

Serwis informacyjny powiatu strzeleckiego i gminy. Zamieszczono tu aktualności, informacje o atrakcjach, oferty turystyczne i inwestycyjne.

http://www.powiatstrzelecki.pl/ - 14 Kwi 2000

PressInfo.pl*****

Serwis internetowy zawierający informacje o przetargach w Polsce. Znajdziesz tu informacje o przetargach z ponad 200 tytułów prasowych (ogólnopolskich i lokalnych) i Biuletynu Zamówień Publicznych.

http://www.pressinfo.pl/ - 20 Lut 2002

Projektowane Osiedle Leśne w gminie Ustka*****

Oferowane do sprzedaży działki budowlane i rekreacyjne nad morzem znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji; między Poddąbiem i Dębiną. Położone są w najczystszym pasie Wybrzeża Środkowego. Teren ten przylega do otuliny Słowińskiego Parku Narodowego. Do działek jest bezpośredni i wygodny dojazd z trasy Ustka Rowy. Działki są uzbrojone (woda i prąd) oraz skanalizowane. Oferta sprzedaży działek pochodzi bezpośrednio od ich właściciela nieruchomości.

http://osiedlelesne.eu/ - 11 Maj 2016

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe "Geoprex". Bydgoszcz*****

Wykonujemy wszelkie prace geodezyjne, pomiary, mapy, obsługujemy inwestycje budowlane i drogowe, wyszukujemy tereny pod określone inwestycje, podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Zapraszamy.

http://www.geoprex.com.pl/ - 12 Sty 2006

Serwis Informacyjny Regionu Wałbrzyskiego*****

W serwisie informacje o gminach z regionu, sekcja gospodarcza (specjalna strefa ekonomiczna, oferta dla inwestorów, indeks firm), linki do instytucji kulturalnych i gospodarczych, dział turystyczny (ciekawe miejsca, przewodnik i inne), archiwum.

http://www.region-walbrzych.org.pl/ - 17 Lut 2000

Serwis Polski Południowej*****

Prezentacja informacji gospodarczych Polski Południowej i Północnych Czech. Strona podzielona na 4 działy: Gospodarka, Zdrowie, Turystyka, Kultura. Dla firm bezpłatny PR SERWIS

http://www.spp.pl/ - 28 Lis 2000

Specjalna Strefa Ekonomiczna w Krakowie*****

Witryna obejmuje dokładne informacje o strefie, zasadach inwestowania, przyznawaniu zezwoleń, programie Copernicus i inne.

http://www.czt.cc.pl/ - 6 Mar 2000